Dizainas

Daugybė sugebėjimų tiek viduje, tiek išorėje

Dizainas
 • Didinti

  Kad ir kur norėtumėte važiuoti, „Kia Carens“ – idealus, visada gelbstintis kelionės draugas. Šis kompaktiškas minivenas unikalus patrauklia išvaizda, erdvumu ir universalumu. Kad niekas nebūtų pamiršta, automobilyje sumontuoti naujausi technologiniai ir saugumo sprendimai.

 • Didinti

  Sportiška išvaizda „Kia Carens“ drąsiai pareiškia apie savo stilių. Kad ir kur pažiūrėtumėte, matysite išmanaus ir gražaus dizaino elementus: geriausius matomumą užtikrinančius ksenoninius žibintus ir unikalios formos galinius žibintus su naujausia šviesos diodų technologija. Galima teigti, kad šis automobilis – optimali dizaino ir funkcionalumo darna.

 • Didinti

  Minivenas, kurį norisi vairuoti, iš tiesų egzistuoja! Ergonomiško dizaino priekinė salono dalis teikia prioritetą vairuotojo patogumui, įvairios pažangių technologijų funkcijos intuityviai valdomos piršto paspaudimu. Dėl žemos priekinio stiklo pozicijos ir elegantiško prietaisų skydelio dizaino mėgausitės puikiu matomumu.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

Pagrindiniai akcentai

Žaismingumas ir funkcionalumas

Pagrindiniai akcentai
 • Didinti

  „Kia Carens“ nestabdo siekdamas universalumo. Daugybė vietos, lanksti sėdynių konfigūracija, išmanūs daiktų laikymo sprendimai visame automobilyje, talpi bagažinė. Automobiliu gali važiuoti iki 7 žmonių, tad jame tilps visa šeima. Norėdami sutalpinti bagažą ar kitą krovinį, tiesiog užlenkite sėdynes.

 • Didinti

  Sėdėdami vairuotojo sėdynėje puikiai matysite viską, ką reikia, jusite ypatingą komfortą ir galėsite greitai pasiekti daugybę pažangių technologijų funkcijų. Šildomos priekinės ir galinės sėdynės užtikrins, kad niekam nebūtų šalta, o panoraminis stoglangis visus metus džiugins akis. Švelnios medžiagos su chromuotais akcentais sukuria stilingą, akiai malonų saloną.

 • Didinti

  „Kia Carens“ turi daugybę pažangių ir patogių technologinių funkcijų. Priežiūros bloko centre 4,2 colio „TFT“ skystųjų kristalų ekrane matysite visą reikiamą informaciją. Navigaciją ir aukščiausios kokybės garso sistemą aktyvuosite tiesiog bakstelėję didelį 7 colių jutiklinį ekraną.

 • Didinti

  Siekiame, kad mūsų teikiamos technologijos padidintų jūsų vairavimo malonumą. Pavyzdžiui, kiekvieną kartą įjungus atbulinę eigą, galinio vaizdo kamera automobilio ekrane rodo už jūsų automobilio esančią erdvę. Dar geriau – su sistema „Smart Park Assist“, paralelinis automobilio statymas yra tiesiog vieni juokai.

 • Didinti

  Galite rinktis iš dviejų benzininių ir vieno dyzelinio „Kia Carens“ variklio. Jei norite geriausio dinaminio pavarų perjungimo ir degalų taupymo, rinkitės dyzelinį variklį su ypač pažangia 7 pavarų dvigubos sankabos (DCT) pavarų dėže. Sustojus prie šviesoforo, technologija „Idle Stop&Go“ automatiškai išjungia variklį, taip taupomi degalai ir sumažinamas teršalų išmetimas.

 • Didinti

  Aktyvios ir pasyvios „Kia Carens“ saugumo priemonės apsaugo jus ir keleivius. Pavyzdžiui, išvažiavimo iš eismo juostos įspėjimo sistema, informuoja jus, jei netyčia nukrypstate. Kita novatoriška saugumo technologija: transporto priemonių stabilumo valdymo sistema (VSM), 6 oro pagalvės, stabdžių antiblokavimo sistema (ABS) ir elektroninė stabilumo kontrolės sistema (ESC).

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

7 metų garantija*

 • 7 metų garantija*

  Kia Carens“ buvo išbandytas išsamiais patikimumo ir patvarumo patikrinimais, todėl didžiuojamės galėdami pasiūlyti šiam automobiliui, kaip ir visiems „Kia“ modeliams, ilgiausią industrijoje garantiją. Visiems „Kia“ automobiliams suteikiama 7 metų arba 150 000 km ridos naujo automobilio garantija (pirmuosius 3 metus be ridos apribojimo; nuo 4 metų – 150).

7 metų žemėlapio atnaujinimas**

 • 7 metų žemėlapio atnaujinimas**

  Kaip vienas iš mūsų kokybės įsipareigojimų, kiekvienas „Kia“ automobilis su gamykloje įdiegta „LG“ navigacijos sistema gauna 6 nemokamus kasmetinius žemėlapio atnaujinimus. Unikalus pasiūlymas, užtikrinantis,   kad jūsų navigacijos sistema visada turėtų naujausią informaciją.

„Euro NCAP“ (Europos naujų automobilių vertinimo programos) penkių žvaigždučių saugumo reitingas.

 • SVARBIAUSIA – SAUGA!

  „Kia Carens“ suteiktas prestižinis „Euro NCAP“ penkių žvaigždučių apdovanojimas. Tai liudija puikias „Kia Carens“ saugumo savybes.

TECHNINĖS PRIEŽIŪROS INTERVALAI

B (1,6 GDI)
30 000 КМ / 24 MĖNESIŲ
B (2,0 GDI)
30 000 КМ / 24 MĖNESIŲ
D (1,7 CRDi)
30 000 КМ / 24 MĖNESIŲ

Variklis KLASĖ Pavarų dėžė Kuras CO₂ emisija Vidutinės degalų sąnaudos Kaina € Speciali kaina €
U2-1.7 (High) MTEXMechaninėDyzelis1264,823 69020 690
U2-1.7 (High) ATEXAutomatinėDyzelis1274,824 99021 990
U2-1.7 (High) ATComfort PackAutomatinėDyzelis1274,827 99023 990

*„Kia“ 7 metų arba 150 000 km naujo automobilio garantija.

Galioja ES valstybėse (taip pat Norvegijoje, Šveicarijoje, Islandijoje bei Gibraltare), atsižvelgiant į vietoje galiojančias sąlygas ir taisykles.

SPALVOS

Išmatavimai