360° view

DIZAINAS

Iš naujo atrastas „Gran Turismo“

DIZAINAS
 • Didinti

  Naujasis „Kia Stinger“ paliks neišdildomą įspūdį tikrųjų entuziastų širdyse. Kiekviena linija dvelkia „Gran Turismo“ klasikos dvasia, nuo žemo profilio variklio dangčio ir salono iki galingos stovėsenos. Stulbinančios 5 durų „fastback“ dizaino linijos sukuria su niekuo nesupainiojamą profilį, ir tai tik įžanga į kvapą gniaužiančią dinamiką.

 • Didinti

  Paprastas, tačiau išskirtinis naujojo „Kia Stinger“ salonas, įkvėptas „Gran Turismo“ sportinio stiliaus ir aeronautikos. Ryškus interjeras su apvaliomis ventiliacijos angomis ir metalo apvadais aplink prietaisų skydelį, satino ir chromo apdaila. Žema vairuotojo sėdynė iš aukštos kokybės medžiagų, su modernia apdaila ir kontrastingomis siūlėmis sukuria rafinuotą atmosferą.

 • Didinti

  Stulbinantis dizainas, pasižymintis teisingomis proporcijomis ir pusiausvyra. Naujasis „Kia Stinger“ turi ilgą variklio dangtį, ilgą ratų bazę ir žemą kėbulą. Plačios šoninės linijos suformuoja įtemptą galą, tuo tarpu suapvalintas juodas galinis difuzorius pagerina aerodinamines savybes.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

NAŠUMAS

Atraskite vairavimą iš naujo

NAŠUMAS
 • Didinti

  Šiuo jautriu ir našiu naujuoju „Kia Stinger“ tikrai jausite kelią. Elektroniniu būdu valdomos pakabos (ECS) jutikliai, nuolat vertinantys kelio būklę, užtikrina maksimalų komfortą ir saugumą. Naudokite vairavimo režimo pasirinkimą (DMS), kad galėtumėte pritaikyti vairavimo charakteristikas prie savo poreikių bei važiavimo sąlygų.

 • Didinti

  Kelias kupinas netikėtumų. Su naujojo „Kia Stinger“ visų ratų pavara (AWD) būsite pasiruošę bet kokioms sudėtingoms sąlygoms posūkiuose. Sistema paskirsto variklio galią kiekvienam ratui atskirai priklausomai nuo sukibimo, kad užtikrintų trauką ir stabilumą. Todėl jūs ir jūsų keleiviai būsite visiškai apsaugoti – nepriklausomai nuo kelio ar oro sąlygų.

 • Didinti

  Būkite pasirengę padažnėjusiam pulsui, nesvarbu, kuris turbininis variklis įrengtas po variklio dangčiu: 2,2 CRDI (200 AG) 2,0 T-GDI (255 AG) ar T-GDI V6 3,3 (370 AG). 8 greičių automatinė pavarų dėžė užtikrina greitą ir sklandų pavarų perjungimą. Sparti akceleracija ir didelis važiavimo greitis užgniauš jums kvapą.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

KOMFORTAS

Atsiloškite ir mėgaukitės važiavimu

KOMFORTAS
 • Didinti

  Užimtos rankos? Išmaniojo elektros valdomo bagažinės dangčio dėka lengvai pakraukite savo „fastback“. Nešiokitės raktą kišenėje arba krepšyje, jums priartėjus prie naujojo „Kia Stinger“ galo bagažinės dangtis atsidarys automatiškai.

 • Didinti

  Ilga šio „fastback“ važiuoklės bazė pasižymi dideliu privalumu: erdvia kabina. Jūs ir kiti keturi keleiviai turėsite daug erdvės jaukiame, neperkrautame salone, todėl galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis kelione. Erdvioje bagažinėje telpa 406 l tūrio krovinys. Norėdami pervežti ilgesnius daiktus arba pridėti papildomą krovinį, tiesiog nulenkite galines sėdynes proporcija 60:40.

 • Didinti

  Jūsų patogumas – mūsų prioritetas. Štai kodėl naujasis „Stinger“ yra sukurtas siekiant užtikrinti optimalią vairavimo padėtį. Mėgaukitės puikiu šoniniu kūno palaikymu elektronikos valdomoje sportinėje vairuotojo sėdynėje. Visi keleiviai, sėdėdami šildomose ir ventiliuojamose sėdynėse, gali jaustis patogiai ir lengvai.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

TECHNOLOGIJOS IR SAUGUMAS

 • Didinti

  Važiuojant su įjungtais tolimųjų šviesų žibintais tolimųjų šviesų pagalbinė sistema (HBA) aptinka artėjančius automobilius ir automatiškai perjungia žibintus į artimąsias šviesas. Tokiu būdu neakinsite kitų vairuotojų.

 • Didinti

  Vairuotojo nuovargio stebėjimo sistema (DAW), važiavimo metu stebi automobilio ir vairuotojo elgesį. Jeigu aptinka koncentracijos trūkumą, sistema įjungia garsinį įspėjimo signalą ir prietaisų skydelyje rodomas įspėjimo simbolis, kad atėjo laikas pailsėti.

 • Didinti

  Išmaniojoje pastovaus greičio palaikymo sistemoje (SCC) įrengtas radaras stebi atstumą iki priekyje esančio automobilio. Jei automobilio, esančio priekyje greitis padidėja, jūsų automobilio greitis taip pat padidėja iki vieno iš keturių iš anksto nustatomų saugių atstumų. Jei automobilis priekyje pradeda stabdyti ir negalima išlaikyti iš anksto nustatyto saugaus atstumo, sistema sumažina greitį arba sustabdo automobilį.

 • Didinti

  Priekinio susidūrimo įspėjimo sistema (FCA) naudoja kameros ir radaro duomenis, kad aptiktų „Kia Stinger“ kelyje esančius automobilius ir pėsčiuosius, ir imasi būtinų veiksmų, kad sušvelnintų galimą susidūrimą. Jei sistema nustato susidūrimo pavojų, ji įspėja vairuotoją ir gali automatiškai įjungti stabdžius, kad kiek įmanoma labiau sumažintų galimą žalą susidūrimo metu.7

 • Didinti

  Išmani greičio apribojimo įspėjimo sistema (ISLW) padeda neviršyti greičio apribojimų. Ant priekinio stiklo įrengta kamera nuskaito greičio bei lenkimo apribojimus rodančius kelio ženklus ir navigacijos ekrane bei skydelyje aiškiai rodo informaciją.

 • Didinti

  Su pažangia pagalbos vairuotojui sistema (ADAS), „Kia“ sukurta „DRIVE WiSE“ technologija, kelias tampa saugesnis ir labiau atpalaiduojantis.6 Patirdami mažiau įtampos ir skubos, galėsite išties mėgautis naujojo „Kia Stinger“ vairavimu.

 • Didinti

  Jei vairuodami naująjį „Kia Stinger“ iškrypsite iš savo eismo juostos, važiavimo juostos laikymosi sistema (LKA) įspėja jus apie tai garsu ir vizualiai. Jei reikia, sistema pati pasuka automobilį į grąžina į savo eismo juostą.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

KĖBULAS Variklis KLASĖ Pavarų dėžė Kuras CO₂ emisija Vidutinės degalų sąnaudos Kaina €
4x42,2 CRDI 200 AG 4WDGT-Line8ATDyzelis1696,445 990
4x43,3 T-GDI 370 AG 4WDGT8ATBenzinas24010,549 990

TECHNINĖS PRIEŽIŪROS INTERVALAI

3,3 T-GDI 
10 000 KМ/ 12 MĖNESIŲ
2,2 VGT 
30 000 KМ/ 24 MĖNESIŲ

 

MATMENYS

PADANGŲ ŽENKLINIMAS

Ratlankių dydis Padangų gamintojas Padangų dydis Ant sausos dangos Ant šlapios dangos Klasė Rezultatas
17 Bridgestone 225/50R17 E B img/dpackage//Tyres/onebar.png 68
18 Continental 225/45R18 C C img/dpackage//Tyres/threebars.png 72
19 Continental 225/40R19 C C img/dpackage//Tyres/threebars.png 72
19 Continental 255/35R19 C C img/dpackage//Tyres/threebars.png 72

TEISINĖS ATSAKOMYBĖS ATSISAKYMAS

„Clari Fi™“ technologija

„Harmon Kardon®“ garso sistema kartu su „Clari Fi™“ technologija. Suglaudinus failus į MP3, skaitmeninė informacija prarandama. „Clari Fi™“ technologija padeda ištaisyti prarastus aukštus / žemus muzikos tonus ir pagerina muzikos kokybę.


 „DRIVE WiSE“ technologijos

„DRIVE WiSE“ yra pagalbinė sistema ir ji neatleidžia vairuotojo nuo atsakomybės saugiai vairuoti automobilį. Vairuotojas vis tiek privalo vairuoti pats pagal savo galimybes, kaip to reikalauja įstatymai ir eismo sąlygos. „Drive Wise“ technologija nėra skirta autonominiam automobilio vairavimui. Daugiau informacijos rasite savininko vadove.


Priekinio susidūrimo įspėjimo sistema (FCA)

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbinė sistema (FCA) neatleidžia vairuotojo nuo atsakomybės saugiai vairuoti automobilį. Vairuotojas vis tiek privalo vairuoti pats pagal savo galimybes, kaip to reikalauja įstatymai ir eismo sąlygos. FCA sistema nėra skirta autonominiam automobilio vairavimui. Daugiau informacijos rasite savininko vadove.


 „Kia“ 7 metų / 150 000 km naujo automobilio garantija

Galioja visose ES valstybėse narėse (taip pat ir Norvegijoje, Šveicarijoje, Islandijoje, Gibraltare), atsižvelgiant į vietos taisykles ir sąlygas.


 7 metų žemėlapių atnaujinimai

Tęsiant kokybės pažadą, kiekvienam naujam „Kia“ automobiliui su gamykliniu navigacijos įrenginiu suteikiami 7 kasmetiniai nemokami žemėlapių atnaujinimai. Šis unikalus pasiūlymas užtikrina, kad jūsų navigacijos sistema visada bus naujausia.
Programa taikoma tik naujiems „Kia“ automobiliams su gamykliniais navigacijos įrenginiais ir neturi įtakos garantijai. Navigacijos žemėlapio atnaujinimai yra nemokami Baltijos šalyse parduotiems „Kia“ automobiliams. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į artimiausią „Kia“ prekybos atstovą. „Kia“ neatsako už HERE pateiktų žemėlapio duomenų kokybę.