NIRO HEV MY20

Žavusis „Kia Niro“

KIA Niro turi viską, ko tikitės iš automobilio. Kalbant apie šį naują modelį – visas sąrašas privalumų, pradedant ekonomiškumu ir veržliu automobilio dizainu, baigiant tikriausiai svarbiausia savybe – saugumu. Iki smulkmenų apgalvotas modelio modernumas – puiki garso sistema, jutiklinis ekranas, navigacija, bevielė mobilaus telefono įkrovimo veta ir t.t., saugumu pasirūpinta su vairuotojo pagalbos įrenginiais. Patogumą užtikrins erdvumas, šildomos sėdynės ir kompaktiškos daiktadėžės bei garso izoliacija. Atraskite savo naują Kia Ivuana salone – užsiregistruokite ir atvykite išbandyti!

VAŽIAVIMO DINAMIKA
 • DINAMIŠKAS HIBRIDINIS VAŽIAVIMAS Didinti
  DINAMIŠKAS HIBRIDINIS VAŽIAVIMAS

  „Kia Niro“ savo stiliumi sužavi nemažiau, nei patogumu vairuoti. Naujos kartos dinamiškas ir galingas hibridas leis patirti geriausias keliones. Kasdien!

 • VILIOJANTIS „Kia Niro“ PRIEKIS Didinti
  VILIOJANTIS „Kia Niro“ PRIEKIS

  Automobilio priekinė dalis išduoda – šis modelis yra modernus hibridinis krosroveris. Priekinėje dalyje esantys vertikalūs oro kanalai pagerina automobilio aerodinamiką, o aukšta kėbulo linija, stogo bėgeliai, 18 colių ratlankiai sukuria galingo modelio įvaizdį. Sidabro spalvos detalės tai tik paryškina.

 • ORIGINALUS SALONAS Didinti
  ORIGINALUS SALONAS

  Salonas sukurtas taip, kad būtų ne tik patogus ir funkcionalus, bet ir patogus akiai. Dėl savo jaukaus įvaizdžio, odinių šildomų sėdynių (priekinės – dar ir ventiliuojamos), galimybės sėdynes prisitaikyti sau, kaskart įsėdę pajausite didžiausią keliavimo malonumą.

Ankstesnis Kitas

TECHNOLOGIJOS
 • ADAPTYVI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA (TEMPOSTATAS) Didinti
  ADAPTYVI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA (TEMPOSTATAS)

  Nusistatote vieną iš 4 norimų atstumų bei maksimalų greitį ir „Kia Niro“ įmontuota sistema jį palaikys atsižvelgdama į tai ar priešakyje esanti transporto priemonė lėtėja, greitėja ir esant poreikiui stabdo. Priekinės kameros ir įmontuoto radaro pagalba jūsų važiavimas bus palaikomas atitinkamai bet kuriuo paros metu.

 • EISMO JUOSTOS PALAIKYMO SISTEMA Didinti
  EISMO JUOSTOS PALAIKYMO SISTEMA

  Visuomet išlikite savo eismo juostoje su šia išmaniąja juostos palaikymo sistema! Jei neketinate rodyti posūkio, išvažiavę iš eismo juostos iškart būsite apie tai įspėti garsiniu signalu.

 • AKLOSIOS ZONOS KONTROLĖS IR PERSPĖJIMO SITEMA Didinti
  AKLOSIOS ZONOS KONTROLĖS IR PERSPĖJIMO SITEMA

  Aklosios zonos įspėjimo sistema (BCW) padės išvengti netikėto susidūrimo rikiuojantis ar lenkiant. Dėka šios išmaniosios technologijos būsite įspėti garsiniu signalu apie apie į jūsų „akląją zoną“ įvažiavusią transporto priemonę.

 • AVARINIO STABDYMO SISTEMA Didinti
  AVARINIO STABDYMO SISTEMA

  Avarinio stabdymo sistema padės padės išvengti susidūrimo arba jį sušvelninti. Dėka priekyje įmontuotų radaro bei kameros įvertinamas priešais važiuojančios transporto priemonės greitis ar staiga į kelią išbėgusio pėsčiojo atstumas ir pagal tai sistema imasi atitinkamų veiksmų siekiant išvengti nelaimingų atsitikimų.

 • AUTOMATINĖ ARTIMŲJŲ / TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PERJUNGIMO FUNKCIJA Didinti
  AUTOMATINĖ ARTIMŲJŲ / TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PERJUNGIMO FUNKCIJA

  Nesijaudinkite dėl pamirštų perjungti šviesų tamsiu paros metu. Ši sistema viską atliks už jus. Priartėjus transporto priemonei iš tolimųjų šviesų tuojau pat perjungs į artimąsias ir vos tik prasilenksite, tolimąsias grąžins atgal.

Ankstesnis Kitas

KĖBULAS Variklis Kuras Versija Pavarų dėžė CO₂ emisija Vidutinės degalų sąnaudos Kaina € Speciali kaina €
4x21.6 GDI 6DCTHibridinis automobilis (benzinas)LXAutomatinė883,8 - 3,924 99022 490
4x21.6 GDI 6DCTHibridinis automobilis (benzinas)EXAutomatinė1014,4 - 4,527 99024 990
4x21.6 GDI 6DCTHibridinis automobilis (benzinas)TXAutomatinė1014,4 - 4,530 99027 990

B+HEV
15 000 КМ / 12 MĖNESIŲ

Dimension image
Dimension image