Senų automobilių utilizavimas - švaresnė aplinka

Utilizuoti senus ir nebenaudojamus automobilius šiandien tapo vis aktualiau, pirmiausiai dėl to, kad automobilio metalinės dalys gali būti perdirbamos, o visų antra - gamtos išsaugojimo svarba skatina mus prižiūrėti ir susitvarkyti savo aplinką.

Dažniausiai utilizuojami jau nebetinkami eksploatuoti, t.y, nebevažiuojantys, išmetantys ypač daug taršos į orą arba techniškai netvarkingi automobiliai.

KIA, galvodama apie visapusišką rūpestį savo klientams, siekia gaminti ir pasiūlyti ne tik naujoviškus gaminius, bet ir pasirūpinti visu jūsų automobilio gyvavimo laikotarpiu - nuo projektavimo iki utilizavimo (perdirbimo).


Kaip utilizuoti eksploatuoti netinkamą automobilį

KIA siekia, kad eksploatacijai nebetinkamos transporto priemonės būtų perdirbtos aplinkos neteršiančiu būdu, tad šiame procese ypač griežtai vadovaujasi moderniais ekologinio projektavimo normatyvais. Ekologiškas automobilių utilizavimas ir perdirbimas yra vienas svarbiausių KIA korporacijos aplinkosauginių uždavinių.

Galime pasidžiaugti tuo, kad utilizacijos ir perdirbimo procesus sklandžiai vykdo KIA pasirinkti partneriai visoje Europoje. Verta paminėti ir tai, kad didžioji dalis atliekų yra perdirbamos ir joms suteikiamas „antras kvėpavimas“ panaudojant medžiagas pakartotinai. Visas šis procesas atliekamas užtikrinant aukščiausią aplinkos apsaugos lygį.

Lietuvoje KIA automobilių utilizavimo partneriais pasirinktos UAB „Metauta“ ir UAB „Kimlita“ bendrovės, kurių pareiga priimti, tvarkyti ir perdirbti netinkamas eksploatuoti transporto priemones remiantis Direktyvos 2000/53/EC reikalavimais. Šių įmonių specialistai visuomet pasiruošę patarti ar jūsų automobiliui taikytinos nemokamo atliekų surinkimo sąlygos, o taip pat gausite išsamią informaciją apie artimiausius atliekų surinkimo punktus.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie automobilių utilizavimo paslaugą - susisiekite su mumis nurodytais kontaktais arba užsukę į KIA „Ivuana“ saloną mūsų darbo dienomis.

KIA korporacijos siekis - padėti jums ir tausoti aplinką.

Utilizavimo ir perdirbimo partnerių kontaktai:

 1. UAB „METAUTA“
  aikštelėse:

  • Jačionių g 14 Vilniuje;

  • Vanaginės kaime, Riešės Seniūnijoje, Vilniaus raj.;

  • Nemuno 139a, Kaune;

  • Raudondvario pl. 157, Klaipėdoje;

  Informacija telefonu:

  • UAB „METAUTA“ tel. +370 852 640 481

  • UAB „KIA AUTO“ tel. +370 852 312 659

 2. “UAB KIMLITA”
  Darželio st. 39, LT76328, Šiauliai, Lithuania
  Contact phone/fax: +370 415 452 52