RIO

Šiuolaikiškasis KIA Rio

Patogus valdymas, stilius, patikimumas, praktiškumas ir saugumas – visa tai vairuotojų pamėgtame KIA Rio automobilyje. Šis modelis buvo sukurtas siekiant suderinti abejingų nepaliekantį elegantiškumą su paprastu praktiškumu ir modernaus gyvenimo tempu. Tai – puikus geros kainos ir kokybės derinys. Nesudėtingas Rio valdymas, jo manevringumas ir dydis kasdien leis patirti vairavimo malonumą – tiek vairuojant mieste, tiek leidžiantis į tolimesnes keliones. Be to, akiai malonus automobilio dizainas iš išorės ir vidaus užtikrins, kad vairuodami visuomet jausitės solidžiai. Užsiregistruokite ir atvykite išbandyti Ivuana salone.

DIZAINAS
 • YPATINGA IŠORĖ Didinti
  YPATINGA IŠORĖ

  Ar drąsa ir elegancija gali būti suderintos? Tikrai taip! Naujasis "Kia Rio" dabar dar naujoviškesnis ir sportiškesnis nei kada nors lig šiol. Tarpusavyje susipynę aerodinamika ir griežti kontūrai suteikia automobiliui išskirtinę išvaizdą, daug pasakančią apie šio modelio eksploatacines savybes. Pažvelgę į išorę tuoj pat pastebėsite dienos LED žibintų formą, ypač stilingus ratlankius bei groteles, kurie derėdami tarpusavyje sukuria tikrą automobilio žavesį.

 • MODERNUS INTERJERAS Didinti
  MODERNUS INTERJERAS

  Automobilio vidus šiame modelyje taip pat neatsilieka nuo išorės grožio. Minkšti sėdynių audiniai suderinti su ergonominėmis savybėmis bei integruotomis pažangiomis technologijomis jūsų patogumui ir saugumui užtikrinti. Nesvarbu, kokio ilgio atstumus ketinate važiuoti - galime užtikrinti, jog jausitės patogiai.

 • ERDVUS IR PRAKTIŠKAS Didinti
  ERDVUS IR PRAKTIŠKAS

  Susipažinkite - tai erdvus ir praktiškas miesto automobilis! Net neabejokite, kad šio automobilio savybės jums tobulai pasitarnaus kasdienybėje. Keliaujate vienas ar su kompanija? Tiek jums, tiek ir keleiviams pakaks vietos sėdėti patogiai. Sudedamos sėdynės išplečia šio KIA modelio talpumą, nes leidžia sukurti papildomos vietos jūsų ar šeimos narių daiktams jei šiems nepakanka tikrai talpios 325 litrų bagažinės.

Ankstesnis Kitas

PATOGUS IR IŠMANUS „Kia RIO“
 • SVARBIOS DETALĖS Didinti
  SVARBIOS DETALĖS

  Naujajam „Kia Rio“, kuriame integruotos išmanios papildomos detalės, pagerinančios kasdieninės keliones, būdingi ryškiai apšviečiantys kelią LED dviejų projekcijų žibintai. Esant blogam matomumui, automatinė rūko išsklaidymo sistema aptinka ant priekinio stiklo miglą ir automatiškai įjungia ventiliatorius, kad būtų galima ją greitai pašalinti. Kritulių atveju lietaus jutiklis greitai įjungia valytuvus, kad būtų galima geriau matyti kelią.

 • PATOGUMĄ UŽTIKRINANČIOS SAVYBĖS Didinti
  PATOGUMĄ UŽTIKRINANČIOS SAVYBĖS

  Tegiami „Kia Rio“ atsiliepimai auga dėl ypač daug dėmesio skiriamam šio automobilio patogumui. Už lango šalta diena? Nieko tokio, jūs visuomet galėsite patogiai atsisėsti ant jau įšilusios sėdynės. Reikia vežti didesnių gabaritų daiktus? Bagažinės turį galima praplėsti lengvai nulenkiant galines sėdynes. Turite daug nešulių? Pamirškite nepatogumą užrakinti duris su pilnomis rankomis! Beraktė sistema sukurta taip, kad galite atrakinti ir užrakinti automobilį daug paprasčiau nei lig šiol.

 • INFORMACINĖ-PRAMOGINĖ APLINKA IR PRISIJUNGIAMUMAS Didinti
  INFORMACINĖ-PRAMOGINĖ APLINKA IR PRISIJUNGIAMUMAS

  Automobilyje „Kia Connected Services“ įjungus jas per „TomTom“ galite valdyti visą informaciją greitai ir patogiai. Greičio kamerų informacija, orai ar eismo situacija esamuoju laiku - visa tai patogesniam kasdieniam vairavimui tiek į darbą, tiek ir į tolimas keliones. Viduryje salono įmontuotas liečiamasis ekranas skirtas ne tik pagrindiniams automobilio rodikliams pasiekti, bet ir maloniam muzikos klausymui ar kitiems prietaisams (pvz.: telefonams) valdyti. „Android Auto“™ bei „Apple CarPlay“™ pagalba sužinosite viską, ko labiausiai reikia kelionės metu neatitraukdami savo akių nuo kelio.

Ankstesnis Kitas

VAIRAVIMO DINAMIKA
 • PASIRINKITE TRUMPIAUSIĄ KELIĄ Didinti
  PASIRINKITE TRUMPIAUSIĄ KELIĄ

  Naujojo "Kia Rio" dinaminės techninės charakteristikos bei lanksti ir patobulinta važiuoklė pritaikyta patogiam važinėjimui miesto gatvėmis. Galėdami rinktis iš pavarų dėžių bei variklio variantų savąjį KIA prisitaikysite pagal savo vairavimo poreikius, kad įveikiami atstumai mieste taptų tikru malonumu.

 • VARIKLIŲ PASIRINKIMAS Didinti
  VARIKLIŲ PASIRINKIMAS

  KIA variklių pasirinkimai tarpusavyje puikiai suderina automobilio technines charakteristikas su efektyvumu. Įsigydami "Rio" modelį taip pat turite galimybę šį rinktis pagal 1,0 T-GDI variklį su 100 PS arba su 120 PS. Patobulinto rankinio perjungimo dėka užtikrinamas sklandus ir malonus vairavimas miesto gatvėmis.

Ankstesnis Kitas

 • DRIVE WiSE Didinti
  DRIVE WiSE

  Vairavimo ateitis jau čia pat su naujaja "DRIVE WISE" sistema. Dėl "Kia Rio" automobilyje integruotų saugumo ir parkavimosi funkcijų vairavimas taps tikru malonumu. Įsitikinsite tuo ir patys.

 • AEB SU PĖSČIŲJŲ APTIKIMU Didinti
  AEB SU PĖSČIŲJŲ APTIKIMU

  Dėka automobilyje integruotos avarinio stabdymo sistemos (AEB) sumažėja žmogiškų klaidų tikimybė kuomet į kelią netikėtai išbėga praeivis ar atsiranda kitų kliūčių. Sistema, naudodamasi priekyje įmontuotu radaru bei kamera esančia ant priekinio stiklo aptinka kliūtį įspėja jus apie galimą pavojų ir, jei būtina, automatiškai sustabdo automobilį, kad išvengtų smūgio arba jį sušvelnintų.

 • ĮSPĖJIMAS APIE IŠVAŽIAVIMĄ IŠ EISMO JUOSTOS Didinti
  ĮSPĖJIMAS APIE IŠVAŽIAVIMĄ IŠ EISMO JUOSTOS

  Visuomet išlikite nenukrypę iš eismo juostos su LDWS (Lane Departure Warning System) sistema. Dėka priekinio stiklo viršutinėje dalyje sumontuotos kameros sekamas eismo juostos ženklinimas, tad jūsų automobilis visuomet įspės jus specialiu avariniu signalu vos tik nukrypsite į šalį. Tai padės jums visuomet išlikti savo eismo juostoje.

 • SAUGUMO SISTEMOS Didinti
  SAUGUMO SISTEMOS

  Saugumas KIA gamintojams svarbiausia dalis, todėl ir šiame modelyje integruotos funkcijos užtikrins saugesnį ir malonesnį vairavimą esant bet kokiam paros metui ar oro sąlygoms. 6 saugos oro pagalvės, galiniai parkavimo jutikliai, TPMS (padangų slėgio kontrolės sistema), VSM (stabilumo užtikrinimo sistema) ir HAC (pajudėjimo į įkalnę pagalbinė sistema) - visa tai tam, kad kiekviena jūsų kelionė būtų rami.

Ankstesnis Kitas

 •  „KIA“ 7 METŲ GARANTIJA

  Kodėl verta rinktis "Kia Rio"? Nes mes savo automobiliais pasitikime ir tai įrodome suteikdami 7 metų garantiją naujoms KIA transporto priemonėms. Verta paminėti ir tai, kad garantija gali būti lengvai perleidžiama ir kitam jūsų automobilį įsigijusiam savininkui. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie garantijos sąlygas - susisiekite su mumis jau šiandien!

Modelis Variklis Kuras Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Speciali kaina € Kaina €
1,0 T-GDI EX 7DCT1,0 T-GDI 120 AG 7DCTBenzinasAutomatinė5,011415 99017 690
B
15 000 KM / 12 MĖNESIŲ
D
30 000 KM / 24 MĖNESIŲ

Dimension image
Dimension image