SORENTO MY19

Tai yra rekomenduojamos mažmeninės pardavimo kainos su PVM, įskaitant montavimo darbus

 • Laipteliai „Sporty" (Komplekte yra 1 pora)

  C6F37AC100 Kaina € : 697

  Sportiški ir funkcionalūs, su aliuminine danga ir neslidžiais guminiais elementais. Palengvina įlipimą į automobilį ir prieigą prie ant stogo montuojamos įrangos. Netinka montuoti su priekiniais purvasaugiais.

 • Vilkimo kablys, nuimamas, vertikalus (Į kainą įskaičiuota prikabinimo įtaisas C5281ADE10, laidų pynės komplektas C5621ADE00CP ir adapteris E919999137. Montavimo kaina įskaičiuota.)

  Kaina € : 1 048

  Vilkimo kablys iš aukštos kokybės plieno kablys paprastam ir saugiam montavimui. Kai kablys nenaudojamas, jo nematyti. Šis kablys idealiai tinka reguliariam naudojimui. Padengtas aukštos kokybės korozijai atsparia danga. Naudojant namelį-autopriekabą yra reikalingas adapteris 55622ADB00.

 • Tempimo kablio laidų komplekto adapteris 13 pin -> 7 pin

  E919999137 Kaina € : 18

  Adapteris iš automobilio 13 pin (gyvenamoji automobilio priekaba, namelis-autopriekaba) perėjimui į 7 pin (priekaba).

 • Dviračių laikiklis, tinkamas visiems vilkimo kabliams

  E823055001 Kaina € : 539

  Galima transportuoti 2 dviračius. Taip pat tinka elektriniams dviračiams, atsižvelgiant į jų specifikacijas ir maksimalus svoris yra 60 kg. Labai patogi pakreipimo sistema, kuri leidžia atidaryti bagažinės duris atidarytas net kai dviračių laikiklis yra apkrautas.

 • Stogo bagažinė, iš aliuminio

  C5211ADE01AL Kaina € : 346

  Specialiai pagaminta „Sorento“ stogo bėgeliams. Lengva sumontuoti ir nuimti. Taip pat apsaugo stogą nuo pažeidimų bei atitinka „City Crash" testo reikalavimus. Tinka automobiliui su stogo bėgeliais.

 • Stogo bagažinė (Svoris: 16,5 kg. Išmatavimai: 195 x 73,8 x 36 cm. Talpa: 390 l.)

  66730ADE00 Kaina € : 642

  Whether it’s sport equipment or luggage you’re transporting, this aerodynamic and sleek roof box is ideal for all seasons with a carrying capacity up to 75 kg. Dual side opening allows you to access the roof box from both sides with ease and convenience. Lockable for added security and theft prevention. City crash tested and branded with Kia logo.

 • Stogo bagažinė (Svoris: 16,5 kg. Išmatavimai: 144 x 86 x 37,5 cm. Talpa: 330 L)

  66730ADE10 Kaina € : 601

  Whether it’s sport equipment or luggage you’re transporting, this aerodynamic and sleek roof box is ideal for all seasons with a carrying capacity up to 75 kg. Dual side opening allows you to access the roof box from both sides with ease and convenience. Lockable for added security and theft prevention. City crash tested and branded with Kia logo.

 • Dviračių laikiklis „FreeRide“ stogui

  55701SBA21 Kaina € : 99

  Galima greitai ir lengvai pakrauti ir iškrauti. Rėmo tvirtinimas su greitu užraktu, „išmanieji" tvirtinimai dviračiams ir greito tvirtinimo diržai. Svorio apribojimas - maksimaliai 17 kg. Dėl papildomo saugumo su papildomu rakinamu.

 • Dviračių laikiklis ProRide stogui

  55701SBA10 Kaina € : 164

  Pastačius dviratį ant rėmo laikiklio visą reguliavimą ir tvirtinimą galima atlikti stogo aukštyje naudojant viena ranka pasukamą mygtuką. Svoris apribotas iki 20 kg. Papildomas saugumas užrakinant.

 • Slidžių ir snieglenčių dėklas, „Deluxe“

  66701ADE00 Kaina € : 210

  Dėkle galima gabenti iki 6 porų slidžių arba 4 snieglenčių. Rakinamas. Esant lenktiems stogo rėmams, naudokite komplekte esančias tarpines dalis.

 • Slidžių ir snieglenčių dėklas, „Xtender“

  55700SBA10 Kaina € : 268

  Kad būtų lengviau pakrauti ir iškrauti, dėklą galima judinti į šonus taip, kad drabužiai nesiliestų su automobiliu. Dėkle galima gabenti iki 6 porų slidžių arba 4 snieglenčių. Rakinamas. Esant lenktiems stogo rėmams, naudokite komplekte esančias tarpines dalis.

 • Durų LED projektoriai su „Kia“ logotipu (Komplekte yra 1 priekinių purvasaugių pora.)

  66651ADE00K Kaina € : 149

  Durų LED projektoriai apšviečia žemės paviršių plona bet ryškia „Kia“ formos projekcija. Šie pažangūs projektoriai suteikia unikalią patirtį lipant į automobilį ir automatiškai įsijungia ir išsijungia atidarant ir uždarant priekines duris.

 • Papildomas LED apšvietimas (omplekte yra 1 priekinių purvasaugių pora.)

  66651ADE00 Kaina € : 149

  Ryškus LED žemės paviršiaus apšvietinmas leidžia patogiai įlipti į automobilį ar iš jo išlipti tamsiu paros metu. Papildomas LED apšvietimas įsijungia ir išsijungia automatiškai atidarius ar uždarius priekines dureles.

 • Šoninių veidrodėlių gaubtai (Komplekte yra viena pora)

  C5431ADE00ST Kaina € : 166

  Dėmesį traukiantys blizgūs nerūdijančio plieno veidrodėlių gaubtai papildo likusius ryškius stiliaus elementus.

 • Šoninių veidrodėlių gaubtai (Komplekte yra viena pora, matinė apdaila)

  C5431ADE10ST Kaina € : 162

  Dėmesį traukiantys matinės apdailos veidrodėlių gaubtai papildo likusius ryškius stiliaus elementus.

 • Vėjo deflektoriai ant priekinių durų (Komplekte yra tik 1 pora priekinių deflektorių )

  C5221ADE00 Kaina € : 84

  Sumažina turbulenciją, atsirandančią važiuojant su šiek tiek atidarytais durų langais. Aerodinaminės formos deflektorius nukreipia oro ir lietaus lašų srautą bei sumažina vėjo keliamą triukšmą.

 • Juostelė bagažinės dangčiui

  C5491ADE00ST Kaina € : 101

  Ši tiksliai tinkanti blizgi nerūdijančio plieno juostelė suteikia bagažinės dangčiui stilingą apdailos užbaigimą.

 • Juostelė bagažinės dangčiui (Matinė apdaila)

  C5491ADE10ST Kaina € : 101

  Ši tiksliai tinkanti matinės apdailos nerūdijančio plieno juostelė suteikia bagažinės dangčiui stilingą apdailos užbaigimą.

 • Galinio bamperio apsauginė plėvelė (Permatoma)

  C5272ADE10TR Kaina € : 50

  Elastinga, permatoma apsauginė plėvelė Jūsų automobilio galinio bamperio viršutinės dalies paviršiui. Padeda išvengti dažytų paviršių pažeidimų kraunant krovinį.

 • Galinio bamperio apsauginė plėvelė (Juoda)

  C5272ADE10BL Kaina € : 50

  Elastinga, juodos spalvos apsauginė plėvelė Jūsų automobilio galinio bamperio viršutinės dalies paviršiui. Padeda išvengti dažytų paviršių pažeidimų kraunant krovinį.

 • Apsauginė plėvelė po durų rankena (Komplekte yra 4 vnt.)

  66272ADE00 Kaina € : 43

  Tam, kad jūsų automobilio dažų sluoksnis būtų šviežias ir naujas, plėvelė apsaugo nuo įbrėžimų nagais ar rakteliu. Pagaminta iš tvirtos, lipnios skaidrios plėvelės.

 • Kilimėliai, standartiniai (Komplekte yra 4 vnt. )

  C5141ADE00 Kaina € : 42

  Priderinti prie interjero kokybės ir dizaino. Kilimėliai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagos ir tvirtai stovi savo vietoje. Vairuotojo kilimėlis yra su „Sorento“ logotipu ir pastiprinta vieta kulnams.

 • Kilimėliai, standartiniai. (Trečiajai sėdynių eilei)

  C5141ADE03 Kaina € : 26

  Dera su interjero kokybe ir dizainu. Kilimėliai yra pagaminti iš kokybiškos medžiagos ir tvirtai laikosi vietoje

 • Kilimėliai, veliūriniai (Komplekte yra 4 vnt)

  C5143ADE00 Kaina € : 67

  Prabangūs veliūriniai kilimėliai papildo interjero išvaizdą. Kilimėliai tvirtai stovi savo vietoje, laikomi standartinių tvirtinimų, ir turi nuo slydimo apsaugančią apačią. Vairuotojo ir keleivio kilimėliai yra su išsiuvinėtu transporto priemonės logotipu.

 • Grindų kilimėliai, veliūras. (Trečiajai sėdynių eilei)

  C5143ADE03 Kaina € : 35

  Prabangūs veliūriniai kilimėliai papildo interjero išvaizdą. Standartinių tvirtinimų ir neslidžios apatinės pusės dėka tvirtai laikosi vietoje.

 • Kilimėliai, guminiai

  C5131ADE00 Kaina € : 67

  Komplektas iš 4 kilimėlių. Kilimėliai pagaminti taip, kad tilptų tiksliai automobilio kojoms skirtame plote. Šie labai atsparūs grindų kilimėliai surenka vandenį, purvą, smėlį ir gatvės druskas. Specialaus apdorojimo dėka juos labai lengva valyti. Abu priekiniai grindų kilimėliai yra su „Sorento“ logotipu.

 • Bagažinės kilimėlis, guminis

  C5122ADE05 Kaina € : 67

  Šį patvarų ir apsaugantį guminį bagažinės kilimėlį galite patiesti ir pašalinti per kelias sekundes. Paaukštinti kraštai apsaugo automobilio bagažinę nuo purvo ir drėgmės. Patvarų guminį bagažinės kilimėlį yra lengva valyti ir jis yra su „Sorento“ logotipu. Vandeniui ir dulkėms atsparus kilimėlis pagamintas pagal „Sorento“ matmenis. Negalima naudoti, jei 7-ių sėdynių automobilyje naudojama trečioji sėdynių eilė.

 • Bagažinės kilimėlis, guminis (7-ių sėdynių automobiliui)

  C5122ADE07 Kaina € : 67

  Šį patvarų ir apsaugantį guminį bagažinės kilimėlį galite patiesti ir pašalinti per kelias sekundes. Paaukštinti kraštai apsaugo automobilio bagažinę nuo purvo ir drėgmės. Patvarų guminį bagažinės kilimėlį yra lengva valyti ir jis yra su „Sorento“ logotipu. Vandeniui ir dulkėms atsparus kilimėlis pagamintas pagal „Sorento“ matmenis. Negalima naudoti, jei 7-ių sėdynių automobilyje naudojama trečioji sėdynių eilė.

 • Bagažinės kilimėlis, veliūras. (7-ių sėdynių automobiliui)

  C5120ADE07 Kaina € : 84

  Aukštos kokybės veliūrinis kilimėlis, kuris padeda išlaikyti bagažinę švarią, naują ir stilingą. Pritaikytas tiksliai Jūsų automobilio bagažinei ir papuoštas automobilio logo. Negalima naudoti, jei 7-ių sėdynių automobilyje naudojama trečioji sėdynių eilė. Galima naudoti kartu su sulankstoma galinio bamperio apsauga.

 • Bagažinės kilimėlis, verčiamas. (5-ių sėdynių automobiliui)

  C5120ADE05 Kaina € : 89

  Dvejopos paskirties bagažinės kilimėlis pagamintas specialiai „Sorento“. Iš vienos pusės bagažinės kilimėlis padengtas aukštos kokybės veliūru lengvesniam bagažui, o iš kitos pusės patvaria danga, atsparia skysčiams ir purvui potencialiai labiau tepančiam bagažui. Galima naudoti kartu su sulankstoma galinio bamperio apsauga.

 • Bamperio apsauga prie bagažinės kilimėlio

  2P120ADE50 Kaina € : 25

  Speciali atlenkiama apsauga saugo galinį bamperį nuo galimų pažeidimų krovimo metu. Galima lengvai ir greitai pritvirtinti prie bagažinės kilimėlio galinės pusės. Kai daiktas nenaudojamas , jį galima paprasčiausiai sulankstyti ir nuimti, o prireikus vėl sumontuoti.

 • Raudona LED lemputė kojų sričiai apšviesti (Priekinė sėdynių eilė)

  66650ADE20 Kaina € : 146

  Paslėptas apšvietimas grindyse kojų sričiai prie priekinių sėdynių apšviesti. Vaidina „pasisveikinimo“ apšvietimo vaidmenį, automatiškai įsijungia ir išsijungia atidarant ir uždarant priekines duris.

 • Balta LED lemputė kojų sričiai apšviesti (Priekinė sėdynių eilė)

  66650ADE20W Kaina € : 146

  Paslėptas apšvietimas grindyse kojų sričiai prie priekinių sėdynių apšviesti. Vaidina „pasisveikinimo“ apšvietimo vaidmenį, automatiškai įsijungia ir išsijungia atidarant ir uždarant priekines duris.

 • Raudona LED lemputė kojų sričiai apšviesti (Antra sėdynių eilė)

  66650ADE30 Kaina € : 124

  Paslėptas apšvietimas grindyse kojų sričiai prie priekinių sėdynių apšviesti. Vaidina „pasisveikinimo“ apšvietimo vaidmenį, automatiškai įsijungia ir išsijungia atidarant ir uždarant priekines duris.

 • Balta LED lemputė kojų sričiai apšviesti (Antra sėdynių eilė)

  66650ADE30W Kaina € : 124

  Paslėptas apšvietimas grindyse kojų sričiai prie priekinių sėdynių apšviesti. Vaidina „pasisveikinimo“ apšvietimo vaidmenį, automatiškai įsijungia ir išsijungia atidarant ir uždarant priekines duris.

 • Lengvojo lydinio ratlankiai 18"

  C5F40AK230 Kaina € : 275

  Lengvojo lydinio ratlankiai 7,0Jx18.

 • Lengvojo lydinio ratlankiai 19"

  C5F40AK330 Kaina € : 376

  Lengvojo lydinio ratlankiai 7.5Jx19.

 • Lengvojo lydinio ratlankiai 19"

  C5F40AK350 Kaina € : 450

  Lengvojo lydinio ratlankiai 7.5Jx19.

 • Lengvojo lydinio ratlankiai 19"

  C5F40AK710 Kaina € : 376

  Lengvojo lydinio ratlankiai 7.5Jx19.

 • Lengvojo lydinio ratlankiai 19"

  C5F40AK810 Kaina € : 450

  Lengvojo lydinio ratlankiai 7.5Jx19.

 • Fiksuojamų rato veržlių rinkinys

  66490ADE50 Kaina € : 49

  ratų veržlių rinkinys fiksuojamų rato veržlių rinkiniu (4 veržlės ir raktas)

 • TPMS- Padangų slėgio davikliai (Tik lietiems ratlankiams)

  D4F40AK990 Kaina € : 281

  Šie padangų slėgio davikliai yra identiški gamykloje sumontuotiems davikliams, užtikrinant optimalų funkcionalumą ir ilgą daviklių baterijų veikimo laiką. Komplekte yra 4 davikliai ir 4 tvirtinimo veržlės.

 • Bagažo tinklelis

  85790C5000 Kaina € : 72

  Bagažo tinklelis iš patvaraus elastingo tinklo ant bagažinės grindų. Apsaugo nuo mažesnių daiktų slidinėjimo važiavimo metu. Tinka tik automobiliams su bagažinės stalčiumi po danga.

 • Nešiojama pakaba

  66770ADE10 Kaina € : 72

  Elegantiškiausias ir patogiausias būdas laikyti drabužius prižiūrėtus ir nesulamdytus visos kelionės metu. Lengvai ir saugiai pritvirtinamas prie priekinės sėdynės ir atitinka galiojančius vairavimo saugumo reikalavimus. Šią pakabą galima lengvai nuimti ir naudoti ją kitur (biure, viešbučio kambaryje ir t. t.). Turi būti nuimta, kai ant galinės sėdynės sėdi keleivis.

 • iPad® tvirtinimo rėmelis galinei sėdynei

  66582ADE01 Kaina € : 179

  Tvirtinimo rėmelis tvirtinamas prie priekinės sėdynės atlošo. Leidžia sukti ir palenkti iPad®, siekiant rasti optimalų žiūrėjimo kampą. iPad® netiekiamas kartu su produktu. Tinka šiems modeliams: iPad® 1, 2, 3 & 4 ir iPad® Air 1&2.

 • Tvirtinimo kablys

  66743ADE00 Kaina € : 28

  Kablys montuojamas ant centrinės konsolės keleivio pusėje, apatinėje dalyje. Šis kablys užtikrina pirkinių krepšių vertikalią padėtį ir apsaugo nuo daiktų pasklidimo važiavimo metu.

 • Ledo grandiklis su pirštine

  LP950APE01K Kaina € : 5

  Šis puikus ledo grandiklis su pirštine skirtas reikliems klientams. Rankos nešąla ir lieka sausos viso ledo grandymo metu.

 • Saugos paketas

  66940ADE00 Kaina € : 27

  Į paketo sudėtį pirmosios pagalbos pakelį, 2 saugos liemenės ir įspėjamasis trikampio ženklas. Atitinka standarto DIN 13164:2014 reikalavimus.

 • Saugos liemenė

  66941ADE00 Kaina € : 5

  Neoninių spalvų „vieno dydžio visiems" ryški liemenė. Turi atšvaitų juosteles, siekiant užtikrinti maksimalų matomumą tiek dieną, tiek naktį. Atitinka standarto DIN EN 20471 reikalavimus.

 • Įspėjamasis trikampis

  66942ADE00 Kaina € : 9

  Šis lengvas, bet patvarus įspėjamasis trikampis verčia atkreipti dėmesį. Taupyti vietą padeda tai, kad jį galima sulankstyti.