SPORTAGE

Ar pasiruošę sėsti į naujutėlaitį, puikiai vertinamą „Kia Sportage“ krosoverį? Šis SUV klasės automobilis pasižymi ypač patraukliu interjeru ir išoriniu dizainu aptakiomis linijomis, daugybe lengvai naudojamų technologijų ir sklandžiu variklio darbu. Drąsus modelio dizainas užtikrins, kad kaskart įsėdę pasijusite kelių lyderiais. Skoningai, neperkrautai įrengtas vidus, patogios sėdynės, minkštas paviršius vairuojant leis justi malonumą kasdienėse ir ilgose kelionėse. Saugumo įranga ir pagalbinės vairuotojo funkcijos užtikrins, kad savo tikslą pasiektumėte saugiai, o multimedijos ir garso sistemos pasirūpins, kad tos kelionės neprailgtų. Atraskite žavųjį krosoverį atvykę į Ivuana saloną jau dabar! 
DIZAINAS
 • „KIA Sportage“ DIZAINAS Didinti
  „KIA Sportage“ DIZAINAS

  Su šiuo automobiliu tikrai paliksite įspūdį. Griežtas šoninis profilis, sportiškumu alsuojantis priekis, išraiškingos priekio grotelės ir chromuoti langų apvadai sukuria išskirtinį šio KIA dizainą. Drąsus, dinamiškas ir ryškus, bet išlaikantis savo eleganciją - štai kas daro jį ypatingai patraukliu savo klasės automobiliu

 • DRĄSUS VISUREIGIO STILIUS Didinti
  DRĄSUS VISUREIGIO STILIUS

  Stilius - pirmiausia! Visureigio savybėmis pasižymintis KIA modelis nepaliks abejingų jo grožiui. Priekinių žibintų padėtis bei originalus grotelių sprendimas šiam automobiliui suteikia impozantišką ir tvirtą išvaizdą. Drąsiai išreikštas profilis bei sportiškų detalių junginys sukuria dinamiškumo įspūdį. Griežtas galas, aptakus korpusas ir ypač taikliai į dizainą įlieti galiniai žibintai sukuria nepamirštamą išvaizdą.

 • SKONINGAS VIDUS Didinti
  SKONINGAS VIDUS

  Įsėdę į šio KIA vidų - nustebsite, nes salone slepiasi daugybė siurprizų. Maloni liesti medžiaga, apgalvotos detalės ir kokybė - visa tai ypač ryšku automobilio salone. Nepamirškime ir funkcionalumo. Patogiai išdėstyti priekyje esantys elementai skirti dar patogesniam ir saugesniam jūsų vairavimui, todėl galėsite sutelkti visą savo dėmesį į kelią.

Ankstesnis Kitas

RYŠYS
 • BELAIDIS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ ĮKROVIKLIS Didinti
  BELAIDIS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ ĮKROVIKLIS

  Dabar savo išmanųjį galite prisijungti be laidų. „Qi“ technologiją turintį telefoną padėkite į specialiai jam skirtą vietą ir šis įsikraus ypač greitai.

 • „JBL“ GARSO SISTEMA Didinti
  „JBL“ GARSO SISTEMA

  Garso kokybė priklauso nuo integruotos sistemos, o šiame „KIA Sportage“ automobilyje tikrai apie ją pagalvota. Naujajame „Sportage“ modelyje integruota 8 garsiakalbių „JBL“ garso sistema su „Clari-fiTM“ muzikos atkūrimo technologija leis pajausti, ką reiškia tobulas garsas ir kokybė klausantis mėgiamos muzikos.

 • PRISIJUNKITE, SPUSTELĖKITE IR MĖGAUKITĖS Didinti
  PRISIJUNKITE, SPUSTELĖKITE IR MĖGAUKITĖS

  Pasiekite visą informaciją iš savojo KIA. Galėdami patogiai krautis savo įrenginius su priekinėje konsolėje ir atsarginėse jungtyse įmontuotais USB lizdais, ne tik jūs, bet ir keliaujantys kartu džiaugsis galėdami kelionės metu užsiimti mėgiamomis veiklomis. Klausykite norimos muzikos, bendraukite ir būkite pasiekiamas su KIA.

Ankstesnis Kitas

SAUGUMAS
 • AUTONOMINIS AVARINIS STABDYMAS Didinti
  AUTONOMINIS AVARINIS STABDYMAS

  Autonominio avarinio stabdymo sistema padės išvengti susidūrimo arba jį sušvelninti. Įmontuotų radaro ir kameros pagalba automobilis skenuoja priešais jus esančias kliūtis. Vos tik užfiksavusi pavojų keliančią situaciją, sistema jus apie tai įspėja garsiniu ir vaizdiniu signalais. Jei nespėjate sureaguoti - automobilis automatiškai sustabdomas.

 • „AKLOSIOS ZONOS“ APTIKIMO SISTEMA Didinti
  „AKLOSIOS ZONOS“ APTIKIMO SISTEMA

  „Aklojoje zonoje“ daugiau nebebus nepastebėtų automobilių. Išmaniosios sistemos dėka jūs visuomet būsite įspėti apie į „nematomą zoną“ įvažiavusią transporto priemonę ir skatinami susilaikyti nuo rikiavimosi, lenkimo ar išvažiavimo iš stovėjimo vietos kol galėsite tai padaryti saugiai.

 • ADAPTYVI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA (SCC) Didinti
  ADAPTYVI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA (SCC)

  Adaptyvi greičio palaikymo sistema radaro ir priekiniame stikle esančios kameros seka prieš jus važiuojančio automobilio greitį pagal jūsų nustatytą atstumą. Jeigu transporto priemonė greitės ar lėtės - jūsų automobilis prisitaikys laikydamasis nurodyto atstumo ir jūsų nustatyto maksimalaus greičio, o netikėtai prireikus net ir sustabdys jūsų KIA.

 • GREIČIO RIBOJIMO INFORMACIJA (SLIF) Didinti
  GREIČIO RIBOJIMO INFORMACIJA (SLIF)

  Nepraleiskite greitį ribojančių ir lenkimą draudžiančių kelio ženklų su naująja SLIF sistema. Šią sistemą kaip papildomą įrangą galite įsigyti su EX lygio įrangos paketu.

 • NUOVARGIO APTIKIMO SISTEMA (DAW) Didinti
  NUOVARGIO APTIKIMO SISTEMA (DAW)

  Nuovargio aptikimo sistema seka jūsų vairavimo elgesį. Užfiksavusi jame pakitimus - sistema automatiškai perspėja garsiniu ir vaizdiniu signalais apie būtią pasidaryti pertraukėlę.

 • TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBINĖ SISTEMA (HBA) Didinti
  TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBINĖ SISTEMA (HBA)

  Tamsiu paros metu dabar kelyje galite jaustis dar drąsiau. Išmanioji tolimųjų šviesų perjungimo sistema užfiksavusi priešais važiuojančią transporto priemonę, tolimąsias šviesas tuoj pat perjungs į artimąsias, o vos tik prasilenksite, grąžins tolimąsias atgal.

Ankstesnis Kitas

 •  „KIA“ 7 METŲ GARANTIJA

  Jauskitės saugūs ir dar labiau užtikrinti savo pasirinkimu su 7 metų naujo „KIA Sportage“ automobilio garantija. Norėdami sužinoti daugiau apie visas garantijos sąlygas - susisiekite su mumis! Mes pasitikime savo autombiliais ir technoogijomis.

B (1,6 GDI)
30 000 КМ / 24 MĖNESIŲ
B (T-GDI)
15 000 КМ / 12 MĖNESIŲ
D
30 000 КМ / 24 MĖNESIŲ

KĖBULAS Variklis Versija Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina € Speciali kaina €
4x21,6 GDI 2WD (132 AG)EXMechaninė6,2 - 8,115822 49020 990
4x41.6 CRDi 4WD 7DCT (136 AG)GT-Line TXAutomatinė4,9 - 5,113435 49032 490
4x41,6 T-GDI 4WD (DCT) (177 AG)EXAutomatinė6,6 - 8,816927 49025 490
4x41,6 T-GDI 4WD (DCT) (177 AG)GT-LineAutomatinė6,6 - 8,816929 49026 990
Dimension image
Dimension image