XCEED

KIA XCeed – naujasis miesto automobilis, kurio praktiškumu pasižyminti išvaizda dar paaštrinta sportiškumu. Automobilio priekis su visureigio grotelėmis ir pailgais žibintais suteikia elegantiško sportiškumo įspūdį. Naujasis krostroveris sukurtas taip, kad vairuotojams ir keliaujantiems suteiktų maksimalų komfortą – jame daug vietos keleiviams ir bagažui, o įranga ypač kompaktiška ir praktiška. Pažangios XCeed saugumo, modernių informacinių technologijų įrangų, garso ir ryšio sistemos kelionėse leis jaustis maloniai ir visapusiškai patogiai, o savo tikslą pasieksite greitai ir patikimai. Užsiregistruokite ir atvykite išbandyti Ivuana salone!
XCEED DIZAINAS
IŠORĖ
 • PRIEKIO DIZAINAS Didinti
  PRIEKIO DIZAINAS

  Patirkite tiek jaudulio, kiek dar nesate turėjęs, su naujuoju „Kia XCeed“ krosoveriu. Išskirtinis žaismingas stilius puikiai tiks tiems, kurie nori išsiskirti.

 • Z FORMOS LED PRIEKINIAI IR PRIEŠRŪKINIAI ŽIBINTAI Didinti
  Z FORMOS LED PRIEKINIAI IR PRIEŠRŪKINIAI ŽIBINTAI

  Originaliai sukurti šviesų sprendimai, kur Z fomros žibintuose susilieja „ledo kubelių“ formų žaismingumas. Priekio išvaizdą dar labiau paaštrina akį traukiantys priešrūkiniai žibintai šonuose.

 • VISUREIGIO STILIAUS GROTELĖS Didinti
  VISUREIGIO STILIAUS GROTELĖS

  SUV stilių pabrėžiančios priekinės grotelės tampa originalia detale šio automobilio išskirtinumui ir dailiai išvaizdai pabrėžti.

 • PRIEKINĖS GROTELĖS Didinti
  PRIEKINĖS GROTELĖS

  Šiame automobilyje esančios detalės viena kitą papildo. Didesnės oro paėmimo angos, matinė bamperio apačia tik dar labiau pabrėžia naujas formas ir išryškina priekio grotelių siluetą.

 • 18 COLIŲ 2 ATSPALVIŲ AŠTRIŲ FORMŲ LENGVO LYDINIO RATAI Didinti
  18 COLIŲ 2 ATSPALVIŲ AŠTRIŲ FORMŲ LENGVO LYDINIO RATAI

  Lengvojo lydinio ratlankiai puikiai derantys su šio SUV stiliaus detalėmis yra puiki kombinacija, tik dar labiau pabrėžianti, jog šis gražuolis yra drąsus ir išskirtinis.

 • GALINĖS DALIES DIZAINAS Didinti
  GALINĖS DALIES DIZAINAS

  Pažvelkite į automobilio galą. Žemos, kampuotos sportiškos formos dizainas bei puikiai įkomponuotas dvigubas išmetamasis vamzdis jau sufleruoja apie šio automobilio gebėjimus. Naujos kartos automobilis vien savo išore stilingu išorės dizainu geba pavergti širdis.

 • LED GALINIAI ŽIBINTAI SU SKIRTINGAIS ŠVIESOS LYGIAIS Didinti
  LED GALINIAI ŽIBINTAI SU SKIRTINGAIS ŠVIESOS LYGIAIS

  Šviesos žaismas automobilio LED galiniuose žibintuose parodo, jog originalūs šviesos sprendimai padeda dar labiau išskirti šį automobilį iš kitų. Galią ir pasitikėjimą savimi atspindi vienas žibinto mirksnis.

 • DVIGUBI IŠMETIMO VAMZDŽIAI SU BLIZGIU DIFUZORIUMI IR SPORTIŠKU GALINĖS DALIES DIZAINU Didinti
  DVIGUBI IŠMETIMO VAMZDŽIAI SU BLIZGIU DIFUZORIUMI IR SPORTIŠKU GALINĖS DALIES DIZAINU

  Sportiškas galinės dalies dizainas su dviguba išmetimo sistema tikrai nenuvilia. Vien pažvelgus į automobilį, norisi sėstis ir važiuoti tyrinėti gatvių bei džiaugtis gyvenimu.

 • STOGO APDAILOS Didinti
  STOGO APDAILOS

  Sidabro spindesys suderintas ratų arkose, šoniniuose slenksčiuose, metaliniame bamperio difuzoriuje bei stogo apdailoje pabrėžia originalius ir „Kia XCeed “ būdingus dizaino kontrastus. Visureigio stilių išlaikantis automobilis tik ir kviečia pajausti, ką reiškia džiaugtis šia akimirka.

Ankstesnis Kitas

INTERJERAS XCEED
 • INTERJERAS Didinti
  INTERJERAS

  „Kia XCeed“ viduje sujungė rafinuotumą kartu su madingu stiliumi bei universalumu. Atsisėskite ir pajauskite kaip atsiradę šioje komforto zonoje iš jos nebenorėsite išlipti.

 • 10,25 COLIO NAVIGACIJA SU Didinti
  10,25 COLIO NAVIGACIJA SU

  Greičiausią kelią rasti jums padės 10,25 colio skersmens lietimui jautriame ekrane įmontuota navigacija. Pažangios funkcijos ir naujausi žemėlapiai padės pasiekti savo kelionės tikslą dar patogiau.

 • SKAITMENINIS 12,3 COLIŲ PRIETAISŲ SKYDELIS Didinti
  SKAITMENINIS 12,3 COLIŲ PRIETAISŲ SKYDELIS

  Pilnai skaitmeniniame prietaisų skydelyje galite peržvelgti bei gauti visą jums reikalingą informaciją. Vairuotojo priešakyje esančiame įspūdingos raiškos ekrane matysite viską aiškiai ir suprantamai.

 • GELTONAI DYGSNIUOTAS NAUJAS SĖDYNIŲ DIZAINAS Didinti
  GELTONAI DYGSNIUOTAS NAUJAS SĖDYNIŲ DIZAINAS

  Net ir apie spalvas šio KIA salone pagalvota. Geltonais dygsniais dekoruotas korio formos dizainas, geltonas prietaisų skydelio akcentas ir geltonai inkrustuotos durys sukuria natūralų laimės pojūtį sėdint automobilyje.

Ankstesnis Kitas

 • JBL PREMIUM Didinti
  JBL PREMIUM" GARSO SISTEMA

  „JBL Premium" 8 garsiakalbių garso sistema, susieta su "Clari-Fi" aukštos raiškos muzikos atkūrimo technologiją sukurs nuostabią garso patirtį šiame automobilyje.

 • BELAIDIS TELEFONO KROVIKLIS Didinti
  BELAIDIS TELEFONO KROVIKLIS

  Įsikraukite savo išmanųjį be jokių laidų. Pasinaudokite specialiai šiam automobiliui skirta įkrovimo stotele, kurioje pakaks padėti savo įrenginį ir jis įsikraus automatiškai. Be kita ko, sistema jums niekuomet neleis pamiršti telefono automobilyje.

 • 12,3 COLIŲ SKERSMENS SKAITMENINIS PRIETAISŲ SKYDELIS Didinti
  12,3 COLIŲ SKERSMENS SKAITMENINIS PRIETAISŲ SKYDELIS

  Dabar prie savo išmaniojo telefono programėlių ir funkcijų galite prieiti naudodamiesi automobilio informacinių pramogų sistema. Ji apjungia viską: navigaciją, balsu valdomus skambučius, muziką, žinutes, vaizdo įrašus ir dar daug lengvai pasiekiamų programų.

 • 12,3 COLIŲ SKERSMENS SKAITMENINIS PRIETAISŲ SKYDELIS Didinti
  12,3 COLIŲ SKERSMENS SKAITMENINIS PRIETAISŲ SKYDELIS

  Gausite visą jums reikalingą informaciją realiuoju laiku. Skaitmeniniame prietaisų skydelyje taip pat matysite navigacijos informaciją, automobilio techninę informaciją, skambučius ir adresatus, detalią kelionės informaciją ir kitus iššokančius papidlomus pranešimus.

 • IŠMANI BAGAŽINĖ (40:20:40 PROPORCIJOMIS ATSILENKIANČIOMIS SĖDYNĖMIS) Didinti
  IŠMANI BAGAŽINĖ (40:20:40 PROPORCIJOMIS ATSILENKIANČIOMIS SĖDYNĖMIS)

  Pajutęs šalia išmanųjį raktą, bagažinės dangtis atsivers automatiškai, tad nebereikės ieškoti raktų rankinėje ar kuprinėje, o su savimi turimus daiktus galėsite iškart susidėti į 426 litrų bagažinę. Prireikus gabenti didesnius krovinius - erdvę galite išplėsti vienos rankenėlės palenkimu.

 • šILDOMOS IR VĖDINAMOS SĖDYNĖS Didinti
  šILDOMOS IR VĖDINAMOS SĖDYNĖS

  Jauskitės patogiai automobilyje nepaisydami metų laiko. Šildomos ir ventiliuojamos sėdynės padės jums susikurti optimalias temperatūros sąlygas malonesniam ir komfortiškesniam vairavimui.

 • VAIRAVIMO REŽIMO PASIRINKIMAS Didinti
  VAIRAVIMO REŽIMO PASIRINKIMAS

  Vairavimo režimo pasirinkimo galimybė padės prisitaikyti automobilį savo važiavimo įpročiams bei kelio dangai. Šios sistemos dėka suteiksite automobiliui norimą akseleratoriaus pedalo bei vairo jautrumą.

Ankstesnis Kitas

FUNKCIJOS
 • IŠMANI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA SU Didinti
  IŠMANI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA SU

  Važiavimo „autopilotu“ galimybė su atstumo palaikymo sistema dar saugesniam ir tikslingesniam važiavimui. Nusireguliuokite norimą atstumą, o sistema padės jį palaikyti atitinkamai reaguodama į priešais važiuojančios transporto priemonės greitį.

 • AKLOSIOS ZONOS SUSIDŪRIMO ĮSPĖJIMAS Didinti
  AKLOSIOS ZONOS SUSIDŪRIMO ĮSPĖJIMAS

  Išvenkite susidūrimo automobiliui iškart pranešus apie kitą transporto priemonę patekusią į jūsų „akląją zoną“. Garsiniu ir vaizdiniu signalu įspėjanti sistema atkreips jūsų dėmesį, kad susilaikytumėte nuo lenkimo ar rikiavimosi į kitą juostą.

 • IŠLIKIMO EISMO JUOSTOJE PAGALBININKAS Didinti
  IŠLIKIMO EISMO JUOSTOJE PAGALBININKAS

  Nepraraskite budrumo ir visuomet išlikite savo eismo juostoje su šia technologija. Jums nesiruošiant lenkti, tačiau iškrypus iš savo juostos, sistema garsiniu signalu iškart apie tai įspės.

 • VAIRUOTOJO NUOVARGIO MONITORINGO SISTEMA Didinti
  VAIRUOTOJO NUOVARGIO MONITORINGO SISTEMA

  Ilgose kelionėse rekomenduojama vairuoti su pertraukomis, o apie reikalingą pertrauką jums praneš „Kia XCeed“ automobilyje įmontuota sistema. Sekdama jūsų vairavimo elgesį ir pastebėjusi nukrypimą nuo įprasto važiavimo rodmenų, ji tuojau pat įspėja jus apie būtiną pasidaryti pertraukėlę.

 • PRIEKINIO SUSIDŪRIMO ĮSPĖJIMAS Didinti
  PRIEKINIO SUSIDŪRIMO ĮSPĖJIMAS

  Su išmaniosios stabdymo sistemos pagalba jausitės saugesni bet kokiame kelyje. Sekdama kitų transporto priemonių atstumą ir greitį bei pėsčiuosius sistema geba užfiksuoti kliūtį ir vairuotojui nesureagavus į įspėjimus staigiai sustabdyti. Tokiu būdu gali būti visiškai išvengiamos arba sušvelninamos susidūrimo pasekmės.

 • GALINIO VAIZDO MONITORIUS SU DINAMINIU PARKAVIMOSI PAGALBININKU Didinti
  GALINIO VAIZDO MONITORIUS SU DINAMINIU PARKAVIMOSI PAGALBININKU

  Parkavimasis atbulomis dabar dar paprastesnis. Dėka ekrane matomo galinės kameros vaizdo su trajektorijomis automobilį pasistatysite tiksliai ir užtikrintai bet kokioje aikštelėje.

 • EISMO JUOSTOS SEKIMO PAGALBININKAS Didinti
  EISMO JUOSTOS SEKIMO PAGALBININKAS

  Pusiau automatizuotas vairavimas dabar dar vienu žingsniu arčiau. Važiuodami su šiuo KIA automobiliu suprasite kaip ši eismo juostos sekimo funkcija pasitarnaus transporto spūstyse, kuomet automobilis valdys akceleraciją, stabdymą ir vairavimą atitinkamai pagal priekyje judančias transporto priemones.

 • TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBININKAS Didinti
  TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBININKAS

  Išmanesnis vairavimas naktį. Automobilyje integruotas tolimųjų šviesų pagalbininkas perims jūsų šviesų perjungimo procesą į „savo rankas“. Pamirškite apie nuolatinį šviesų junginėjimą tamsiame kelyje pasirodžius automobiliams - ši sistema tą padarys automatiškai vos tik jums panorėjus.

 • ARTĖJANČIOS KLIŪTIES VAŽIUOJANT ATBULOMIS PERSPĖJIMO SISTEMA Didinti
  ARTĖJANČIOS KLIŪTIES VAŽIUOJANT ATBULOMIS PERSPĖJIMO SISTEMA

  Automobilis seka jūsų aplinką net ir važiuojant atbulomis. Tad vos tik bus užfiksuota kliūtis jums riedant atbuline eiga, sistema apie transporto priemonės ar kliūties artėjimą įspės garsiniu signalu.

 • PARKAVIMOSI PAGALBOS SISTEMA Didinti
  PARKAVIMOSI PAGALBOS SISTEMA

  Automobilis jums padės prisiparkuoti greitai ir saugiai. Parkavimosi pagalbos sistema naudojasi priekiniais, šoniniais ir galiniais sensoriais, kad įvertintų parkingo vietą ir jums valdant greitį, stabdymą bei pavarų perjungimą tinkamai į ją prisiparkuoja.

 • IŠMANUS GREIČIO RIBOJIMO ĮSPĖJIMAS Didinti
  IŠMANUS GREIČIO RIBOJIMO ĮSPĖJIMAS

  Su šia sistema nepraleisite nė vieno greičio ribojimo ar lenkimą draudžiančio ženklo. Kameros pagalba atpažįstami ir nuskenuojami šalikelėje esantys kelio ženklai, kurie aiškiai atvaizduojami prietaisų skydelyje.

Ankstesnis Kitas

 • "KIA" 7 METŲ GARANTIJA

  „Kia XCeed“ šeimininkai dabar gali pasidžiaugti ypač ilga 7 metų/150 000 km ridos naujo automobilio garantija (iki 3 metų neribojama, o nuo 4 metų - 150 000 km). Garantija nepraranda savo galiojimo net ir tuo atveju jeigu nuspręsite parduoti automobilį kitiems asmenims.

B (1,4 T-GDI, 1,6 T-GDI)

15 000 KМ / 12 MĖNESIŲ

D

30 000 KM / 24 MĖNESIŲ

 

KĖBULAS Variklis Versija Pavarų dėžė CO₂ emisija Vidutinės degalų sąnaudos Kaina € Speciali kaina €
4x21,4 T-GDI, 140 AG 7DCTEXAutomatinė130-1355,924 99022 990
4x21,6 T-GDI, 204 AG 7DCTEXAutomatinė143-1486,2-6,526 69024 690
4x21,6 CRDi, 136 AG 7DCTEXAutomatinė117-1224,4-4,626 99024 990
4x21,4 T-GDI, 140 AG 7DCTEX Comfort PackAutomatinė130-1355,927 69025 290
4x21,6 T-GDI, 204 AG 7DCTEX Comfort PackAutomatinė143-1486,2-6,529 39026 990
4x21,6 CRDi, 136 AG 7DCTEX Comfort PackAutomatinė117-1224,4-4,629 69027 290
Dimension image
Dimension image