NIRO HEV MY20

VAŽIAVIMO DINAMIKA
 • Didinti
  DINAMIŠKAS HIBRIDINIS „KIA NIRO“ VAŽIAVIMAS

  „Kia Niro“ efektyvumas nenusileidžia stilingumui, tad šis automobilis – naujos dinamiško hibridinio važiavimo eros pradžia. Atraskite, kaip ši įspūdinga sistema užtikrina geriausias eksploatacines savybes. Kaskart uždėjus rankas ant vairo.

 • Didinti
  VILIOJANTIS PRIEKIS

  Sportiškas priekinis aptakas – šio hibridinio krosoverio pažangaus dizaino liudininkas. Vertikalūs oro kanalai atrodo sportiškai ir pagerina aerodinamiką. Išskirtinės sidabro spalvos detalės sukuria harmoningą išvaizdą. Stogo bėgeliai, aukšta langų linija ir 18 colių lieti ratlankiai sudaro visapusiško dizaino įspūdį. Biksenoniniai priekiniai žibintai stilingai rodo kelią.

 • Didinti
  „KIA NIRO“ SALONAS

  Salonas sumaniai suprojektuotas ir neįprastai erdvus hibridiniam automobiliui, todėl jausitės patogiai tarsi namuose. Odinėse sėdynėse integruota atminties sistema, visos sėdynės yra šildomos, o priekinės – dar ir ventiliuojamos. Nustatykite vairuotojo sėdynę taip, kad vairuotumėte sėdėdami sveikoje padėtyje ir pasiekę kelionės tikslą jaustumėtės žvalūs.

Ankstesnis Kitas

TECHNOLOGIJOS
 • Didinti
  ADAPTYVI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA (TEMPOSTATAS)

  Adaptyvi greičio palaikymo sistema per kamerą ir radarą seka priekyje važiuojančio automobilio atstumą bei greitį ir pakoreguoja Niro greitį priklausomai nuo to, ar priekyje važiuojantis automobilis stabdo ar greitėja (pagreitina iki vairuotojo nustatyto maksimalaus greičio). Esant būtinybei sistema visiškai sustabdo automobilį.

 • Didinti
  EISMO JUOSTOS PALAIKYMO SISTEMA

  Didinti Jei vairuodami savo naująjį „Kia Niro“ nukrypsite iš savo eismo juostos, LKA sistema įspės apie tai garsiniu signalu ir, jei reikia, nukreips automobilį atgal į eismo juostą.

 • Didinti
  AKLOSIOS ZONOS KONTROLĖS IR PERSPĖJIMO SITEMA

  Su naujuoju „Kia Niro“ galėsite pamiršti akląsias zonas: Aklosios zonos įspėjimo sistema (BCW) įspėja vairuotoją apie automobilio aklojoje zonoje esančią transporto priemonę.

 • Didinti
  AVARINIO STABDYMO SISTEMA

  Susidūrimo kaktomuša įspėjimo sistema (FCA - angl. "Forward Collision-Avoidance Asist") aptinka priekyje važiuojantį automobilį (standartinė įranga) bei pėsčiuosius, neatsargiai einančius per kelią (papildoma įranga). Sistema aptinka kliutį priekyje ir įvertina jos greitį bei atstumą naudodama radarą ir kamerą. Jei iškyla pavojus, sistema vizualiai apie tai įspėja, o jei vairuotojas į perspėjimą nereaguoja, stabdo automobilį automatiškai, kad būtų išvengta susidūrimo.

 • Didinti
  AUTOMATINĖ ARTIMŲJŲ / TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PERJUNGIMO FUNKCIJA

  Važiuoti tamsoje dabar patogiau! Automobilis aptinka tamsoje iš priekio atvažiuojančią transporto priemonę ir tinkamu momentu perjungia šviesas iš tolimųjų į artimąsias, o kai transporto priemonė pravažiuoja, vėl įjungia tolimąsias šviesas.

Ankstesnis Kitas

KĖBULAS Variklis Pavarų dėžė KLASĖ Kaina €
4x21.6 GDI 6DCTAutomatinėLX24 990
4x21.6 GDI 6DCTAutomatinėEX27 990
4x21.6 GDI 6DCTAutomatinėTX30 990

 

B+HEV
15 000 КМ / 12 MĖNESIŲ