Kia užsimojo suderinti aukštos kokybės performatyvumą ir klasikinių sportinių automobilių stilių, šio užmojo rezultatas puikus – naujasis pribloškiantis KIA Stinger. Įspūdingi rodikliai ir geri atsiliepimai priverčia atkreipti dėmesį į šį naują, daugelį nustebinusį KIA modelį. Stebina ne tik Stinger automobilio sportiškumo ir prabangos derinys, bet ir jo galimybės. Vairuotojo pagalbos sistema „Drive Wise“, pažangios technologijos, užtikrinančios saugumą ir komfortą – geriausioms jūsų vairavimo ir keliavimo patirtims. Užsiregistruokite bandomajam važiavimui Ivuana salone jau šiandien!
DIZAINAS
 • AISTRA VAIRAVIMUI Didinti
  AISTRA VAIRAVIMUI

  Naujasis „Kia Stinger“ paliks neišdildomą įspūdį tikrųjų entuziastų širdyse. Kiekviena linija dvelkia „Gran Turismo“ klasikos dvasia, nuo žemo profilio variklio dangčio ir salono iki galingos stovėsenos. Stulbinančios 5 durų „fastback“ dizaino linijos sukuria su niekuo nesupainiojamą profilį, ir tai tik įžanga į kvapą gniaužiančią dinamiką.

 • ĮSPŪDINGAS SALONAS (MY21) Didinti
  ĮSPŪDINGAS SALONAS (MY21)

  Paprastas, tačiau išskirtinis naujojo „Kia Stinger“ salonas, įkvėptas „Gran Turismo“ sportinio stiliaus ir aeronautikos. Ryškus interjeras su apvaliomis ventiliacijos angomis ir metalo apvadais aplink prietaisų skydelį, satino ir chromo apdaila. Žema vairuotojo sėdynė iš aukštos kokybės medžiagų, su modernia apdaila ir kontrastingomis siūlėmis sukuria rafinuotą atmosferą.

 • JAUDINANTIS DIZAINAS Didinti
  JAUDINANTIS DIZAINAS

  Stulbinantis dizainas, pasižymintis teisingomis proporcijomis ir pusiausvyra. Naujasis „Kia Stinger“ turi ilgą variklio dangtį, ilgą ratų bazę ir žemą kėbulą. Plačios šoninės linijos suformuoja įtemptą galą, tuo tarpu suapvalintas juodas galinis difuzorius pagerina aerodinamines savybes.

Ankstesnis Kitas

NAŠUMAS
 • PAKILI NUOTAIKA GARANTUOTA Didinti
  PAKILI NUOTAIKA GARANTUOTA

  Šiuo jautriu ir našiu naujuoju „Kia Stinger“ tikrai jausite kelią. Elektroniniu būdu valdomos pakabos (ECS) jutikliai, nuolat vertinantys kelio būklę, užtikrina maksimalų komfortą ir saugumą. Naudokite vairavimo režimo pasirinkimą (DMS), kad galėtumėte pritaikyti vairavimo charakteristikas prie savo poreikių bei važiavimo sąlygų.

 • DIDELIS PASITIKĖJIMAS IR KONTROLĖ Didinti
  DIDELIS PASITIKĖJIMAS IR KONTROLĖ

  Kelias kupinas netikėtumų. Su naujojo „Kia Stinger“ visų ratų pavara (AWD) būsite pasiruošę bet kokioms sudėtingoms sąlygoms posūkiuose. Sistema paskirsto variklio galią kiekvienam ratui atskirai priklausomai nuo sukibimo, kad užtikrintų trauką ir stabilumą. Todėl jūs ir jūsų keleiviai būsite visiškai apsaugoti – nepriklausomai nuo kelio ar oro sąlygų.

 • PAGREITINKITE ŠIRDIES RITMĄ Didinti
  PAGREITINKITE ŠIRDIES RITMĄ

  Būkite pasirengę padažnėjusiam pulsui, nesvarbu, kuris turbininis variklis įrengtas po variklio dangčiu: 2,2 CRDI (200 AG) 2,0 T-GDI (255 AG) ar T-GDI V6 3,3 (370 AG). 8 greičių automatinė pavarų dėžė užtikrina greitą ir sklandų pavarų perjungimą. Sparti akceleracija ir didelis važiavimo greitis užgniauš jums kvapą.

Ankstesnis Kitas

KOMFORTAS
 • IŠMANUS ELEKTRINIS BAGAŽINĖS DANGTIS Didinti
  IŠMANUS ELEKTRINIS BAGAŽINĖS DANGTIS

  Užimtos rankos? Išmaniojo elektros valdomo bagažinės dangčio dėka lengvai pakraukite savo „fastback“. Nešiokitės raktą kišenėje arba krepšyje, jums priartėjus prie naujojo „Kia Stinger“ galo bagažinės dangtis atsidarys automatiškai.

 • ĮSPŪDINGA ERDVĖ Didinti
  ĮSPŪDINGA ERDVĖ

  Ilga šio „fastback“ važiuoklės bazė pasižymi dideliu privalumu: erdvia kabina. Jūs ir kiti keturi keleiviai turėsite daug erdvės jaukiame, neperkrautame salone, todėl galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis kelione. Erdvioje bagažinėje telpa 406 l tūrio krovinys. Norėdami pervežti ilgesnius daiktus arba pridėti papildomą krovinį, tiesiog nulenkite galines sėdynes proporcija 60:40.

 • DIDESNIS KOMFORTAS Didinti
  DIDESNIS KOMFORTAS

  Jūsų patogumas – mūsų prioritetas. Štai kodėl naujasis „Stinger“ yra sukurtas siekiant užtikrinti optimalią vairavimo padėtį. Mėgaukitės puikiu šoniniu kūno palaikymu elektronikos valdomoje sportinėje vairuotojo sėdynėje. Visi keleiviai, sėdėdami šildomose ir ventiliuojamose sėdynėse, gali jaustis patogiai ir lengvai.

Ankstesnis Kitas

 • TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBINĖ SISTEMA (HBA) Didinti
  TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBINĖ SISTEMA (HBA)

  Važiuojant su įjungtais tolimųjų šviesų žibintais tolimųjų šviesų pagalbinė sistema (HBA) aptinka artėjančius automobilius ir automatiškai perjungia žibintus į artimąsias šviesas. Tokiu būdu neakinsite kitų vairuotojų.

 • VAIRUOTOJO NUOVARGIO STEBĖJIMO SISTEMA (DAW) Didinti
  VAIRUOTOJO NUOVARGIO STEBĖJIMO SISTEMA (DAW)

  Vairuotojo nuovargio stebėjimo sistema (DAW), važiavimo metu stebi automobilio ir vairuotojo elgesį. Jeigu aptinka koncentracijos trūkumą, sistema įjungia garsinį įspėjimo signalą ir prietaisų skydelyje rodomas įspėjimo simbolis, kad atėjo laikas pailsėti.

 • IŠMANIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA (SCC) Didinti
  IŠMANIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA (SCC)

  Išmaniojoje pastovaus greičio palaikymo sistemoje (SCC) įrengtas radaras stebi atstumą iki priekyje esančio automobilio. Jei automobilio, esančio priekyje greitis padidėja, jūsų automobilio greitis taip pat padidėja iki vieno iš keturių iš anksto nustatomų saugių atstumų. Jei automobilis priekyje pradeda stabdyti ir negalima išlaikyti iš anksto nustatyto saugaus atstumo, sistema sumažina greitį arba sustabdo automobilį.

 • PRIEKINIO SUSIDŪRIMO ĮSPĖJIMO SISTEMA (FCA) Didinti
  PRIEKINIO SUSIDŪRIMO ĮSPĖJIMO SISTEMA (FCA)

  Priekinio susidūrimo įspėjimo sistema (FCA) naudoja kameros ir radaro duomenis, kad aptiktų „Kia Stinger“ kelyje esančius automobilius ir pėsčiuosius, ir imasi būtinų veiksmų, kad sušvelnintų galimą susidūrimą. Jei sistema nustato susidūrimo pavojų, ji įspėja vairuotoją ir gali automatiškai įjungti stabdžius, kad kiek įmanoma labiau sumažintų galimą žalą susidūrimo metu.7

 • IŠMANI GREIČIO APRIBOJIMO ĮSPĖJIMO SISTEMA (ISLW) Didinti
  IŠMANI GREIČIO APRIBOJIMO ĮSPĖJIMO SISTEMA (ISLW)

  Išmani greičio apribojimo įspėjimo sistema (ISLW) padeda neviršyti greičio apribojimų. Ant priekinio stiklo įrengta kamera nuskaito greičio bei lenkimo apribojimus rodančius kelio ženklus ir navigacijos ekrane bei skydelyje aiškiai rodo informaciją.

 • ATRASKITE „DRIVE WISE“ Didinti
  ATRASKITE „DRIVE WISE“

  Su pažangia pagalbos vairuotojui sistema (ADAS), „Kia“ sukurta „DRIVE WiSE“ technologija, kelias tampa saugesnis ir labiau atpalaiduojantis.6 Patirdami mažiau įtampos ir skubos, galėsite išties mėgautis naujojo „Kia Stinger“ vairavimu.

 • EISMO JUOSTOS LAIKYMOSI SISTEMA (LKA) Didinti
  EISMO JUOSTOS LAIKYMOSI SISTEMA (LKA)

  Jei vairuodami naująjį „Kia Stinger“ iškrypsite iš savo eismo juostos, važiavimo juostos laikymosi sistema (LKA) įspėja jus apie tai garsu ir vizualiai. Jei reikia, sistema pati pasuka automobilį į grąžina į savo eismo juostą.

Ankstesnis Kitas

Variklis Versija Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina €
3,3 T-GDI 366 AG 4WDGTAutomatinė52 990

3,3 T-GDI 
10 000 KМ/ 12 MĖNESIŲ

 

Dimension image
Dimension image

Ratlankių dydis Padangų gamintojas Padangų dydis Ant sausos dangos Ant šlapios dangos Klasė Rezultatas
17 Bridgestone 225/50R17 E B https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/onebar.png 68
18 Continental 225/45R18 C C https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/threebars.png 72
19 Continental 225/40R19 C C https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/threebars.png 72
19 Continental 255/35R19 C C https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/threebars.png 72

„Clari Fi™“ technologija

„Harmon Kardon®“ garso sistema kartu su „Clari Fi™“ technologija. Suglaudinus failus į MP3, skaitmeninė informacija prarandama. „Clari Fi™“ technologija padeda ištaisyti prarastus aukštus / žemus muzikos tonus ir pagerina muzikos kokybę.


 „DRIVE WiSE“ technologijos

„DRIVE WiSE“ yra pagalbinė sistema ir ji neatleidžia vairuotojo nuo atsakomybės saugiai vairuoti automobilį. Vairuotojas vis tiek privalo vairuoti pats pagal savo galimybes, kaip to reikalauja įstatymai ir eismo sąlygos. „Drive Wise“ technologija nėra skirta autonominiam automobilio vairavimui. Daugiau informacijos rasite savininko vadove.


Priekinio susidūrimo įspėjimo sistema (FCA)

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbinė sistema (FCA) neatleidžia vairuotojo nuo atsakomybės saugiai vairuoti automobilį. Vairuotojas vis tiek privalo vairuoti pats pagal savo galimybes, kaip to reikalauja įstatymai ir eismo sąlygos. FCA sistema nėra skirta autonominiam automobilio vairavimui. Daugiau informacijos rasite savininko vadove.


 „Kia“ 7 metų / 150 000 km naujo automobilio garantija

Galioja visose ES valstybėse narėse (taip pat ir Norvegijoje, Šveicarijoje, Islandijoje, Gibraltare), atsižvelgiant į vietos taisykles ir sąlygas.


 7 metų žemėlapių atnaujinimai

Tęsiant kokybės pažadą, kiekvienam naujam „Kia“ automobiliui su gamykliniu navigacijos įrenginiu suteikiami 7 kasmetiniai nemokami žemėlapių atnaujinimai. Šis unikalus pasiūlymas užtikrina, kad jūsų navigacijos sistema visada bus naujausia.
Programa taikoma tik naujiems „Kia“ automobiliams su gamykliniais navigacijos įrenginiais ir neturi įtakos garantijai. Navigacijos žemėlapio atnaujinimai yra nemokami Baltijos šalyse parduotiems „Kia“ automobiliams. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į artimiausią „Kia“ prekybos atstovą. „Kia“ neatsako už HERE pateiktų žemėlapio duomenų kokybę.

Kiekvienai po 2021 m. gegužės mėn. parduotai naujai transporto priemonei Kia siūlo du nemokamus navigacijos sistemos žemėlapių bei informacinės ir pramogų sistemos programinės įrangos atnaujinimus belaidžiu („Over-the-air“) būdu. Atlikę du nemokamus atnaujinimus belaidžiu būdu, nemokamai gauti transporto priemonės navigacijos sistemos žemėlapių bei informacijos ir pramogų sistemos programinės įrangos naujinius (i) galėsite apsilankę šioje svetainėje https://update.kia.com/EU/E1/Main arba (ii) oficialioje atstovybėje.