CEE'D SW

Tai yra rekomenduojamos mažmeninės pardavimo kainos su PVM, įskaitant montavimo darbus

 • Apsauginė plėvelė po durų rankena (Komplekte yra 4 vnt.)

  66272ADE00 Kaina € : 39

  Tam, kad jūsų automobilio dažų sluoksnis būtų šviežias ir naujas, plėvelė apsaugo nuo įbrėžimų nagais ar rakteliu. Pagaminta iš tvirtos, lipnios skaidrios plėvelės.

 • Purvasaugiai, priekiniai didesni (Komplekte yra 1 priekinių purvasaugių pora, Išskyrus GT Line)

  A2461ADE10 Kaina € : 46

  Padeda automobilio apačią, durų slenksčius ir duris apsaugoti nuo purvo, ižo ir purvo purslų. Didesni matmenys suteikia dar didesnę apsaugą.

 • Purvasaugiai, galiniai didesni (Komplekte yra 1 priekinių purvasaugių pora, Išskyrus GT Line)

  A2461ADE30 Kaina € : 48

  Padeda automobilio apačią, durų slenksčius ir duris apsaugoti nuo purvo, ižo ir purvo purslų. Didesni matmenys suteikia dar didesnę apsaugą.

 • Bamperio apsauga prie bagažinės kilimėlio (išskyrus GT Line)

  A2120ADE50 Kaina € : 23

  Speciali atlenkiama apsauga saugo galinį bamperį nuo galimų pažeidimų krovimo metu. Galima lengvai ir greitai pritvirtinti prie bagažinės kilimėlio galinės pusės. Kai daiktas nenaudojamas , jį galima paprasčiausiai sulankstyti ir nuimti, o prireikus vėl sumontuoti.

 • Dviračių laikiklis, tinkamas visiems vilkimo kabliams

  E823055001 Kaina € : 542

  Galima transportuoti 2 dviračius. Taip pat tinka elektriniams dviračiams, atsižvelgiant į jų specifikacijas ir maksimalus svoris yra 60 kg. Labai patogi pakreipimo sistema, kuri leidžia atidaryti bagažinės duris atidarytas net kai dviračių laikiklis yra apkrautas.

 • Dviračių laikiklis, tinkamas vilkimo kabliui „Euroclick G2“ (Išskyrus GT Line)

  55220SBA00 Kaina € : 726

  Dviračių laikiklis su horizontaliuoju nuimamu vilkimo kabliu 2 dviračiams. Lengvai montuojamas į vilkimo kablio lizdą, kai kablys yra pašalintas. Saugus tvirtinimas dviračiams su apvaliu arba ovalo formos rėmu, kurio skersmuo yra 22-80 mm. Didžiausia bendra keliamoji galia - iki 46 kg.

 • Dviračių laikiklis „FreeRide“ stogui

  55701SBA21 Kaina € : 98

  Galima greitai ir lengvai pakrauti ir iškrauti. Rėmo tvirtinimas su greitu užraktu, „išmanieji" tvirtinimai dviračiams ir greito tvirtinimo diržai. Svorio apribojimas - maksimaliai 17 kg. Dėl papildomo saugumo su papildomu rakinamu.

 • Dviračių laikiklis ProRide stogui

  55701SBA10 Kaina € : 164

  Pastačius dviratį ant rėmo laikiklio visą reguliavimą ir tvirtinimą galima atlikti stogo aukštyje naudojant viena ranka pasukamą mygtuką. Svoris apribotas iki 20 kg. Papildomas saugumas užrakinant.

 • Stogo bagažinė, iš aliuminio (Šis aksesuaras tinka tik automobiliams su panoraminiu stikliniu stogu ir stogo bėgeliais.)

  A2211ADE00AL Kaina € : 229

  Unikalūs, Kia gamybos stogo rėmai, lengvai sumontuojami ir nuimami. Būdami lengvi ir kartu tvirti, jie užtikrina tvirtą pagrindą divarčių laikikliams arba stogo bagažinėms.

 • Slidžių ir snieglenčių dėklas, „Deluxe“

  55700SBA20 Kaina € : 196

  Dėkle galima gabenti iki 6 porų slidžių arba 4 snieglenčių. Rakinamas. Esant lenktiems stogo rėmams, naudokite komplekte esančias tarpines dalis.

 • Slidžių ir snieglenčių dėklas, „Xtender“

  55700SBA10 Kaina € : 270

  Kad būtų lengviau pakrauti ir iškrauti, dėklą galima judinti į šonus taip, kad drabužiai nesiliestų su automobiliu. Dėkle galima gabenti iki 6 porų slidžių arba 4 snieglenčių. Rakinamas. Esant lenktiems stogo rėmams, naudokite komplekte esančias tarpines dalis.

 • Vilkimo kablio laidų rinkinys, 13 pin tipo

  A2621ADE00CP Kaina € : 261

  Vilkimo kablio laidų rinkinys karavanas. Montuojant naudojami originalūs automobilio kištukai. Tinka ir priekaboms su LED tipo žibintais. Duoda garsinį signalą sugedus priekabos indikacinėms ar stabdžių šviesoms.

 • Tempimo kablio laidų komplekto adapteris 13 pin -> 7 pin

  E919999137 Kaina € : 18

  Adapteris iš automobilio 13 pin (gyvenamoji automobilio priekaba, namelis-autopriekaba) perėjimui į 7 pin (priekaba).

 • Tempimo kablio laidų komplekto adapteris 7 pin -> 13 pin

  55622ADB00 Kaina € : 18

  Adapteris iš automobilio 7 (priekaba) pin perėjimui į 13 pin (gyvenamoji automobilio priekaba, namelis-autopriekaba).

 • Vilkimo kablys, nuimamas, vertikalus (Išskyrus GT; Į kainą įskaičiuota prikabinimo įtaisas A2281ADE12 ir 7-PIN laidų pynės komplektas A2620ADE00CP. Montavimo kaina įskaičiuota.)

  Kaina € : 792

  Vilkimo kablys iš aukštos kokybės plieno kablys paprastam ir saugiam montavimui. Kai kablys nenaudojamas, jo nematyti. Šis kablys idealiai tinka reguliariam naudojimui. Padengtas aukštos kokybės korozijai atsparia danga. Naudojant namelį-autopriekabą yra reikalingas adapteris 55622ADB00.

 • Vilkimo kablys, stacionarus (Išskyrus GT; Į kainą įskaičiuota prikabinimo įtaisas A2280ADE10 ir 7-PIN laidų pynės komplektas A2620ADE00CP. Montavimo kaina įskaičiuota.)

  Kaina € : 569

  Idealus naudoti reguliariai. Šis vilkimo kablys padengtas aukštos kokybės korozijai atsparia danga. Naudojant namelį-autopriekabą yra reikalingas adapteris 55622ADB00.

 • Vėjo deflektoriai ant priekinių durų (Komplekte yra tik 1 pora priekinių deflektorių )

  A2221ADE00 Kaina € : 74

  Sumažina turbulenciją, atsirandančią važiuojant su šiek tiek atidarytais durų langais. Aerodinaminės formos deflektorius nukreipia oro ir lietaus lašų srautą bei sumažina vėjo keliamą triukšmą.

 • Šoninių veidrodėlių gaubtai (Komplekte yra viena pora)

  A2431ADE00ST Kaina € : 153

  Dėmesį traukiantys chromo išvaizdos poliruoto nerūdijančio plieno veidrodėlių gaubtai prideda elegantiško stiliaus.

 • Šoninių veidrodėlių gaubtai, Juoda (Komplekte 1 pora, tik veidrodėliams su posūkių šviesomis)

  A2431ADE00CB Kaina € : 290

  Dėmesį traukiantys anglies pluošto išvaizdos veidrodėlių gaubtai prideda elegantiško stiliaus.

 • Durų juostos (Komplekte yra 4 vnt.)

  A2271ADE00 Kaina € : 136

  Durų juostos dar labiau pabrėžia "ceed" sportišką eleganciją.

 • Šoninės juostos (Komplekte yra 4 vnt.)

  A2271ADE00ST Kaina € : 159

  Šoninės poliruoto nerūdijančio plieno juostos dar labiau pabrėžia "ceed" sportišką eleganciją.

 • Anglies pluošto išvaizdos lipdukas (Kapotui, išskyrus GT Line)

  A2202ADE00CB Kaina € : 386

  Realistinės 3D anglies pluošto išvaizdos, tiksliai išpjautas ir aukštos kokybės vinilinis lipdukas pastebimai pagerina Jūsų "ceed" išvaizdą. Specialiai pagamintas tiksliai atitikti jis yra atsparus oro sąlygoms, oro užterštumui ir pasikartojantiems automobilio plovimams. Lipdukas sukurtas ir suformuotas atitikti sudėtingas automobilio kėbulo formas ir pašalinamas nepaliekant žymių.

 • Juostelė bagažinės dangčiui

  A2491ADE10ST Kaina € : 99

  Ši tiksliai tinkanti blizgi nerūdijančio poliruoto plieno juostelė suteikia bagažinės dangčiui stilingą apdailos užbaigimą.

 • Galinio bamperio apsauginė plėvelė (Permatoma)

  A2272ADE01TR Kaina € : 47

  Elastinga, permatoma apsauginė plėvelė Jūsų automobilio galinio bamperio viršutinės dalies paviršiui. Padeda išvengti dažytų paviršių pažeidimų kraunant krovinį.

 • Galinio bamperio apsauginė plėvelė (Juoda)

  A2272ADE01BL Kaina € : 45

  Elastinga, juodos spalvos apsauginė plėvelė Jūsų automobilio galinio bamperio viršutinės dalies paviršiui. Padeda išvengti dažytų paviršių pažeidimų kraunant krovinį.

 • Buferio kampų apsaugos (Komplekte yra 4 vnt, išskyrus GT Line)

  A2270ADE10 Kaina € : 96

  Papildoma apsauga automobilio išsikišusioms dalims, kurių nesimato iš vairuotojo vietos parkuojantis siauroje vietoje.

 • Durų LED projektoriai su „Kia“ logotipu (Komplekte yra 1 priekinių purvasaugių pora.)

  66651ADE00K Kaina € : 140

  Durų LED projektoriai apšviečia žemės paviršių plona bet ryškia „Kia“ formos projekcija. Šie pažangūs projektoriai suteikia unikalią patirtį lipant į automobilį ir automatiškai įsijungia ir išsijungia atidarant ir uždarant priekines duris.

 • Papildomas LED apšvietimas (omplekte yra 1 priekinių purvasaugių pora.)

  66651ADE00 Kaina € : 140

  Ryškus LED žemės paviršiaus apšvietinmas leidžia patogiai įlipti į automobilį ar iš jo išlipti tamsiu paros metu. Papildomas LED apšvietimas įsijungia ir išsijungia automatiškai atidarius ar uždarius priekines dureles.

 • Raudona LED lemputė kojų sričiai apšviesti (Priekinė sėdynių eilė)

  66650ADE00 Kaina € : 133

  Paslėptas apšvietimas grindyse kojų sričiai prie priekinių sėdynių apšviesti. Vaidina „pasisveikinimo“ apšvietimo vaidmenį, automatiškai įsijungia ir išsijungia atidarant ir uždarant priekines duris.

 • Balta LED lemputė kojų sričiai apšviesti (Priekinė sėdynių eilė)

  66650ADE00W Kaina € : 133

  Paslėptas apšvietimas grindyse kojų sričiai prie priekinių sėdynių apšviesti. Vaidina „pasisveikinimo“ apšvietimo vaidmenį, automatiškai įsijungia ir išsijungia atidarant ir uždarant priekines duris.

 • Raudona LED lemputė kojų sričiai apšviesti (Antra sėdynių eilė)

  66650ADE10 Kaina € : 117

  Paslėptas apšvietimas grindyse kojų sričiai prie priekinių sėdynių apšviesti. Vaidina „pasisveikinimo“ apšvietimo vaidmenį, automatiškai įsijungia ir išsijungia atidarant ir uždarant priekines duris.

 • Balta LED lemputė kojų sričiai apšviesti (Antra sėdynių eilė)

  66650ADE10W Kaina € : 117

  Paslėptas apšvietimas grindyse kojų sričiai prie priekinių sėdynių apšviesti. Vaidina „pasisveikinimo“ apšvietimo vaidmenį, automatiškai įsijungia ir išsijungia atidarant ir uždarant priekines duris.

 • Kilimėliai, standartiniai (Komplekte yra 4 vnt, išskyrus GT Line)

  A2141ADE01 Kaina € : 33

  Priderinti prie interjero kokybės ir dizaino. Kilimėliai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagos ir tvirtai stovi savo vietoje. Vairuotojo kilimėlis yra su „cee`d“ logotipu ir pastiprinta vieta kulnams.

 • Kilimėliai, veliūriniai (Komplekte yra 4 vnt, išskyrus GT Line)

  A2143ADE01 Kaina € : 54

  Prabangūs veliūriniai kilimėliai papildo interjero išvaizdą. Kilimėliai tvirtai stovi savo vietoje, laikomi standartinių tvirtinimų, ir turi nuo slydimo apsaugančią apačią. Vairuotojo ir keleivio kilimėliai yra su išsiuvinėtu transporto priemonės logotipu.

 • Kilimėliai, veliūriniai (Komplekte yra 4 vnt, išskyrus GT Line)

  A2143ADE00ST Kaina € : 57

  Prabangūs veliūriniai kilimėliai papildo interjero išvaizdą. Kilimėliai tvirtai stovi savo vietoje, laikomi standartinių tvirtinimų, ir turi nuo slydimo apsaugančią apačią. Vairuotojo ir keleivio kilimėliai yra su išsiuvinėtu transporto priemonės logotipu. Su dviguba raudona siūle ir su „cee`d“ logotipu.

 • Kilimėliai, guminiai (Komplekte yra 4 vnt. )

  A2131ADE00 Kaina € : 52

  Komplektas iš 4 kilimėlių. Kilimėliai pagaminti taip, kad tilptų tiksliai automobilio kojoms skirtame plote. Šie labai atsparūs grindų kilimėliai surenka vandenį, purvą, smėlį ir gatvės druskas. Specialaus apdorojimo dėka juos labai lengva valyti. Abu priekiniai grindų kilimėliai yra su „cee`d“ logotipu.

 • Bagažinės kilimėlis, guminis

  A2122ADE10 Kaina € : 58

  Šį patvarų ir apsaugantį guminį bagažinės kilimėlį galite patiesti ir pašalinti per kelias sekundes. Paaukštinti kraštai apsaugo automobilio bagažinę nuo purvo ir drėgmės. Patvarų guminį bagažinės kilimėlį yra lengva valyti ir jis yra su „cee`d“ logotipu. Vandeniui ir dulkėms atsparus kilimėlis pagamintas pagal „cee`d“ matmenis.

 • Bagažinės kilimėlis, apverčiamas (automobiliams, turintiems daiktadėžę po bagažinės grindimis, išskyrus GT Line)

  A2120ADE30 Kaina € : 71

  Dvipusis bagažinės kilimėlis. Neslidus šonas, specialiai pagamintas iš elastingos guminės medžiagos, užtikrina saugesnį bagažo gabenimą. Veliūrinė pusė pagaminta iš aukštos kokybės veliūro, leidžiančio minkščiau transportuoti Jūsų jautresnius daiktus. Su „cee`d“ logotipu.

 • Bagažinės kilimėlis, apverčiamas (automobiliams, neturintiems daiktadėžės po bagažinės grindimis, išskyrus GT Line)

  A2120ADE20 Kaina € : 96

  Dvipusis bagažinės kilimėlis. Neslidus šonas, specialiai pagamintas iš elastingos guminės medžiagos, užtikrina saugesnį bagažo gabenimą. Veliūrinė pusė pagaminta iš aukštos kokybės veliūro, leidžiančio minkščiau transportuoti Jūsų jautresnius daiktus. Su „cee`d“ logotipu.

 • Vėdinimo grotelių apvadas (Komplekte yra 2 vnt. )

  A2011ADE00ST Kaina € : 73

  Pagamintas iš chromuoto ir poliruoto nerūdijančio plieno. Puikiai įsistato aplink vėdinimo groteles.

 • Slenksčio apsauga (Komplekte yra 4 vnt, išskyrus GT Line)

  A2450ADE00 Kaina € : 98

  Sukuria išskirtinį įspūdį kiekvieną kartą atidarius duris. Šios aukštos kokybės aliumininės durų slenksčio apsaugos idealiai tinka tam numatytai vietai ir yra papuoštos „cee`d“ logotipu.

 • Žieminių ratų komplektas su R16 Goodyear universaliomis padangomis. Keturių ratų komplektas.

  786895 Kaina € : 1 158

  Komplekte yra 4 universalios padangos, 4 Kia originalūs lieti ratlankiai ir 4 padangų slėgio davikliai. Komplektas yra sumontuotas ir subalansuotas bei paruoštas montavimui automobilyje. Komplekte yra kokybiškos Goodyear Ultra Grip Ice 2, 205/55 R16 XL išmatavimų padangos.

 • Žieminių ratų komplektas su R16 Goodyear dygliuotomis padangomis. Keturių ratų komplektas.

  782543 Kaina € : 1 169

  Komplekte yra 4 dygliuotos padangos, 4 Kia originalūs lieti ratlankiai ir 4 padangų slėgio davikliai. Komplektas yra sumontuotas ir subalansuotas bei paruoštas montavimui automobilyje. Komplekte yra kokybiškos Goodyear Ultra Grip Ice Arctic, 205/55 R16 XL išmatavimų padangos.

 • Plieninis ratlankis 16" (Naudojimui su padangų slėgio davikliu)

  52910A2100PAC Kaina € : 73

  Plieninis ratlankis 6.5Jx16.

 • Lengvo lydinio ratlankis 16" (Naudojimui su padangų slėgio davikliu)

  A2400ADE01 Kaina € : 190

  Lengvojo lydinio ratlankiai 6.5Jx16. Rinkinyje taip pat yra naujos veržlės.

 • Lengvojo lydinio ratlankis 17"

  A2F40AC630 Kaina € : 226

  Lengvojo lydinio ratlankiai 7,0Jx17. Rinkinyje taip pat yra naujos veržlės.

 • Lengvojo lydinio ratlankis 17"

  A2400ADE04 Kaina € : 240

  Lengvojo lydinio ratlankiai 7,0Jx17. Rinkinyje taip pat yra naujos veržlės.

 • Lengvojo lydinio ratlankis 17"

  A2400ADE05 Kaina € : 292

  Lengvojo lydinio ratlankiai 7,0Jx17. Rinkinyje taip pat yra naujos veržlės.

 • Fiksuojamų rato veržlių rinkinys

  66490ADE10 Kaina € : 48

  ratų veržlių rinkinys fiksuojamų rato veržlių rinkiniu (4 veržlės ir raktas)

 • TPMS- Padangų slėgio davikliai

  3NF40AC000 Kaina € : 290

  Šie padangų slėgio davikliai yra identiški gamykloje sumontuotiems davikliams, užtikrinant optimalų funkcionalumą ir ilgą daviklių baterijų veikimo laiką. Komplekte yra 4 davikliai ir 4 tvirtinimo veržlės.

 • iPad®, iPhone® ir iPod® USB įkrovimo laidas

  P862000100 Kaina € : 75

  Dabar savo Apple® išmanųjį telefoną arba planšetę galite įkrauti ir būdami automobilyje. 1-o metro ilgio laidas turi tiek Lightning™, tiek ir USB jungtis. Tinka tokiems modeliams: iPhone® 5, iPhone® 5c, iPhone® 5s, iPad® (4. karta), iPad mini™, iPad Air™,iPod® nano (7. karta) ir iPod® (5. karta).

 • Krovinio tinklelis, viršutinė dalis

  A2150ADE10 Kaina € : 175

  Tinklelis idealiai tinka tarp galinių sėdynių atlošų ir lubų. Patvarus tinklelis apsaugo keleivius nuo pasislinkusio bagažo, ypač avarijų atveju. Šis lengvai tvirtinamas tinklelis yra suprojektuotas taip, kad vairuotojui nebūtų ribojamas galinis vaizdas.

 • Bagažo skyriaus pertvara, apatinė dalis

  A2151ADE00 Kaina € : 216

  Idealiai tinka uždengti apatinę dalį, kurios viršutinė nesiekia. Naudojimui su viršutine pertvara. Uždaro bagažinę kai sėdynės nulenktos žemyn.

 • Bagažo tinklelis (Automobiliams, turintiems daiktadėžę po bagažinės grindimis )

  85790C5000 Kaina € : 68

  Bagažo tinklelis iš patvaraus elastingo tinklo ant bagažinės grindų. Apsaugo nuo mažesnių daiktų slidinėjimo važiavimo metu. Tinka tik automobiliams su bagažinės stalčiumi po danga.

 • Bagažo tinklelis (Automobiliams, turintiems daiktadėžę po bagažinės grindimis )

  857781H500EQ Kaina € : 54

  Bagažo tinklelis iš patvaraus elastingo tinklo ant bagažinės grindų. Apsaugo nuo mažesnių daiktų slidinėjimo važiavimo metu. Tinka tik automobiliams su bagažinės stalčiumi po danga.

 • Nešiojama pakaba

  66770ADE10 Kaina € : 70

  Elegantiškiausias ir patogiausias būdas laikyti drabužius prižiūrėtus ir nesulamdytus visos kelionės metu. Lengvai ir saugiai pritvirtinamas prie priekinės sėdynės ir atitinka galiojančius vairavimo saugumo reikalavimus. Šią pakabą galima lengvai nuimti ir naudoti ją kitur (biure, viešbučio kambaryje ir t. t.). Turi būti nuimta, kai ant galinės sėdynės sėdi keleivis.

 • iPad® tvirtinimo rėmelis galinei sėdynei

  66582ADE01 Kaina € : 180

  Kinnitusraam kinnitatakse esiistme seljatoe külge. Laseb iPad®-i pöörata ning kallutada leidmaks optimaalne vaatenurk. iPad® ei tule tootega kaasa. Sobib järgmistele mudelitele: iPad® 1, 2, 3 & 4 ning iPad® Air 1&2.

 • Tvirtinimo kablys

  66743ADE00 Kaina € : 26

  Kablys montuojamas ant centrinės konsolės keleivio pusėje, apatinėje dalyje. Šis kablys užtikrina pirkinių krepšių vertikalią padėtį ir apsaugo nuo daiktų pasklidimo važiavimo metu.

 • Ledo grandiklis su pirštine

  LP950APS01K Kaina € : 5

  See esmaklassiline jääkraabits koos kindaga on mõeldud nõudlikumale kliendile. Hoiab teie käed kuivade ning soojadena kogu jääkraapimise protsessi jooksul.

 • Apsaugos nuo saulės ir ledo danga

  A2723ADE00 Kaina € : 50

  Apsaugo interjerą nuo perkaitimo dėl stiprių saulės spindulių ir apsaugo nuo ledo susidarymo ant priekinio stiklo ir priekinių šoninių langų žiemos sąlygomis. Naudojant apsaugota nuo vagystės.

 • Saugos paketas

  66940ADE00 Kaina € : 26

  Į paketo sudėtį pirmosios pagalbos pakelį, 2 saugos liemenės ir įspėjamasis trikampio ženklas. Atitinka standarto DIN 13164:2014 reikalavimus.

 • Saugos liemenė

  66941ADE00 Kaina € : 5

  Neoninių spalvų „vieno dydžio visiems" ryški liemenė. Turi atšvaitų juosteles, siekiant užtikrinti maksimalų matomumą tiek dieną, tiek naktį. Atitinka standarto DIN EN 20471 reikalavimus.

 • Įspėjamasis trikampis

  E883166000 Kaina € : 9

  See kergekaaluline kuid vastupidav ohukolmnurk sunnib teravdama tähelepanu. Ruumisäästlikkuse tagab kokkupakkimise võimalus.