OPTIMA SW

Tai yra rekomenduojamos mažmeninės pardavimo kainos su PVM, įskaitant montavimo darbus

 • Vilkimo kablys, nuimamas, vertikalus (PRIE KAINOS BUS PRIDĖTI KABELIŲ IŠVEDŽIOJIMO KAŠTAI)

  D4281ADE10 Kaina € : 577

  Vilkimo kablys iš aukštos kokybės plieno kablys paprastam ir saugiam montavimui. Kai kablys nenaudojamas, jo nematyti. Šis kablys idealiai tinka reguliariam naudojimui. Padengtas aukštos kokybės korozijai atsparia danga. Naudojant namelį-autopriekabą yra reikalingas adapteris 55622ADB00.

 • Vilkimo kablio laidų rinkinys, 7 pin tipo

  D4620ADE10CP Kaina € : 234

  Vilkimo kablio laidų rinkinys karavanas. Montuojant naudojami originalūs automobilio kištukai. Tinka ir priekaboms su LED tipo žibintais. Duoda garsinį signalą sugedus priekabos indikacinėms ar stabdžių šviesoms.

 • Vilkimo kablio laidų rinkinys, 13 pin tipo

  D4621ADE10CP Kaina € : 263

  Vilkimo kablio laidų rinkinys karavanas. Montuojant naudojami originalūs automobilio kištukai. Tinka ir priekaboms su LED tipo žibintais. Duoda garsinį signalą sugedus priekabos indikacinėms ar stabdžių šviesoms.

 • Tempimo kablio laidų komplekto adapteris 13 pin -> 7 pin

  E919999137 Kaina € : 18

  Adapteris iš automobilio 13 pin (gyvenamoji automobilio priekaba, namelis-autopriekaba) perėjimui į 7 pin (priekaba).

 • Dviračių laikiklis, tinkamas visiems vilkimo kabliams

  E823055001 Kaina € : 542

  Galima transportuoti 2 dviračius. Taip pat tinka elektriniams dviračiams, atsižvelgiant į jų specifikacijas ir maksimalus svoris yra 60 kg. Labai patogi pakreipimo sistema, kuri leidžia atidaryti bagažinės duris atidarytas net kai dviračių laikiklis yra apkrautas.

 • Stogo bagažinė, iš aliuminio (Šis aksesuaras tinka tik automobiliams su stogo bėgeliais. Modeliams su panoraminiu stikliniu stogu netinka.)

  D4211ADE00AL Kaina € : 283

  Specialiai pagaminta „Sportage“ stogo bėgeliams. Lengva sumontuoti ir nuimti.

 • Stogo bagažinė (Svoris: 16,5 kg. Išmatavimai: 195 x 73,8 x 36 cm. Talpa: 390 l.)

  66730ADE00 Kaina € : 644

  Whether it’s sport equipment or luggage you’re transporting, this aerodynamic and sleek roof box is ideal for all seasons with a carrying capacity up to 75 kg. Dual side opening allows you to access the roof box from both sides with ease and convenience. Lockable for added security and theft prevention. City crash tested and branded with Kia logo.

 • Dviračių laikiklis „FreeRide“ stogui

  55701SBA21 Kaina € : 98

  Kiire ja lihtne peale ja mahalaadimine. Kiirlukustusega raamikinnitus, "targad" rataste kinnitused ning kiirkinnitustega rihmad. Kaalupiirang maks 17 kg. Lisaturvalisuse jaoks täiendavalt lukustatavad.

 • Dviračių laikiklis ProRide stogui

  55701SBA10 Kaina € : 164

  Pastačius dviratį ant rėmo laikiklio visą reguliavimą ir tvirtinimą galima atlikti stogo aukštyje naudojant viena ranka pasukamą mygtuką. Svoris apribotas iki 20 kg. Papildomas saugumas užrakinant.

 • Slidžių ir snieglenčių dėklas, „Xtender“

  55700SBA10 Kaina € : 270

  Kad būtų lengviau pakrauti ir iškrauti, dėklą galima judinti į šonus taip, kad drabužiai nesiliestų su automobiliu. Dėkle galima gabenti iki 6 porų slidžių arba 4 snieglenčių. Rakinamas. Esant lenktiems stogo rėmams, naudokite komplekte esančias tarpines dalis.

 • Slidžių ir snieglenčių dėklas, „Deluxe“

  55700SBA20 Kaina € : 196

  Dėkle galima gabenti iki 6 porų slidžių arba 4 snieglenčių. Rakinamas. Esant lenktiems stogo rėmams, naudokite komplekte esančias tarpines dalis.

 • Papildomas LED apšvietimas (Komplekte yra tik 1 pora)

  66651ADE00 Kaina € : 140

  Ryškus LED žemės paviršiaus apšvietinmas leidžia patogiai įlipti į automobilį ar iš jo išlipti tamsiu paros metu. Papildomas LED apšvietimas įsijungia ir išsijungia automatiškai atidarius ar uždarius priekines dureles.

 • Durų LED projektoriai su „Kia“ logotipu (Komplekte yra tik 1 pora)

  66651ADE00K Kaina € : 140

  Durų LED projektoriai apšviečia žemės paviršių plona bet ryškia „Kia“ formos projekcija. Šie pažangūs projektoriai suteikia unikalią patirtį lipant į automobilį ir automatiškai įsijungia ir išsijungia atidarant ir uždarant priekines duris.

 • Durų LED projektoriai su „GT line“ logotipu (Komplekte yra tik 1 pora)

  66651ADE00GL Kaina € : 140

  Durų LED projektoriai apšviečia žemės paviršių plona bet ryškia „Kia“ formos projekcija. Šie pažangūs projektoriai suteikia unikalią patirtį lipant į automobilį ir automatiškai įsijungia ir išsijungia atidarant ir uždarant priekines duris.

 • Vėjo deflektoriai ant priekinių durų (Komplekte yra tik 1 pora priekinių deflektorių )

  D4221ADE00 Kaina € : 84

  Sumažina turbulenciją, atsirandančią važiuojant su šiek tiek atidarytais durų langais. Aerodinaminės formos deflektorius nukreipia oro ir lietaus lašų srautą bei sumažina vėjo keliamą triukšmą.

 • Šoninių veidrodėlių gaubtai (Komplekte yra viena pora)

  D4431ADE00ST Kaina € : 193

  Dėmesį traukiantys chromo išvaizdos poliruoto nerūdijančio plieno veidrodėlių gaubtai prideda elegantiško stiliaus.

 • Apsauginė plėvelė po durų rankena (Komplekte yra 4 vnt.)

  66272ADE00 Kaina € : 39

  Tam, kad jūsų automobilio dažų sluoksnis būtų šviežias ir naujas, plėvelė apsaugo nuo įbrėžimų nagais ar rakteliu. Pagaminta iš tvirtos, lipnios skaidrios plėvelės.

 • Galinio bamperio apsauginė plėvelė (Permatoma)

  D4272ADE20TR Kaina € : 47

  Elastinga, permatoma apsauginė plėvelė Jūsų automobilio galinio bamperio viršutinės dalies paviršiui. Padeda išvengti dažytų paviršių pažeidimų kraunant krovinį.

 • Galinio bamperio apsauginė plėvelė (Juoda)

  D4272ADE20BL Kaina € : 45

  Elastinga, juodos spalvos apsauginė plėvelė Jūsų automobilio galinio bamperio viršutinės dalies paviršiui. Padeda išvengti dažytų paviršių pažeidimų kraunant krovinį.

 • Raudona LED lemputė kojų sričiai apšviesti (Priekinė sėdynių eilė )

  66650ADE20 Kaina € : 136

  Paslėptas apšvietimas grindyse kojų sričiai prie priekinių sėdynių apšviesti. Vaidina „pasisveikinimo“ apšvietimo vaidmenį, automatiškai įsijungia ir išsijungia atidarant ir uždarant priekines duris. (Priekinė sėdynių eilė )

 • Balta LED lemputė kojų sričiai apšviesti (Priekinė sėdynių eilė )

  66650ADE20W Kaina € : 136

  Paslėptas apšvietimas grindyse kojų sričiai prie priekinių sėdynių apšviesti. Vaidina „pasisveikinimo“ apšvietimo vaidmenį, automatiškai įsijungia ir išsijungia atidarant ir uždarant priekines duris.

 • Raudona LED lemputė kojų sričiai apšviesti (Antra sėdynių eilė)

  66650ADE30 Kaina € : 120

  Paslėptas apšvietimas grindyse kojų sričiai prie priekinių sėdynių apšviesti. Vaidina „pasisveikinimo“ apšvietimo vaidmenį, automatiškai įsijungia ir išsijungia atidarant ir uždarant priekines duris.

 • Balta LED lemputė kojų sričiai apšviesti (Antra sėdynių eilė)

  66650ADE30W Kaina € : 120

  Paslėptas apšvietimas grindyse kojų sričiai prie priekinių sėdynių apšviesti. Vaidina „pasisveikinimo“ apšvietimo vaidmenį, automatiškai įsijungia ir išsijungia atidarant ir uždarant priekines duris.

 • Kilimėliai, standartiniai (Komplekte yra 4 vnt. )

  D4141ADE50 Kaina € : 40

  Priderinti prie interjero kokybės ir dizaino. Kilimėliai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagos ir tvirtai stovi savo vietoje. Vairuotojo kilimėlis yra su „Optima“ logotipu ir pastiprinta vieta kulnams.

 • Kilimėliai, veliūriniai (Komplekte yra 4 vnt)

  D4143ADE50 Kaina € : 61

  Prabangūs veliūriniai kilimėliai papildo interjero išvaizdą. Kilimėliai tvirtai stovi savo vietoje, laikomi standartinių tvirtinimų, ir turi nuo slydimo apsaugančią apačią. Vairuotojo ir keleivio kilimėliai yra su išsiuvinėtu transporto priemonės logotipu.

 • Kilimėliai, veliūriniai, GT Line (Komplekte yra 4 vnt)

  D4143ADE50GL Kaina € : 67

  Prabangūs veliūriniai kilimėliai papildo interjero išvaizdą. Kilimėliai tvirtai stovi savo vietoje, laikomi standartinių tvirtinimų, ir turi nuo slydimo apsaugančią apačią. Vairuotojo ir keleivio kilimėliai yra su išsiuvinėtu GT line logotipu.

 • Kilimėliai, veliūriniai, GT (Komplekte yra 4 vnt)

  D4143ADE50GT Kaina € : 77

  Prabangūs veliūriniai kilimėliai papildo interjero išvaizdą. Kilimėliai tvirtai stovi savo vietoje, laikomi standartinių tvirtinimų, ir turi nuo slydimo apsaugančią apačią. Vairuotojo ir keleivio kilimėliai yra su išsiuvinėtu GT logotipu.

 • Aukštos kokybės veliūriniai kilimėliai (Komplekte yra 4 vnt)

  D4144ADE50 Kaina € : 145

  "Prabangūs veliūriniai kilimėliai papildo interjero išvaizdą. Kilimėliai tvirtai stovi savo vietoje, laikomi standartinių tvirtinimų, ir turi nuo slydimo apsaugančią apačią. Vairuotojo ir keleivio kilimėliai yra su papuošti skoningu juodos ir sidabro spalvos Kia logotipu. "

 • Kilimėliai, guminiai (Komplekte yra 4 vnt. )

  D4131ADE50 Kaina € : 72

  Komplektas iš 4 kilimėlių. Kilimėliai pagaminti taip, kad tilptų tiksliai automobilio kojoms skirtame plote. Šie labai atsparūs grindų kilimėliai surenka vandenį, purvą, smėlį ir gatvės druskas. Specialaus apdorojimo dėka juos labai lengva valyti. Abu priekiniai grindų kilimėliai yra su „Optima“ logotipu.

 • Bagažinės kilimėlis, guminis. Bagažinės bėgelių sistema negali būti naudojama kartu su bagažinės kilimėliais

  D4122ADE10 Kaina € : 65

  Šį patvarų ir apsaugantį guminį bagažinės kilimėlį galite patiesti ir pašalinti per kelias sekundes. Paaukštinti kraštai apsaugo automobilio bagažinę nuo purvo ir drėgmės. Patvarų guminį bagažinės kilimėlį yra lengva valyti ir jis yra su „Optima“ logotipu. Vandeniui ir dulkėms atsparus kilimėlis pagamintas pagal „Optima“ matmenis.

 • Bagažinės kilimėlis

  D4120ADE20 Kaina € : 76

  Aukštos kokybės veliūrinis kilimėlis, kuris padeda išlaikyti bagažinę švarią, naują ir stilingą. Pritaikytas tiksliai Jūsų automobilio bagažinei ir papuoštas automobilio logo. Prie kilimėlio yra galimybė pritvirtinti užpakalinio bamperio apsaugos atvartą su plastmasiniais mygtukais (66120ADE00).

 • Bamperio apsauga prie bagažinės kilimėlio (išskyrus GT Line)

  66120ADE00 Kaina € : 32

  Speciali atlenkiama apsauga saugo galinį bamperį nuo galimų pažeidimų krovimo metu. Galima lengvai ir greitai pritvirtinti prie bagažinės kilimėlio galinės pusės. Kai daiktas nenaudojamas , jį galima paprasčiausiai sulankstyti ir nuimti, o prireikus vėl sumontuoti.

 • Bagažinės kilimėlis, apverčiamas

  D4120ADE30 Kaina € : 68

  Dvipusis bagažinės kilimėlis. Neslidus šonas, specialiai pagamintas iš elastingos guminės medžiagos, užtikrina saugesnį bagažo gabenimą. Veliūrinė pusė pagaminta iš aukštos kokybės veliūro, leidžiančio minkščiau transportuoti Jūsų jautresnius daiktus. Su „Optima“ logotipu.

 • Krovinio tinklelis, viršutinė dalis (Tik modeliams su apsauginiu tinklu tarp bagažinės ir salono)

  D4150ADE00 Kaina € : 251

  Tinklelis idealiai tinka tarp galinių sėdynių atlošų ir lubų. Patvarus tinklelis apsaugo keleivius nuo bagažinėje esančių daiktų, ypač avarijos atveju. Lengvai tvirtinamas ir suprojektuotas taip, kad vairuotojui nebūtų ribojamas galinis vaizdas. Negali būti naudojamas, jeigu naudojama trečioji sėdynių eilė. Gali būti naudojamas tik su viršutine dalimi (A4150ADE00).

 • Žieminių ratų komplektas su R17 Goodyear universaliomis padangomisKeturių ratų komplektas

  787425 Kaina € : 1 417

  Komplekte yra 4 universalios padangos, 4 Kia originalūs lieti ratlankiai ir 4 padangų slėgio davikliai. Komplektas yra sumontuotas ir subalansuotas bei paruoštas montavimui automobilyje. Komplekte yra kokybiškos padangos Goodyear UG Ice 2 , 215/55 R17 išmatavimų.

 • Žieminių ratų komplektas su R17 Goodyear dygliuotomis padangomisKeturių ratų komplektas

  787426 Kaina € : 1 434

  Komplekte yra 4 dygliuotos padangos, 4 Kia originalūs lieti ratlankiai ir 4 padangų slėgio davikliai. Komplektas yra sumontuotas ir subalansuotas bei paruoštas montavimui automobilyje. Komplekte yra kokybiškos padangos Goodyear Ultra Grip Ice Arctic , 215/55 R17 išmatavimų.

 • Lengvo lydinio ratlankis 16" (Naudojimui su padangų slėgio davikliu)

  D4F40AK170 Kaina € : 203

  Lengvo lydinio ratlankis 6.5Jx16.

 • Lengvojo lydinio ratlankis 17"

  D4F40AK270 Kaina € : 285

  Lengvojo lydinio ratlankiai 7,0Jx17.

 • Lengvojo lydinio ratlankis 18"

  D4F40AK310 Kaina € : 342

  Lengvojo lydinio ratlankiai 7.5Jx18.

 • Lengvojo lydinio ratlankis 18"

  D4F40AK330 Kaina € : 345

  Lengvojo lydinio ratlankiai 7.5Jx18.

 • Fiksuojamų rato veržlių rinkinys

  66490ADE50 Kaina € : 48

  ratų veržlių rinkinys fiksuojamų rato veržlių rinkiniu (4 veržlės ir raktas)

 • TPMS- Padangų slėgio davikliai

  D4F40AK990 Kaina € : 277

  Šie padangų slėgio davikliai yra identiški gamykloje sumontuotiems davikliams, užtikrinant optimalų funkcionalumą ir ilgą daviklių baterijų veikimo laiką. Komplekte yra 4 davikliai ir 4 tvirtinimo veržlės.

 • Nešiojama pakaba

  66770ADE10 Kaina € : 70

  Elegantiškiausias ir patogiausias būdas laikyti drabužius prižiūrėtus ir nesulamdytus visos kelionės metu. Lengvai ir saugiai pritvirtinamas prie priekinės sėdynės ir atitinka galiojančius vairavimo saugumo reikalavimus. Šią pakabą galima lengvai nuimti ir naudoti ją kitur (biure, viešbučio kambaryje ir t. t.). Turi būti nuimta, kai ant galinės sėdynės sėdi keleivis.

 • iPad® tvirtinimo rėmelis galinei sėdynei

  66582ADE01 Kaina € : 180

  Tvirtinimo rėmelis tvirtinamas prie priekinės sėdynės atlošo. Leidžia sukti ir palenkti iPad®, siekiant rasti optimalų žiūrėjimo kampą. iPad® netiekiamas kartu su produktu. Tinka šiems modeliams: iPad® 1, 2, 3 & 4 ir iPad® Air 1&2.

 • Tvirtinimo kablys

  66743ADE00 Kaina € : 26

  Kablys montuojamas ant centrinės konsolės keleivio pusėje, apatinėje dalyje. Šis kablys užtikrina pirkinių krepšių vertikalią padėtį ir apsaugo nuo daiktų pasklidimo važiavimo metu.

 • Ledo grandiklis su pirštine

  LP950APS01K Kaina € : 5

  Šis puikus ledo grandiklis su pirštine skirtas reikliems klientams. Rankos nešąla ir lieka sausos viso ledo grandymo metu.

 • Saugos paketas

  66940ADE00 Kaina € : 26

  Į paketo sudėtį pirmosios pagalbos pakelį, 2 saugos liemenės ir įspėjamasis trikampio ženklas. Atitinka standarto DIN 13164:2014 reikalavimus.

 • Saugos liemenė

  66941ADE00 Kaina € : 5

  Neoninių spalvų „vieno dydžio visiems" ryški liemenė. Turi atšvaitų juosteles, siekiant užtikrinti maksimalų matomumą tiek dieną, tiek naktį. Atitinka standarto DIN EN 20471 reikalavimus.

 • Įspėjamasis trikampis

  E883166000 Kaina € : 9

  Šis lengvas, bet patvarus įspėjamasis trikampis verčia atkreipti dėmesį. Taupyti vietą padeda tai, kad jį galima sulankstyti.