PROCEED MY20

Naujasis KIA Proceed 

Susipažinkite – dėmesį traukianti drąsi elegancija ir praktiškumas viename – naujajame KIA Proceed automobilyje. Ilgas šio automobilio privalumų sąrašas prasideda nuo inovatyvių vairuotojo pagalbos sistemos įrenginių keliaujant įvairiomis sąlygomis. Toliau Proceed privalumų sąraše – universalūs komforto sprendimai, suteikiantys daug erdvės automobilio viduje, funkcionalios įrangos ir maži, bet svarbūs patogumai, pavyzdžiui, automatiškai atsidaranti bagažinė. Ir žinoma – stebinantis KIA automobilio dizainas tiek iš vidaus, tiek iš išorės, leisiantis keliauti jaučiantis maksimaliai gerai. Užsiregistruokite ir atvykite išbandyti!

DIZAINAS
 • NAUJO TIPO KĖBULAS Didinti
  NAUJO TIPO KĖBULAS

  Praktiškumas ir rafinuotumas dabar gali būti suderinti. Pažvelkite į naująjį „Kia ProCeed“, kuriame neįmanoma nepastebėti naujoviško ir išraiškingo kėbulo - Shooting Brake, suderinto su kupė elegancija ir universalo rafinuotumu. Žemėjančios stogo linijos, išryškinančios gražiausius kėbulo bruožus bei išraiškingi 18 colių lengvo lydinio ratlankiai susilieja į visa apimančią sportiško stiliaus išvaizdą, kuri kausto praeivių žvilgsnius.

 • PROCEED GT-Line Didinti
  PROCEED GT-Line

  Išskirtinis sportiškas dizainas ne tik išorėje, bet ir po kapotu. Grožis, praktiškumas, galia ir saugumas - visa tai telpa į PROCEED GT-Line serijos automobilį. Šiuolaikiškai įrengtas interjeras suderintas su technologijomis sukurs ypač gerą jausmą kelionių metu. Nepamirškime detalių. Patogus stilingas vairas, ergonomiškos sėdynės su siuvinėtais GT logotipais ir talpi bagažinė patogioms ir malonioms jūsų kelionėms. Susikurkite dar savitesnį stilių pasirinkdami dvigubą išmetamąjį vamzdį ar išskirtinius ratlankius, kurie šį KIA pavers į jūsų KIA.

 • PROCEED GT Didinti
  PROCEED GT

  Mėgstate išsiskirti iš minios ir būti kitokiais jus "veža"? Tuomet šis ProCeed GT linijos automobilis sukurtas specialiai jums. Šis KIA it laukinis tigras, kurio bruožus galite pastebėti žvelgdami į priekines groteles, susijungiančias su žibintais ir veržliomis kėbulo linijomis bei į galiniais žibintais ir dvigubu išmetimo vamzdžiu sudaro įspūdį, lyg šis „gyvūnas“ būtų pasiruošęs leistis į nuotykius. Vidus toks pats drąsus kaip ir išorė. Vos įsėdę iškart pajusite kokybę. Navigacijos įranga, premium klasės audio sistema, ergonomiškos sėdynės ir mažos, sportiškumu dvelkiančios detalės, kad visuomet jaustumėte ypatingą vairavimo malonumą bet kokioje kelionėje.

Ankstesnis Kitas

„KIA Proceed
 • TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBINĖ SISTEMA (HBA) Didinti
  TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBINĖ SISTEMA (HBA)

  Leiskite reguliuoti tolimas šviesas automobiliui. Dėka pažangios HBA sistemos jūsų automobilis tamsoje užfiksuos kitus priešais atvažiuojančius eismo dalyvius ir atitinkamai perjungs šviesas iš ilgųjų į trumpąsias. Kuomet kelias lieka tuščias ir priešakyje nebėra automobilių, šviesos vėl sugrįš į ilgąsias. Ši funkcija įeina į standartinį ProCeed modelių įrangos paketą.

 • SUSIDŪRIMO KAKTOMUŠA ĮSPĖJIMO SISTEMA (FCA) Didinti
  SUSIDŪRIMO KAKTOMUŠA ĮSPĖJIMO SISTEMA (FCA)

  Išvenkite netikėtų susidūrimų su kitomis transporto priemonėmis ar pėsčiaisiais su „Susidūrimo kaktomuša įspėjimo sistema“ (FCA - angl. ""Forward Collision-Avoidance Asist"). Dėka priekiniame stikle įtaisytos kameros ir radaro buferyje, jūsų automobilis skenuos priešais save atsiradusias kliūtis ir atitinkamai įspės apie grėsmes bei sustabdys, kad išvengtų susidūrimo arba sušvelnintų galimą smūgį jums nespėjus to padaryti.

 • AKLOSIOS ZONOS STEBĖJIMO SISTEMA (BSW) SU EISMO JUOSTOS KEITIMO PAGALBOS SISTEMA (LCA) Didinti
  AKLOSIOS ZONOS STEBĖJIMO SISTEMA (BSW) SU EISMO JUOSTOS KEITIMO PAGALBOS SISTEMA (LCA)

  Aklosios zonos stebėjimo sistema padeda užfiksuoti į „nematomą“ teritoriją įvažiavusį automobilį ir jus įspėja vaizdiniu bei garsiniu signalais apie galimą pavojų jums nusprendus rikiuotis arba lenkti. Sistemą galite užsisakyti kaip papildomą įsigydami GT TX komplektacijos automobilį.

 • ADAPTYVI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA (SCC) SU „STOP&GO“ SISTEMA Didinti
  ADAPTYVI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA (SCC) SU „STOP&GO“ SISTEMA

  Laikykitės saugaus atstumo ir greičio pagal priekyje važiuojantį automobilį su adaptyviąja greičio palaikymo sistema. Priekinės kameros ir radaro pagalba kontroliuojamas atstumas ir greitis pagal tai kaip elgiasi eismo dalyvis priekyje. Nuo įsibėgėjimo iki maksimalaus nustatyto greičio iki staigaus sustabdymo - sistema prisitaikys atitinkamai. Adaptyvią greičio palaikymo sistemą kaip papildomą įrangą galite užsisakyti tik kartu su GT komplektacijos modeliu.

 • GREIČIO RIBOJIMO INFORMACIJA (ISLW) Didinti
  GREIČIO RIBOJIMO INFORMACIJA (ISLW)

  Būkite perspėti apie visus greičio ribojimo ar lenkimą draudžiančius ženklus čia ir dabar su „Greičio ribojimo informacine“ sistema. Apie visus šiuos kelio ženklus būsite įspėti navigacijos sistemos ir prietaisų skydelio ekranuose. Įsigykite sistemą kaip papildomą įrangą su GT TX komplektacija.

 • NUOVARGIO APTIKIMO SISTEMA (DAW) Didinti
  NUOVARGIO APTIKIMO SISTEMA (DAW)

  Visuomet išlikite budrūs už vairo su „Nuovargio aptikimo sistema“. Tam, kad išsiblaškę ar mieguisti už vairo nepadarytume didesnių nelaimių, sitemos pagalba sekami mūsų veiksmai automobilyje (greitis, įveiktas atstumas, vairo sūkiai). Pastebėjusi nukrypimus automobilio vairavime, automatiškai įspės prietaisų skydelyje pasirodančiu kavos puodelio simboliu ir pasiūlys pasidaryti pertraukėlę. Ši sistema ypač pasitarnaus tolimose kelionėse, o jūsų džiugesiui - ji įmontuota standartiniame KIA ProCeed modelio įrangos pakete.

Ankstesnis Kitas

 • UNIVERSALUMAS Didinti
  UNIVERSALUMAS

  Stilinga išvaizda ir universalaus automobilio bruožai dabar gali derėti tarpusavyje - naujajame „Kia ProCeed“ modelyje. Erdvus salonas bei 594 l bagažinė yra viena erdviausių savo klasėje. Vienu rankenėlės paspaudimu patogiai 40:20:40 proporcijomis atlenkiamos sėdynės ir daug įvairiausių talpų smulkmenoms laukia jūsų naujajame KIA modelyje.

 • MAŽI PATOGUMAI Didinti
  MAŽI PATOGUMAI

  Maži patogumai - daugiau laimės. Vieno raktelio dėka savo automobilio bagažinės duris uždarysite/atidarysite net ir pilnomis rankomis, jį užvesite vienu mygtuko paspaudimu bei uždarysite langus nutolę nuo automobilio be didelio vargo.

 • VAIRUOTOJO KOMFORTAS Didinti
  VAIRUOTOJO KOMFORTAS

  Šaltą ar šiltą orą dabar net automobilyje galite prisijaukinti. Šildomos sėdynės, šildomas priekinis stiklas tobulai pasitarnaus ištikus pirmosioms šalnoms, o priekinėse sėdynėse įmontuotos ventiliacinės sistemos dėka galėsite pamiršti apie karščio sukeliamus nepatogumus ilgose kelionėse. Reikia nepamiršti ir "Smart Parking Assist", sistemos. Su gale integruotos kameros pagalba, pagal ekrane matomą vaizdą ir trajektoriją, savąjį KIA prisiparkuosite kaip tikras asas bet kokioje aikštelėje.

 • TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBINĖ SISTEMA (HBA) Didinti
  TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBINĖ SISTEMA (HBA)

  Tolimosios šviesos tamsiu paros metu dabar gali būti lengvai valdomos ir be jūsų. HBA sistema padeda aptikti priešais važiuojantį automobilį ir prasilenkimo momentu nukreipti tolimąsias šviesas, siekiant neapakinti eismo dalyvio. Jums prasilenkus, sistema grąžina ilgąsias šviesas be papildomų jūsų veiksmų. Šis privalumas įeina į visų ProCeed modelių įrangą.

 • JBL PREMIUM GARSO SISTEMA Didinti
  JBL PREMIUM GARSO SISTEMA

  Mėgaukitės puikios kokybės garsu su JBL Premium garso sistema. 8 garsiakalbiai ir pažangi Clari-Fi™ muzikos atkūrimo technologija jūsų klausomai muzikai suteiks kitokią prasmę.

 • BELAIDIS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ ĮKROVIKLIS Didinti
  BELAIDIS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ ĮKROVIKLIS

  Jeigu turite „Qi“ technologiją savo telefone, tuomet pamirškite apie įkrovimo laidus šiame automobilyje. Padėkite savo išmanųjį įrenginį jam skirtoje vietoje ir daugiau niekuomet nebereikės nerimauti dėl išsekusios baterijos kelionės metu.

Ankstesnis Kitas

B (1,4 T-GDI, 1,0 T-GDI)

15 000 KM / 12 MĖNESIŲ
D
30 000 KM / 24 MĖNESIŲ

 

 • Dabar galite džiaugtis ne tik naujuoju KIA ProCeed, bet ir kartu su šiuo modeliu suteikiama 5 metų arba 150 000 ridos garantija. Nustebote? Nėra ko stebėtis, mes pasitikime savo automobiliais ir technologijomis! įdomu yra ir tai, kad jūsų garantijos gali būti perleidžiamos kitam asmeniui net ir pardavus automobilį. Tačiau tokiu atveju garantijos sąlygos galioje visose ES valstybėse ir gali skirtis atitinkamai pagal šalį.
KĖBULAS Variklis Versija CO₂ emisija Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos Kaina €
4x21,4 T-GDI, 140 AG 7DCTGT-Line125-129Automatinė5,5-5,723 690
4x21,6 T-GDI, 204 AG 7DCTGT142Automatinė6,226 590
4x21,6 T-GDI, 204 AG 7DCTGT TX142Automatinė6,229 090
Dimension image
Dimension image