CEED MY20

Pergalingas KIA Ceed automobilis

KIA Ceed automobilis – tikras pasisekimas kompaktinių automobilių klasėje. Modelio išorinis stilius pribloškia puikia subtilumo ir sportiškumo kombinacija – šis Kia automobilis neabejotinai patrauks jūsų dėmesį į save. Ceed salonas sukurtas taip, kad patenkintų visus vairuotojo ir keleivių poreikius ir kartu atspindėtų jau išorėje pastebimą eleganciją. Inovatyvios technologijos kasdien leis jaustis maksimaliai komfortiškai – modernios vairuotojo pagalbinės sistemos užtikrins patogų vairavimą, saugumo sistemos pasirūpins jūsų saugumu, o šiuolaikiškos technologijos leis mėgautis kiekviena kelione.

DIZAINAS
 • IŠORĖ Didinti
  IŠORĖ

  „Kia CEED“ iš pirmo žvilgsnio prikausto jūsų dėmesį. Dėka originalių radiatoriaus grotelių, ledo kubelių formos LED žibintų, chromuotų langų rėmų apvadų bei 17 colių lengvojo lydinio ratlankių automobilis įgauna drąsią išvaizdą.

 • INTERJERAS Didinti
  INTERJERAS

  Šio modelio salone vyrauja komfortas. Galvodamas apie vairuotojo savijautą, gamintojas siekė sukurti jaukią erdvę su išmaniausiomis technologijomis. Įsikurdami ant malonaus audinio sėdynių patogiai pasieksite 8 colių jutiklinį ekraną ir užvedę variklį pasijusite tarsi namie.

Ankstesnis Kitas

KOMFORTAS
 • ŠILDOMOS IR VENTILIUOJAMOS PRIEKINĖS BEI ŠILDOMOS GALINĖS SĖDYNĖS Didinti
  ŠILDOMOS IR VENTILIUOJAMOS PRIEKINĖS BEI ŠILDOMOS GALINĖS SĖDYNĖS

  Nepaisant koks oras už lango, "Ceed" automobilyje patys būsite temperatūros šeimininkai. Šildomos priekinės sėdynės leis sušilti vos panorėjus. Išmaniai sukurta sėdynė vos pasiekusi reikiamą temperatūrą - išsijungia, tad jums nieko nebereikia daryti. Be šių privalumų, į standartinės įrangos paketą įeina ir šildomi vairas bei priekinis stiklas, kuriuos neabejotinai įvertinsite žiemą. Kaip papildomus funkcionalumus galite įsigyti ir priekinių sėdynių ventiliavimą bei galinių sėdynių šildymą, kad tiek jūs, tiek ir jūsų keleiviai jaustųsi jaukiai esant bet kokiai lauko temperatūrai.

 • IŠMANUSIS RAKTAS Didinti
  IŠMANUSIS RAKTAS

  Rinkdamiesi EX komplektacijos paketą galite papildomai įsigyti ir beraktę užvedimo sistemą. Visai nesvarbu, kur esate įsidėję raktą - automobilį atrakinsite vos priėję ir jį užvesite, tereikia paspausti mygtuką. Neprisimenate ar uždarėte visus langus? Palaikius pirštą ant automobilio užrakinimo simbolio visi langai užsidarys automatiškai.

 • BELAIDIS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ ĮKROVIKLIS Didinti
  BELAIDIS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ ĮKROVIKLIS

  Pamirškite apie telefono įkrovimo laidus savo automobilyje. Dėka „Qi“ technologijos savo išmanųjį telefoną pakrausite padėję į tam skirtą belaidžio krovimo vietą.

Ankstesnis Kitas

SAUGUMAS IR PAGALBINĖS SISTEMOS
 • TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBINĖ SISTEMA (HBA) Didinti
  TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBINĖ SISTEMA (HBA)

  Važiuodami tamsoje dabar galite jaustis ypač patogiai, nes jūsų automobilis pasirūpins tolimomis ir artimomis šviesomis pats. Dėka integruotos HBA sistemos, tamsiu paros metu prasilenkiant su kitu automobiliu jūsų „KIA Ceed“ automatiškai perjungs ilgąsias į trumpąsias, o vos tik prasilenksite vėl važiuosite tolimosiomis šviesomis. Šis funkcionalumas įeina į standartinį visų Ceed modelių įrangos paketą.

 • SUSIDŪRIMO KAKTOMUŠA ĮSPĖJIMO SISTEMA (FCA) Didinti
  SUSIDŪRIMO KAKTOMUŠA ĮSPĖJIMO SISTEMA (FCA)

  Apie galimą susidūrimą jus įspės išmanioji „Susidūrimo kaktomuša įspėjimo sistema“ (FCA - angl. "Forward Collision-Avoidance Asist"). Ji aptinka kliūtį - priešais staiga stabdantį automobilį ar netikėtai į kelią išbėgusį pėsčiąjį. Skenuodama priešais esančio objekto atstumą ir greitį, sistema įvertina galimą pavojų ir esant susidūrimo tikimybei - įspėja vaizdiniu ir garsiniu signalu. Vairuotojui nesureagavus į įspėjamuosius signalus, automobilis savarankiškai sustabdo, kad išvengtų arba sušvelnintų susidūrimą.

 • AKLOSIOS ZONOS STEBĖJIMO SISTEMA (BSW) SU EISMO JUOSTOS KEITIMO PAGALBOS SISTEMA (LCA) Didinti
  AKLOSIOS ZONOS STEBĖJIMO SISTEMA (BSW) SU EISMO JUOSTOS KEITIMO PAGALBOS SISTEMA (LCA)

  Dėka aklosios stebėjimo sistemos (BSW) visuomet būsite įspėjami apie artėjantį automobilį. Ši sistema ypač pasitarnaus rikiuojantis ar lenkiant, kuomet aklojoje zonoje aptikusi transporto priemonę automatiškai atkreips jūsų dėmesį ir įspės apie susidariusią pavojingą situaciją. Šią sistemą, kaip papildomą, galite pasirinkti kartu su EX komplektacijos paketu.

 • ADAPTYVI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA (SCC) SU „STOP&GO“ SISTEMA Didinti
  ADAPTYVI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA (SCC) SU „STOP&GO“ SISTEMA

  Išmani greičio palaikymo sistema (SCC) yra adaptyvi priekyje važiuojančios transporto priemonės greičiui. Tai reiškia, kad jūsų automobilis pasinaudodamas priekio kamera ir radaru palaikys saugų atstumą ir greitį pagal priekyje esantį automobilį bei, susiklosčius netikėtoms aplinkybėms, sustos, kad išvengtų susidūrimo. Šią sistemą galite užsisakyti tik kartu su „EX“ 7 laipsnių pavarų dėžės įrangos paketu.

 • GREIČIO RIBOJIMO INFORMACIJA (ISLW) Didinti
  GREIČIO RIBOJIMO INFORMACIJA (ISLW)

  Nepraleiskite greitį ribojančių ir lenkimą draudžiančių ženklų su „Greičio ribojimo informacine sistema“. Nuskaitydama šio tipo ženklus - sistema atvaizduoja juos navigacijos ir prietaisų skydelio ekranuose. Šį funkcionalumą galite užsisakyti kaip papildomą „EX“ komplektacijos pakete.

 • NUOVARGIO APTIKIMO SISTEMA (DAW) Didinti
  NUOVARGIO APTIKIMO SISTEMA (DAW)

  DAW - nuovargio aptikimo sistema seka jūsų vairavimo elgesį, pagal kurį nustato ar jums reikalinga pertraukėle. Sistemai supratus jog jūsų elgesys pakito - vizualiniu ir garsiniu signalu būsite įspėti, jog metas pailsėti. Ši funkcija įeina į visų „Ceed“ automobilių standartinės įrangos paketą.

Ankstesnis Kitas

 • „Kia CEED“ išbandytas išsamiais automobilių patikimumą bei patvarumą nustatančiais patikrinimais, tad galime tik pasidžiaugti, jog šis automobilis visus išbandymus atlaikė ir mes savo klientams galime suteikti pelnytą 7 metų arba 150 000 km (pirmuosius 3 metus ridos apribojimai netaikomi; nuo 4 metų - 150 000 km) ridos garantiją ne tik šiam, bet ir kitiems KIA automobiliams.

B (1,4 MPI; 1,4 T-GDI, 1,0 T-GDI)

15 000 KM / 12 MĖNESIŲ
D
30 000 KM / 24 MĖNESIŲ

 

Modelis Pavarų dėžė CO₂ emisija Vidutinės degalų sąnaudos Kaina € Speciali kaina €
1.4 T-GDI LX PlusMechaninė128-1355,6-5,916 99014 490
1.6 CRDi LX PlusMechaninė99-1043,8-4,018 69016 690
Dimension image
Dimension image