CEED SW MY20

Išskirtinis Kia Ceed SW automobilis mėgstantiems erdvę. Stilingas išorės dizainas susilieja su praktišku, tačiau funkcionaliu vidumi ir visa tai sukurta kiekvieno jūsų komfortui. Leiskite automobiliui atspindėti dalį jūsų asmenybės. Išsirinkite savo spalvą ir kitas svarbias detales, suteiksiančias jums dar didesnį vairavimo malonumą. Norėdami pajausti šio KIA automobilio privalumus - užsiregistruokite bandomajam važiavimui jau šiandien mūsų Ivuana salone.
DIZAINAS
 • IŠPLĖSKITE SAVO HORIZONTĄ Didinti
  IŠPLĖSKITE SAVO HORIZONTĄ

  Naujasis KIA jums suteiks daugiau erdvės, o patogumas taps neatsiejama kelionės dalimi. Atletiškas dizainas, universalumas, erdvė ir dinamiškas važiavimas telpa šiame "Sportswagon" automobilyje.

 • DINAMIŠKA IŠVAIZDA Didinti
  DINAMIŠKA IŠVAIZDA

  Šis KIA modelis savo atletiškumu neatsilieka nuo hečbeko. Stilingos radiatoriaus aušinimo grotelės priekyje, "ledo kubelius" primenantis LED žibintų dizainas, sportiškas žemas profilis ir stogo bėgeliai automobiliui suteikia išskirtinę išvaizdą tiek iš priekio, tiek ir iš šono.

 • GERESNIS MATOMUMAS Didinti
  GERESNIS MATOMUMAS

  Žvilgsnį prikaustantys galiniai LED žibintai sukuria puikiai atpažįstamą siluetą, o išskirtinis dizainas yra naujosios CEED kartos automobilių bruožas. Šonuose į žibintus integruoti šviečiantys indikatoriai parodo automobilio plotį, o priekyje "ledo kubelių" formos dienos šviesos turi integruotą tolimųjų šviesų perjungimo sistemą (HBA), kas suteikia saugesnį ir patogesnį vairavimą tamsiu paros metu.

 • TURTINGAS INTERJERAS Didinti
  TURTINGAS INTERJERAS

  Visa tai sukurta KIA vairuotojui. Dėka horizontalios centrinės konsolės juntama daugiau erdvės. Stilinga sėdynių apdaila, kurioje susijungia dirbtinė oda su juodo bei pilko audinio intarpais. Siekiantiems rafinuotumo, salone gali vyrauti ir juoda oda aptraukti paviršiai. Moderniausios technologijos sutalpintos ir lietimui jautriame 8" ekrane su navigacija jūsų patogesnėms kelionėms.

Ankstesnis Kitas

 • ERDVĖ Didinti
  ERDVĖ

  Ypač talpi automobilio 625 litrų bagažinė, nulenkus sėdynes gali virsti dar talpesne, siekiančia net 1694 litrus. Taip pat automobilio viduje po grindimis integruotose erdvėse puikiai sutilps ir smulkūs daiktai.

 • MAŽI PATOGUMAI Didinti
  MAŽI PATOGUMAI

  Išmanusis bagažinės dangtis atsidaro tuomet kai prisiartinate prie automobilio galo savo rankinėje ar kišenėje turėdami išmanųjį raktą. Ši funkcija ypač patogi kai jūsų rankos užimtos. Variklio užvedimas vienu mygtuko paspaudimu ar nuotolinio langų uždarymo funkcija taip pat kiekvieno jūsų patogumui.

 • VAIRUOTOJO KOMFORTAS Didinti
  VAIRUOTOJO KOMFORTAS

  Automobilyje integruotos šildomos sėdynės bei šildomas vairas pasirūpins jūsų komfortu šaltomis dienomis, o šylantis priekinis stiklas palengvins žiemos vargus. Dėl sėdynėse sumontuotos ventiliacijos sistemos salone jausitės puikiai net ir karštomis dienomis. Pasinaudodami "Smart Parking Assist" sistema galėsite įsisprausti net į mažiausią tarpą tarp automobilių. Pagrindiniame automobilio ekrane matydami galinės vaizdo kameros vaizdą su trajektorijos linijomis tiksliai pataikysite į stovėjimo vietą norimoje aikštelėje.

 • TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBINĖ SISTEMA (HBA) Didinti
  TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBINĖ SISTEMA (HBA)

  Važiavimas tamsoje dabar dabar dar patogesnis! Integruota automatinio šviesų perjungimo sistema puikiai atpažįsta atvažiuojančias transporto priemones ir tinkamu metu perjungia tolimas šviesas į artimas ir atvirkščiai, kuomet kelias vėl tuščias trumpąsias šviesas pakeičia ilgosios. Ši funkcija tapo neatsiejama visų CEED modelių įrangos dalimi.

 • JBL PREMIUM GARSO SISTEMA Didinti
  JBL PREMIUM GARSO SISTEMA

  Dabar galite mėgautis puikios kokybės grasu klausydami savo mėgiamą muziką. Šiame KIA (sportswagon) automobilyje įmontuota JBL Premium garso sistema su 8 garsiakalbiais ir pažangia Clari-Fi™ muzikos atkūrimo technologija pakeis jūsų požiūrį į garso kokybę visam laikui.

 • BELAIDIS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ ĮKROVIKLIS Didinti
  BELAIDIS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ ĮKROVIKLIS

  Svajojate įkrauti telefoną be laidų? Šiame automobilyje viskas taip ir yra! Tereikia padėti savo išmanųjį į jam skirtą lentynėlę ir dėka „Qi“ technologijos prietaisas įsikraus pats.

Ankstesnis Kitas

SAUGUMAS IR PAGALBINĖS SISTEMOS
 • TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBINĖ SISTEMA (HBA) Didinti
  TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBINĖ SISTEMA (HBA)

  Važiuokite tamsoje saugiai ir patogiai, neakindami pakelėje sutiktų eismo dalyvių. HBA tolimųjų šviesų sistemos pagalba automobilyje automatiškai perjungiamos ilgos šviesos į trumpąsias netoliese pasirodžius kitai transporto priemonei ir taip pat perjungiamos atgal į tolimas vos prasilenkus.

 • SUSIDŪRIMO KAKTOMUŠA ĮSPĖJIMO SISTEMA (FCA) Didinti
  SUSIDŪRIMO KAKTOMUŠA ĮSPĖJIMO SISTEMA (FCA)

  "Forward Collision-Avoidance Asist" - Susidūrimo kaktomuša sistema gali aptikti priekyje važiuojančią transporto priemonę (standartinė įranga) ir neatsargiai kelią kertančius pėsčiuosius (papildoma įranga). Priekyje įmontuota sistema geba aptikti kliūtį, o joje esančios kameros bei radaro pagalba - įvertinti greitį bei atstumą. Iškilus pavojui - sistema apie tai jus įspėja automobilio valdymo skydelyje, o vairuotojui nesureagavus automobilis sustoja automatiškai, kad būtų išvengta susidūrimo.

 • AKLOSIOS ZONOS STEBĖJIMO SISTEMA (BSW) SU EISMO JUOSTOS KEITIMO PAGALBOS SISTEMA (LCA) Didinti
  AKLOSIOS ZONOS STEBĖJIMO SISTEMA (BSW) SU EISMO JUOSTOS KEITIMO PAGALBOS SISTEMA (LCA)

  Aklosios zonos stebėjimo sistema perspėja apie šalia esančius automobilius, kurių kartais galime ir nepastebėti. Ši funkcija ypač pravarti judriose gatvėse, besirikiuojant iš vienos eismo juostos į kitą, nes vairuotojas visuomet įspėjamas apie susidariusią pavojingą situaciją. Šią sistemą galite įsigyti kaip papildomą įrangą pirkdami EX komplektacijos automobilį.

 • ADAPTYVI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA (SCC) SU „STOP&GO“ SISTEMA Didinti
  ADAPTYVI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA (SCC) SU „STOP&GO“ SISTEMA

  Adaptyvi greičio palaikymo sistema padeda kontroliuoti atstumą tarp jūsų ir priekyje važiuojančio automobilio, kartu koreguodama ir jūsų „Kia“ greitį, pagal tai, kokiu greičiu juda priešais važiuojanti transporto priemonė (lėtėja ar įsibėgėja iki vairuotojo nustatyto maksimalaus greičio) ir taip pat pagal aplinkybes sustabdyti. Adaptyvi greičio palaikymo sistema gali būti įsigyjama su EX komplektacijos 7 laipsnių automatinės pavarų dėžės modeliu

 • GREIČIO RIBOJIMO INFORMACIJA (ISLW) Didinti
  GREIČIO RIBOJIMO INFORMACIJA (ISLW)

  Greičio ribojimo informacinė sistema padeda jus įspėti apie greitį ribojančius bei lenkimą draudžiančius kelio ženklus, atvaizduodama visą informaciją prietaisų skydelio bei navigacijos ekranuose. Šią funkciją galite įsigyti kaip papildomą rinkdamiesi EX komplektacijos automobilį.

 • NUOVARGIO APTIKIMO SISTEMA (DAW) Didinti
  NUOVARGIO APTIKIMO SISTEMA (DAW)

  Nuovargio aptikimo sistema rūpinasi vairuotojo saugumu sekdama elgesį: vairo judesius, greičio palaikymą bei skaičiuodama bendrą kelionės trukmę. Vos tik užfiksuojamas koncentracijos praradimas, vairuotojas yra tuojau pat garsiniu ir vizualiniu signalu įspėjamas apie reikalingą pertraukėlę. Šią nuovargio aptikimo sistemą rasite visų CEED standartinės įrangos paketuose.

Ankstesnis Kitas

 • KIA Ceed SW (sportswagon) savininkai dabar gali džiaugtis 7 metų arba 150 000 ridos garantija, kuri suteikiama visiems naujiems KIA automobiliams.
  Tokios garantijos sąlygos tik įrodo, kad mes tvirtai pasitikime savo gaminais ir juose integruotomis technologijomis. Būtina paminėti ir tai, kad naujojo KIA garantija gali būti perduodama kitam savininkui, šį nusprendus parduoti. Visos garantinės sąlygos tokiu atveju galioja visoje Europoje bei Norvegijoje, Šveicarijoje, Islandijoje ir Gibraltare, tačiau kiekvienoje iš išvardintų valstybių jos gali skirtis (pvz.: dažų dangai, įrangai ir pan.).

B (1,4 MPI; 1,4 T-GDI, 1,0 T-GDI)

15 000 KM / 12 MĖNESIŲ
D
30 000 KM / 24 MĖNESIŲ

 

KĖBULAS Variklis Versija Pavarų dėžė CO₂ emisija Vidutinės degalų sąnaudos Speciali kaina € Kaina €
4x21,4 T-GDI, 140 AGLX PlusMechaninė128-1355,6-5,915 89017 890
4x21,6 CRDi, 115 AGLX PlusMechaninė101-1043,9-4,017 59019 590
4x21,4 T-GDI, 140 AG 7DCTEXAutomatinė125-1295,5-5,721 590
Dimension image
Dimension image