STINGER

Kia užsimojo suderinti aukštos kokybės performatyvumą ir klasikinių sportinių automobilių stilių, šio užmojo rezultatas puikus – naujasis pribloškiantis KIA Stinger. Įspūdingi rodikliai ir geri atsiliepimai priverčia atkreipti dėmesį į šį naują, daugelį nustebinusį KIA modelį. Stebina ne tik Stinger automobilio sportiškumo ir prabangos derinys, bet ir jo galimybės. Vairuotojo pagalbos sistema „Drive Wise“, pažangios technologijos, užtikrinančios saugumą ir komfortą – geriausioms jūsų vairavimo ir keliavimo patirtims. Užsiregistruokite bandomajam važiavimui Ivuana salone jau šiandien!
DIZAINAS
 • AISTRA VAIRAVIMUI Didinti
  AISTRA VAIRAVIMUI

  Naujasis KIA įžiebs tikrą aistrą vairavimui. „Gran Turismo“ klasikos dvasia dvelkiančios automobilio linijos, žemo profilio variklio dangtis, išraiškingas salonas ir galinga stovėsena sutelpa šiame sportiškame gražuolyje. Šio KIA modelio tikrai su niekuo nesupainiosite. Metas pasiduoti kvapą gniaužiančiai dinamikai.

 • ĮSPŪDINGAS „KIA Stinger“ SALONAS Didinti
  ĮSPŪDINGAS „KIA Stinger“ SALONAS

  Išskirtinis, tačiau savo paprastumu neaplenkiamas salonas taip pat sukurtas pagal „Gran Turismo“ sportinį stilių ir aeronautiką. Ryškus interjeras dekoruotas satino ir chromo apdaila, modernus ventiliacijos angų dizainas bei metalo apvadai aplink prietaisų skydelį sukuria ypatingą automobilio dvasią. Atsisėdę ant žemintos sėdynės pajusite ne tik mažų detalių rafinuotumą, bet ir gniauždami vairą savo rankose - energijos bei galios antplūdį.

 • JAUDINANTIS DIZAINAS Didinti
  JAUDINANTIS DIZAINAS

  Teisingos proporcijs ir pusiausvyra vyrauja šio modelio dizane. Ilgas variklio dangtis bei ratų bazė, žemas kėbulas, plačios šoninės linijos ir, tarsi, įtemptas galas sukuria nepamirštamą automobilio siluetą dar labiau pabrėžiantį puikias aerodinamines savybes.

Ankstesnis Kitas

NAŠUMAS
 • PAKILI NUOTAIKA GARANTUOTA Didinti
  PAKILI NUOTAIKA GARANTUOTA

  Pajauskite kelia su našiuoju KIA. Automobilyje įmontuoti ESC jutikliai nuolat vertina kelio būklę taip užtikrindami komfortą ir saugumą. Priklausomai nuo kelio sąlygų ir važiavimo sąlygų galite nusistatyti ir vairavimo charakteristikas, kurias pasirinksite su DMS (vairavimo režimo nustatymo) sistema.

 • DIDELIS PASITIKĖJIMAS IR KONTROLĖ Didinti
  DIDELIS PASITIKĖJIMAS IR KONTROLĖ

  Naujajame „Stinger“ automobilyje integruota AWD sistema paskirsto variklio galią kiekvienam ratui atitinkamai pagal sukibimą ir tokiu būdu užtikrina trauką bei stabilumą. Galite būti ramūs, todėl, kad šiame modelyje įmontuotos sistemos dėka būsite pasiruošę bet kokioms oro ar kelio sąlygoms.

 • PAGREITINKITE ŠIRDIES RITMĄ Didinti
  PAGREITINKITE ŠIRDIES RITMĄ

  Ką slepia automobilis po kapotu, tikriausiai, nutuokiate. 2,2 CRDI (200 AG) 2,0 T-GDI (255 AG) ar T-GDI V6 3,3 (370 AG) tipų varikliai jums neabejotinai sukels pulsą. Su 8 greičių automatine pavarų dėže užtikrinamas greitas ir sklandus pavarų perjungimas, o spartus įsibėgėjimas bei greitas važiavimo greitis, be abejonės, užgniauš kvapą.

Ankstesnis Kitas

KOMFORTAS
 • IŠMANUS ELEKTRINIS BAGAŽINĖS DANGTIS Didinti
  IŠMANUS ELEKTRINIS BAGAŽINĖS DANGTIS

  Savaime atsidaranti bagažinė buvo tik svajonė? Dabar ši ateitis čia pat. Kišenėje ar rankinėje turėdami su savimi išmanųjį raktą, prieikite prie automobilio galo ir pamatysite, jog bagažinės dangtis atsidaro automatiškai.

 • ĮSPŪDINGA ERDVĖ Didinti
  ĮSPŪDINGA ERDVĖ

  Erdvi kabina - tai vienas iš šio „fastback“ važiuoklės bazės požymių. Visai nesvarbu ar važiuosite vienas ar dar su keturiais keleiviais, kiekvienas iš jūsų jausis nesuvaržytas erdviame ir jaukiame automobilyje. Pagrindiniams daiktams sutalpinti turėsite 406 l, tačiau, vos prireikus, nulenkę 60:40 sėdynes ją praplėsite dar labiau.

 • DIDESNIS KOMFORTAS Didinti
  DIDESNIS KOMFORTAS

  Mums rūpi jūsų patogumas, todėl naujasis modelis sukurtas taip, kad būtų užtikrinta optimali vairavimo padėtis. Elektroniškai valdoma sportinė vairuotojo sėdynė padės susikurti sau pačią patogiausią vietą. Šildomų ir ventiliuojamų sėdynių privalumais galės pasidžiaugti ir kiti jūsų keleiviai.

Ankstesnis Kitas

 • TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBINĖ SISTEMA (HBA) Didinti
  TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBINĖ SISTEMA (HBA)

  Dabar automobilis gali perjungtis artimąsias ir tolimąsias šviesas už jus. Dėka HBA tolimųjų šviesų pagalbinės sistemos nebeakinsite kitų eismo dalyvių pamiršdami perjungti šviesas. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės kelione net ir tamsiu paros metu.

 • VAIRUOTOJO NUOVARGIO STEBĖJIMO SISTEMA (DAW) Didinti
  VAIRUOTOJO NUOVARGIO STEBĖJIMO SISTEMA (DAW)

  Nuovargio stebėjimo sistema seka vairuotojo elgesį: vairo sūkius, greitį, įveiktą atstumą. Pastebėjusi nukrypimus, DAW sistema tuojau pat garsiniu ir vaizdiniu signalais perspėja apie būtiną pertraukėlę. Ši funkcija ypač pravarti ilgesnių kelionių metu.

 • IŠMANIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA (SCC) Didinti
  IŠMANIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA (SCC)

  Palaikykite pastovų greiti ir vieną iš 4 nustatomų atstumų iki kito automobilio išmaniai! SCC sistema radaro pagalba skenuoja priešais esančios transporto priemonės greitį ir atitinkamai pagreitina ar palėtina jūsų KIA siekdama išlaikyti nustatytą atstumą. Tačiau jeigu sitema aptinka, jog saugaus atstumo išlaikyti nepavyks, tuomet sulėtina greitį ar net sustabdo.

 • PRIEKINIO SUSIDŪRIMO ĮSPĖJIMO SISTEMA (FCA) Didinti
  PRIEKINIO SUSIDŪRIMO ĮSPĖJIMO SISTEMA (FCA)

  Apie priekinio susidūrimo tikimybę būsite įspėti FCA „priekinio susidūrimo sistemos“. Automobilio priekyje įtaisyti radaras ir kamera skenuoja tiek kitus automobilius, tiek ir pėsčiuosius ir atitinamai reaguoja į susidariusią pavojingą situaciją. Jeigu po garsinio įspėjimo vairuotojas nesiima veiksmų - sitstema pati automatiškai sustabdo automobilį, kad sušvelnintų smūgį arba jo išvengtų visiškai.

 • IŠMANI GREIČIO APRIBOJIMO ĮSPĖJIMO SISTEMA (ISLW) Didinti
  IŠMANI GREIČIO APRIBOJIMO ĮSPĖJIMO SISTEMA (ISLW)

  ISLW greičio apribojimo įspėjimo sistema padės nepraleisti visų greitį ribojančių bei lenkimą draudžiančių ženklų. Šios sistemos dėka būsite budrūs ir išvengsite nemalonių situacijų kelyje.

 • ATRASKITE „DRIVE WISE“ Didinti
  ATRASKITE „DRIVE WISE“

  Pažangi pagalbos vairuotojui sistema (ADAS) - jūsų saugiam ir maloniam vairavimui. Patirkite mažiau įtampos ir daugiau džiaugsmo vairuodami šį naująjį KIA modelį.

 • EISMO JUOSTOS LAIKYMOSI SISTEMA (LKA) Didinti
  EISMO JUOSTOS LAIKYMOSI SISTEMA (LKA)

  Vos tik iškrypsite nerodydami posūkio signalo iš savo eismo juostos - išmani LKA sistema jus tuojau pat įspės garsiniu ir vaizdiniu signalais siekdama atkreipti jūsų dėmesį į kelią.

Ankstesnis Kitas

KĖBULAS Variklis Versija Pavarų dėžė Kuras CO₂ emisija Vidutinės degalų sąnaudos Kaina €
4x43,3 T-GDI 370 AG 4WDGT8ATBenzinas24010,549 990

3,3 T-GDI 
10 000 KМ/ 12 MĖNESIŲ
2,2 VGT 
30 000 KМ/ 24 MĖNESIŲ

 

Dimension image
Dimension image

Ratlankių dydis Padangų gamintojas Padangų dydis Ant sausos dangos Ant šlapios dangos Klasė Rezultatas
17 Bridgestone 225/50R17 E B https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/onebar.png 68
18 Continental 225/45R18 C C https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/threebars.png 72
19 Continental 225/40R19 C C https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/threebars.png 72
19 Continental 255/35R19 C C https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/threebars.png 72

„Clari Fi™“ technologija

„Harmon Kardon®“ garso sistema kartu su „Clari Fi™“ technologija. Suglaudinus failus į MP3, skaitmeninė informacija prarandama. „Clari Fi™“ technologija padeda ištaisyti prarastus aukštus / žemus muzikos tonus ir pagerina muzikos kokybę.


 „DRIVE WiSE“ technologijos

„DRIVE WiSE“ yra pagalbinė sistema ir ji neatleidžia vairuotojo nuo atsakomybės saugiai vairuoti automobilį. Vairuotojas vis tiek privalo vairuoti pats pagal savo galimybes, kaip to reikalauja įstatymai ir eismo sąlygos. „Drive Wise“ technologija nėra skirta autonominiam automobilio vairavimui. Daugiau informacijos rasite savininko vadove.


Priekinio susidūrimo įspėjimo sistema (FCA)

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbinė sistema (FCA) neatleidžia vairuotojo nuo atsakomybės saugiai vairuoti automobilį. Vairuotojas vis tiek privalo vairuoti pats pagal savo galimybes, kaip to reikalauja įstatymai ir eismo sąlygos. FCA sistema nėra skirta autonominiam automobilio vairavimui. Daugiau informacijos rasite savininko vadove.


 „Kia“ 7 metų / 150 000 km naujo automobilio garantija

Galioja visose ES valstybėse narėse (taip pat ir Norvegijoje, Šveicarijoje, Islandijoje, Gibraltare), atsižvelgiant į vietos taisykles ir sąlygas.


 7 metų žemėlapių atnaujinimai

Tęsiant kokybės pažadą, kiekvienam naujam „Kia“ automobiliui su gamykliniu navigacijos įrenginiu suteikiami 7 kasmetiniai nemokami žemėlapių atnaujinimai. Šis unikalus pasiūlymas užtikrina, kad jūsų navigacijos sistema visada bus naujausia.
Programa taikoma tik naujiems „Kia“ automobiliams su gamykliniais navigacijos įrenginiais ir neturi įtakos garantijai. Navigacijos žemėlapio atnaujinimai yra nemokami Baltijos šalyse parduotiems „Kia“ automobiliams. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į artimiausią „Kia“ prekybos atstovą. „Kia“ neatsako už HERE pateiktų žemėlapio duomenų kokybę.