SPORTAGE

Ar pasiruošę sėsti į naujutėlaitį, puikiai vertinamą „Kia Sportage“ krosoverį? Šis SUV klasės automobilis pasižymi ypač patraukliu interjeru ir išoriniu dizainu aptakiomis linijomis, daugybe lengvai naudojamų technologijų ir sklandžiu variklio darbu. Drąsus modelio dizainas užtikrins, kad kaskart įsėdę pasijusite kelių lyderiais. Skoningai, neperkrautai įrengtas vidus, patogios sėdynės, minkštas paviršius vairuojant leis justi malonumą kasdienėse ir ilgose kelionėse. Saugumo įranga ir pagalbinės vairuotojo funkcijos užtikrins, kad savo tikslą pasiektumėte saugiai, o multimedijos ir garso sistemos pasirūpins, kad tos kelionės neprailgtų. Atraskite žavųjį krosoverį atvykę į Ivuana saloną jau dabar! 
DIZAINAS
  • DIZAINAS Didinti
    DIZAINAS

    Padarykite įspūdį kiekvieną kartą sėdę prie naujojo „Kia Sportage“ vairo. Sukurtas ir pagamintas Europoje, su žvilgsnį traukiančiu griežtu šono profiliu, dinamišku ir sportišku priekiu su „Kia“ būdingomis grotelėmis ir rafinuotais chromuotais langų apvadais. Drąsi galinės dalies išvaizda ir dinamiškos galinių žibintų linijos pabrėžia automobilio elegantiškumą ir stilingumą.

  • DRĄSAUS VISUREIGIO STILIUS Didinti
    DRĄSAUS VISUREIGIO STILIUS

    Nuo variklio iki bagažinės – naujasis „Sportage“ pasižymi visureigio savybėmis. Pavyzdžiui, aukštai esantys priekiniai žibintai ir žemos, plačios grotelės automobilio priekiui suteikia impozantišką išvaizdą ir sudaro tvirtumo įspūdį. Drąsios šono profilio linijos ir sportiškos detalės pabrėžia automobilio dinamiškumą. Griežtos galinės linijos, aptakus korpusas ir stulbinantys žibintai – tai išvaizda, kurios nepamiršite.

  • SKONINGAS VIDUS Didinti
    SKONINGAS VIDUS

    Naujojo „Sportage“ viduje – daugybė siurprizų. Prisilietimui švelni medžiaga, labai kokybiškos detalės ir dėmesys smulkmenoms leis jums pajusti ir pamatyti skirtumą. Net naujas salono priekis yra visiškai sutelktas į vairuotoją – viskas tobulai išdėstyta, kad galėtumėte lengvai naudotis funkcijomis ir matyti viską, ką reikia. Todėl galite sutelkti visą dėmesį į kelią.

Ankstesnis Kitas

RYŠYS
  • BELAIDIS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ ĮKROVIKLIS Didinti
    BELAIDIS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ ĮKROVIKLIS

    Daugiau jokių laidų! Jei jūsų telefonas turi „Qi“ technologiją, tereikia jį padėti į tam skirtą kišenę ir telefonas pats įsikraus.

  • „JBL“ GARSO SISTEMA Didinti
    „JBL“ GARSO SISTEMA

    Pasinerkite į kitokį garsą: Naujajame „Sportage“ galite klausyti savo mėgstamiausios muzikos aukščiausios kokybės garsu. 8 garsiakalbių „JBL“ garso sistema su „Clari-fiTM“ muzikos atkūrimo technologija pagerina MP3 failų garso kokybę, tad girdite aiškų, didelės raiškos garsą. Svarbiausias jums kylantis klausimas: Kurio grojaraščio dainoms pritarsite pirmiausiai?

  • PRISIJUNKITE, SPUSTELĖKITE IR MĖGAUKITĖS Didinti
    PRISIJUNKITE, SPUSTELĖKITE IR MĖGAUKITĖS

    Kad ir kur keliautumėte, ryšys bus su jumis. Lanksčiai naudokite ir kraukite visus savo įrenginius per naujojo „Kia Sportage“ priekinės konsolės USB ir atsargines jungtis. Kartu keliaujantys draugai ir šeima džiaugsis sparčiojo krovimo USB lizdu, skirtu galinėms sėdynėms. Dėl „Bluetooth®“ niekada nepraleisite skambučio, ar savo mėgstamiausių dainų.

Ankstesnis Kitas

SAUGUMAS
  • AUTONOMINIS AVARINIS STABDYMAS Didinti
    AUTONOMINIS AVARINIS STABDYMAS

    Autonominio avarinio stabdymo sistema saugo jus ir padeda išvengti avarijos. Jutiklis ir kamera aptinka kelyje esančius pėsčiuosius ir automobilius ir įspėja jus, jei yra potencialus susidūrimo pavojus. Jei vairuotojas nesureaguoja, automobilis automatiškai stabdo, kad būtų išvengta įvykio ar būtų sušvelninti jo padariniai.

  • „AKLOSIOS ZONOS“ APTIKIMO SISTEMA Didinti
    „AKLOSIOS ZONOS“ APTIKIMO SISTEMA

    Su „aklosios zonos“ aptikimo sistema matysite paprastai nematomas zonas. Ši išmani technologinė funkcija stebi akląsias zonas ir vizualiai įspėja jus šoniniame veidrodėlyje, jei kitas automobilis įvažiuoja į akląją zoną. Apsisukant atbulinio važiavimo per eismą sistema įspėja, jei kas nors artėja prie automobilio. Ramiai išvažiuokite iš stovėjimo vietos.

  • ADAPTYVI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA (SCC) Didinti
    ADAPTYVI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA (SCC)

    Adaptyvi greičio palaikymo sistema per kamerą ir radarą seka priekyje važiuojančio automobilio atstumą bei greitį ir pakoreguoja Sportage greitį priklausomai nuo to, ar priekyje važiuojantis automobilis stabdo ar greitėja (pagreitina iki vairuotojo nustatyto maksimalaus greičio). Esant būtinybei sistema visiškai sustabdo automobilį.

  • GREIČIO RIBOJIMO INFORMACIJA (SLIF) Didinti
    GREIČIO RIBOJIMO INFORMACIJA (SLIF)

    Greičio ribojimo informacinė sistema nuskaito šalia kelio esančius kelio ženklus ir atvaizduoja greičio ribojimą navigacijos įrangos ar prietaisų skydelio ekrane. Galima įsigyti kaip papildomą įrangą automobiliams su EX lygio paketu.

  • NUOVARGIO APTIKIMO SISTEMA (DAW) Didinti
    NUOVARGIO APTIKIMO SISTEMA (DAW)

    Nuovargio aptikimo sistema seka vairuotojo elgesį (vairo judėjimą, greičio palaikymą ir bendrą kelionės trukmę) bei duoda garsinį ir vizualinį signalus, įspėjančius, kad vairuotojui reikia pertraukėlės.

  • TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBINĖ SISTEMA (HBA) Didinti
    TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBINĖ SISTEMA (HBA)

    Važiuoti tamsoje dabar patogiau! Automobilis aptinka tamsoje iš priekio atvažiuojančią transporto priemonę ir tinkamu momentu perjungia į artimąsias šviesas ir, kai transporto priemonė pravažiuoja, vėl įjungia tolimąsias šviesas.

Ankstesnis Kitas

  •  „KIA“ 7 METŲ GARANTIJA

    Kiekvienam „Kia Sportage“ savininkui gali būti naudinga mūsų išskirtinė 7 metų naujo automobilio garantija. Tai parodo, kaip mes pasitikime savo automobiliais! Be to, parduodami automobilį, ją galite perleisti naujajam savininkui.

B (1,6 GDI)
30 000 КМ / 24 MĖNESIŲ
B (T-GDI)
15 000 КМ / 12 MĖNESIŲ
D
30 000 КМ / 24 MĖNESIŲ

KĖBULAS Variklis Versija Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina € Speciali kaina €
4x41,6 T-GDI 4WD (DCT) (177 AG)GT-LineAutomatinė6,6 - 8,816929 49026 990
Dimension image
Dimension image