Esame UAB „Ivuana“ - oficialus KIA atstovas Lietuvoje. Mūsų salone galite ne tik įsigyti naujus ar naudotus KIA automobilius, bet ir gauti visą reikiamą garantinį bei pogarantinį aptarnavimą. Kiekvienas klientas mums tarsi šeima, kuria rūpinamės, todėl siekiame užtikrinti, kad gautumėte aukščiausios kokybės paslaugas. Ivuana salone rasite daugybę KIA automobilių modelių, o kvalifikuoti specialistai padės jums išsirinkti tinkamiausią. Nuoširdi ir visapusiška pagalba įvairiais klausimais - tai, ką galime visuomet suteikti esamiems ir būsimiems klientams. Maloniai kviečiame apsilankyti!

uab-ivuana-ivuana-kia

KIA įgaliotame UAB Ivuana centre teikiame šias paslaugas:

 • techninis aptarnavimas;
 • garantinė ir pogarantinė priežiūra;
 • automobilio diagnostikos darbai;
 • oro kondicionierių užpildymas;
 • ratų geometrijos reguliavimas;
 • padangų montavimas, balansavimas;
 • automobilių elektronikos priežiūra bei diagnostika;
 • programinių modulių bei programų veiklos diagnostika;
 • kėbulo geometrijos atstatymas;
 • kėbulo išrinkimas/surinkimas;
 • paruošimas dažymui, dažymas (vandens pagrindo dažais).

Mūsų KIA servise kiekvienas galėsite įsigyti automobilio priežiūrai reikalingų origanalių priemonių, aksesuarų, padangų ar kitų detalių remontui

Esame apsirūpinę modernia diagnostine įranga ir būtiniausiais įrankiais, o visus remonto ir diagnostikos darbus atlieka ypač kruopštūs savo srities meistrai.

Savo sandėlyje visuomet turime atsarginių detalių įvairiems kia modeliams, o esant jų trūkumui, pasirūpiname užsakymu bei pristaymu per 5 - 7 darbo diens.

Visiems KIA autoservise atliktiems darbams ir pakeistoms detalėms suteikiama garantija: originalioms detalėms 12 mėn., amortizatoriams – 24 mėn., darbams – 3 mėn., neoriginalioms detalėms – 3 mėn.

Jūsų patogumui Kia salone „Ivuana“ įrengėme poilsio zonas, kuriose, kol apžiūrėsime Jūsų automobilį, galėsite patogiai įsitaisyti ir mėgautis nemokama kava, bevielio interneto prieiga.

 UAB „Ivuana“ autocentras nuomoja ir valdo 1480 m2 automobilių prekybos ir remonto centrą, kuriame įsikūrusi 470 m2 automobilių ekspozicijos salė, 920 m2 servisas su kėbulų remonto patalpomis, 90 m2 detalių sandėlis, 480 m2 automobilių parkavimo aikštelė salono klientams, 500 m2 aikštelė naujų automobilių saugojimui, 440 m2 parkavimo aikštelė serviso klientams ir 108 m2 parkavimo aikštelė kėbulų remonto klientams. Bendrovė yra oficiali Kia ir Nissan koncernų atstovė Lietuvoje.

Vietovės apibūdinimas

KIA automobiliais prekiaujantis salonas įsikūręs Kauno Aleksoto mikrorajone pietvakarinėje miesto dalyje. Europos prospektas yra viena iš moderiausių ir judriausių Kauno gatvių su visiškai nauja infrastruktūra. Šis prospektas jungia „Via Baltica“ magistralę su miesto centru ir pramonės rajonais. Itin lengvas privažiavimas iki mūsų KIA salono, čia visada rasite vietos priparkuoti savo automobilį.

Patalpos

Kia salonas. Nauji KIA automobiliai

2006 metais atlikome modernią pastato rekonstrukciją, tad dabar įmonė įsikūrė erdviose ir jaukiose patalpose. Dabar šias patalpas sudaro du pagrindiniai blokai: pirmutinis, KIA automobilių pardavimo salonas, kuriame ne tik eksploatuojami nauji ir dėvėti KIA modeliai, bet dar ir čia pat yra įkurtos keturios automobilių pardavėjų darbo vietos, bloke taip pat yra įsikūrusi salono administracija, ir, galiausiai, dvi poilsio vietos, skirtos mūsų klientams, kurie ten laiką gali praleisti laukdami, kol pasirūpinsime automobiliu.

Antrame pastato bloke įkurtas KIA servisas, kuriame yra net 10 atskirų darbo vietų, iš jų – 8 su pakelėjais. Šiose vietose turime visą reikalingą įrangą (ratų geometrijos atstatymo stendą su profesionale programine įranga, stabdžių tikrinimo stendą, padangų montavimo ir balansavimo, žibintų reguliavimo, kompiuterinės diagnostikos, alyvos bei aušinimo skysčio išpilstymo ir kitus profesionaliam automobilio remontui ir apžiūrai reikalingus stendus) ir modernius įrankius, įskaitant ir specialius modelio įrankius bei įrangą pagal specialius KIA gamintojo gamyklinius reikalavimus. Mūsų specialistai salone dirba su per ilgą darbo patirtį sukauptomis patikimomis žiniomis bei sekdami KIA rekomendacijomis ir nurodymais.

Oficialaus KIA atstovo rekvizitai:

IVUANA UAB

Įmonės kodas 134192590
PVM kodas LT341925917
Europos pr. 50, LT-46366 Kaunas
Tel.: (+370) 37  391006;  (+370) 37 391037
E-mail: info@ivuana.lt, autosalonas@ivuana.lt
www.ivuana.lt

Atsiskaitomosios sąskaitos:
Swedbank AB - LT867300010070477738
SEB bankas AB  - LT207044060003096463
Luminor bank AB - LT642140030000861504