SORENTO MY19

Į nuotykius – su KIA Sorento

Pasiruoškite – su KIA Sorento jūsų laukia nepamirštamas nuotykis. Naujajame KIA visureigyje – septynios sėdimos vietos, įvairiapusiška apsauga, leidžianti užtikrintai įveikti bet kokį kelią. Kvapą gniaužiantis automobilio išorės dizainas – tik vienas iš daugybės privalumų. Salone taip pat galėsite mėgautis moderniu, elegantišku stiliumi, aukštos kokybės paviršiais ir, žinoma, funkcionaliomis ir kompaktiškomis įrangomis. Daug erdvės salone kelionėse leis patirti tokį komfortą, kokio tikitės iš šiuolaikiško automobilio. Pagalbos vairuotojui įrangos – aklosios zonos stebėjimo sistemos, nuovargio stebėjimo, greičio palaikymo, priekinio susidūrimo sistemos ir visas sąrašas modernių technologijų jūsų patogumui – geriausiems būsimų kelionių įspūdžiams. Atvykite išbandyti!

„Kia Sorento“ DIZAINAS
 • KVAPĄ GNIAUŽIANTI IŠORĖ Didinti
  KVAPĄ GNIAUŽIANTI IŠORĖ

  Šis modelis visuomet palydės praeinančių ir pravažiuojančių žvilgsniai. Aptakios, švelnios linijos, suderintos su veržliu dizainu akimirksniu įtikina – šis modelis sukurtas stebinti nuo LED žibintų iki 19 cm. ratlankių.

 • AUKŠTOS KOKYBĖS SALONO MEDŽIAGOS Didinti
  AUKŠTOS KOKYBĖS SALONO MEDŽIAGOS

  Salono paviršiai – oda, audiniai, skoningai blizgūs chromo elementai – sukurti pagal aukščiausios kokybės standartus.

 • PRASKAIDRINA DIENĄ Didinti
  PRASKAIDRINA DIENĄ

  Maksimaliai geras matomumas dienos ir nakties metu – LED žibintai pagaminti su papildomo apšvietimo posūkyje technologija. Ne tik puošmena ant išraiškingo aukšto variklio dangčio.

 • ELEGANTIŠKAS „Kia Sorento“ INTERJERAS Didinti
  ELEGANTIŠKAS „Kia Sorento“ INTERJERAS

  Ištobulintame interjere viskas puikiai išplanuota, kad būtų užtikrintas 100 % patogumas vairuotojui bei keleiviams. Elegancija, funkcionalumas bei daugybė smulkmenų, suteiksiančių kitokį vairavimo malonumą.

Ankstesnis Kitas

 • ERDVUS SEPTYNVIETIS SALONAS Didinti
  ERDVUS SEPTYNVIETIS SALONAS

  Kelionės su „Kia Sorento“ bus ypač patogios erdviame salone – pakankamai vietos kojoms, galimybė sumontuoti trečią sėdynių eilę. Rinkitės iš itin patogių 5 ar 7 vietų modelio modifikacijų.

 • IŠMANUS ELEKTRA VALDOMAS BAGAŽINĖS DANGTIS Didinti
  IŠMANUS ELEKTRA VALDOMAS BAGAŽINĖS DANGTIS

  Užimtos rankos įvairiais daiktais? Bagažinės dangtis atsidarys automatiškai, kai sensorius šalia aptiks išmaniojo rakto daviklį.

 • VISIŠKAS KOMFORTAS Didinti
  VISIŠKAS KOMFORTAS

  Mėgaukitės maksimaliu komfortu įsitaisę patogiose odinėse sėdynėse. Galite jas prisitaikyti savo sėdėjimo pozicijai – elektra valdomos priekinės sėdynės leis susireguliuoti ir juosmens atramą. Panorėjus jaukios šilumos rinkitės iš 3 sėdynių šildymo lygių, o karštomis dienomis mėgaukitės kelionėmis įsitaisius ant vėdinančiais oro gūsiais gaivinančių sėdynių.

 • UNIVERSALIOS SĖDIMOSIOS VIETOS Didinti
  UNIVERSALIOS SĖDIMOSIOS VIETOS

  Dabar patys galite pasirinkti sėdynių kombinaciją atsižvelgdami į norimų gabenti daiktų dydį ir ilgį. 40/20/40 nulenkiamas antros eilės sėdynes galėsite stumdyti pirmyn/atgal, o taip pat atitinkamai transportuoti ir krovinį ir keleivius.

Ankstesnis Kitas

RYŠYS
 • APLINKINIO VAIZDO STEBĖJIMAS (AVM) Didinti
  APLINKINIO VAIZDO STEBĖJIMAS (AVM)

  Šimtaprocentinis matomumas – su keturiomis kameromis veikiančia aplinkinio vaizdo stebėjimo (AVM) sistema parkuojantis jausitės užtikrintai.

 • „HARMAN KARDON®“ GARSO SISTEMA Didinti
  „HARMAN KARDON®“ GARSO SISTEMA

  „Harman Kardon®“ garso sistema su 10 garsiakalbių – tikras malonumas ausims. Įrengta „Clari-Fi™“ technologija sukuria dar tobulesnį skaitmeninį garsą, „QuantumLogic™“ erdvinio garso technologija kaskart leis mėgautis aukščiausios kokybės daugiamačių garsų skambesiu.

 • BELAIDIS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ ĮKROVIKLIS Didinti
  BELAIDIS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ ĮKROVIKLIS

  Išsikrauna telefonas, o kroviklį palikote namie? Dėl išsikraunančio telefono sukti galvos nebereikia. Savo išmanųjį įkrausite padėję jį ant centrinėje salono konsolėje esančio padėklo. Su „Kia Sorento“ – jokių rūpesčių.

Ankstesnis Kitas

 • AKLOSIOS ZONOS ĮSPĖJIMO SISTEMA (BCW) Didinti
  AKLOSIOS ZONOS ĮSPĖJIMO SISTEMA (BCW)

  Vairuodami „Kia Sorento“ galite visiškai savimi pasitikėti – apie aklosiuose zonose esančias kitas transporto priemones perspės aklosios zonos stebėjimo sistema BCW. Pasirūpinta ir perspėjimu apie iš galo artėjančias transporto priemones – apie tai, atbuline eiga stumiantis iš stovėjimo vietos, perspės sistema RCAW.

 • VAIRUOTOJO NUOVARGIO STEBĖJIMO SISTEMA (DAW) Didinti
  VAIRUOTOJO NUOVARGIO STEBĖJIMO SISTEMA (DAW)

  Apie būtiną laiką pertraukai garsiniais ir vaizdiniais signalais perspės vairuotojo nuovargio stebėjimo sistema DAW – specialiais jutikliais sistema stebi vairuotojo koncentracijos lygį.

 • IŠMANIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA (SCC) Didinti
  IŠMANIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA (SCC)

  Laukia ilga kelionė greitkeliu? Palaikykite pastovų greitį be vargo su išmaniąja pastovaus greičio palaikymo sistema (SCC), kuri palaiko ne tik greitį, bet ir pasirinktą atstumą nuo priekyje važiuojančios transporto priemonės.

 • PRIEKINIO SUSIDŪRIMO ĮSPĖJIMO SISTEMA (FCA) Didinti
  PRIEKINIO SUSIDŪRIMO ĮSPĖJIMO SISTEMA (FCA)

  Pagerinta pagalba kelyje – priekinio susidūrimo įspėjimo sistema FCA aptiks automobilio priekyje esančius automobilius ir pėsčiuosius, einančius per perėją. Apie galimus susidūrimus radarais įspės sistema, kamera fiksuojanti eismą. Laiku nesureagavus vairuotojui, automobilis sustos pats tam, kad išvengtumėte avarinės situacijos.

 • LYGIAGRETAUS STATYMO SISTEMA (PA-PRL) Didinti
  LYGIAGRETAUS STATYMO SISTEMA (PA-PRL)

  Pamirškite sudėtingą parkavimąsi jau šiandien. Lygiagretaus statymo sistema (PA-PRL) pastatys jūsų automobilį tiek lygiagrečioje, tiek 90° stovėjimo vietoje, o esant poreikiui iš jos galės ir išvairuoti. Atsikvėpkite ir leiskite automobiliui palengvinti jūsų kasdienybę.

 • „DRIVE WISE“ Didinti
  „DRIVE WISE“

  Dabar jūsų kelionės gali būti dar patogesnės ir saugesnės su pažangia pagalbos vairuotojui sistema (ADAS). Atsipalaiduokite ir mėgaukitės saugiu automobilio vairavimu tiek trumpoje, tiek ilgesnėje kelionėje.

 • EISMO JUOSTOS LAIKYMOSI SISTEMA (LKA) Didinti
  EISMO JUOSTOS LAIKYMOSI SISTEMA (LKA)

  Važiuokite saugiai neiškrypdami iš savo eismo juostos su LKA sistema. Ji jus automatiškai įspės vos tik išvažiuosite į kitą eismo juosta nerodydami posūkio signalo.

Ankstesnis Kitas

Variklis KĖBULAS Versija Kuras Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina € Speciali kaina €
2,2 CRDI4x4TX MY19Dyzelinas8AT6,517048 99043 990

 D (2,2CRDi)
 30 000 KМ/ 24 MĖNESIŲ

 

Dimension image
Dimension image

Ratlankių dydis Padangų gamintojas Padangų dydis Ant sausos dangos Ant šlapios dangos Klasė Rezultatas
19 Kumho 235/55R19 E B https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/threebars.png 71
18 Nexen 235/60R18 C B https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/twobar.png 69

 „Clari Fi™“ technologija

„Harmon Kardon®“ garso sistema kartu su „Clari Fi™“ technologija. Suglaudinus failus į MP3, skaitmeninė informacija prarandama. „Clari Fi™“ technologija padeda ištaisyti prarastus aukštus ir (arba) žemus muzikos tonus ir pagerina muzikos kokybę.


Belaidė telefono įkrovimo sistema

Belaidis įkroviklis suderinamas su „Qi“ technologiją palaikančiais arba atitinkamą adapterį turinčiais išmaniaisiais telefonais.


„DRIVE WiSE“ technologijos

„DRIVE WiSE“ technologijos yra pagalbinė sistema ir neatleidžia vairuotojo nuo atsakomybės saugiai vairuoti automobilį. Vairuotojas vis tiek privalo suderinti vairavimą su savo vairavimo gebėjimais, laikytis visų teisinių reikalavimų bei atsižvelgti į bendras kelio ir eismo sąlygas. „Drive Wise“ technologija nėra skirta autonominiam automobilio vairavimui. Daugiau informacijos rasite savininko vadove.


Priekinio susidūrimo įspėjimo sistema (FCA)

Priekinio susidūrimo įspėjimo sistema (FCA) neatleidžia vairuotojo nuo atsakomybės saugiai vairuoti automobilį. Vairuotojas vis tiek privalo suderinti vairavimą su savo vairavimo gebėjimais, laikytis visų teisinių reikalavimų bei atsižvelgti į bendras kelio ir eismo sąlygas. FCA sistema nėra skirta autonominiam automobilio vairavimui. Daugiau informacijos rasite savininko vadove.


„Kia“ 7 metų / 150 000 km naujo automobilio garantija

Galioja visose ES valstybėse narėse (taip pat ir Norvegijoje, Šveicarijoje, Islandijoje, Gibraltare), atsižvelgiant į vietos taisykles ir sąlygas.


7 metų žemėlapių atnaujinimai

Tęsiant kokybės pažadą, kiekvienam naujam „Kia“ automobiliui su gamykloje įrengtu navigacijos įrenginiu suteikiami 7 kasmetiniai nemokami žemėlapių atnaujinimai. Šis unikalus pasiūlymas užtikrina, kad jūsų navigacijos sistema visada bus naujausia.
Programa taikoma tik naujiems „Kia“ automobiliams su gamykloje sumontuotais navigacijos įrenginiais ir neturi įtakos garantijai. Atnaujinimui gali būti taikomi mokesčiai už atlikimo paslaugą. „Kia“ neatsako už ČIA pateiktų žemėlapio duomenų kokybę.