Kia automobilio navigacijos atnaujinimas

Naudodamiesi KIA navigacijos įrenginiu jūs turite puikią galimybę turėti ne tik žemėlapius, bet ir kelionių informaciją bei kitas pramogas. Net neabejojame, kad su šia sistema jūsų kelionės taps kur kas malonesnės. Norite turėti visą naujausią informaciją savo automobilyje? Tuomet automobilio navigacijos atnaujinimas tikrai pasitarnaus!

Turėdama daug privalumų ir jokios konkurencijos, ši automobilio navigacijos atnaujinimo programa teikia geriausią paslaugų pasirinkimą.

* „Kia“ navigacinėje sistemoje įdiegtas 1 pradinis žemėlapis + 6 žemėlapio atnaujinimai naujiems (nuo 2013.03.01) automobiliams, kas jums visiškai nieko nekainuos!

* Atnaujinti žemėlapį labai paprasta! Viskas, kas reikalinga, už Jus atliekama atstovybėje. Žemėlapį atnaujinsite ypač greitai ir paprastai, todėl, kad viską už jus padarys mūsų kvalifikuoti specialistai KIA „Ivuana“ salone.

6 ŽEMĖLAPIŲ ATNAUJINIMO PRIVALUMAI:

* Kasmet atnaujinami žemėlapiai naujiems automobiliams.

* Papildomai įdiegiami 6 žemėlapių naujinimai.

* Suteiktų paslaugų vertė yra virš 1000 eurų*

* Europos šalių žemėlapiai (daugiau nei 30 šalių)

* Turizmo objektų, lankytinų vietų bei kelių tinklo atnaujinimai

* Patogus įdiegimas KIA „Ivuana“ salone

* Vidutinė vieno žemėlapių atnaujinimo vertė rinkoje - 169 eurai, o tai reiškia, kad KIA automobilio savininkas gauna 169 eurų vertės piniginę naudą su kiekvienu žemėlapio atnaujinimu.

PAGRINDINĖS NAVIGACINIO PRIETAISO FUNKCIJOS

* Navigacija

* Sensorinis, nuo 6,5’’ iki 7 colių ekranas su spalvotų (2D/3D) žemėlapių vaizdu.

* Įvairūs maršrutai ir jų planavimas (pagal atstumą, laiką, ekonomiškumą)

Navigacinės sistemos pagalba jūs rasite optimalius maršrutus, kurie sutaupys jums laiko, kilometrų ir, žinoma, degalų. Su šiuo įdieginiu jūsų važiavimas virs tikrų malonumu. Remiantis atliktu tyrimu*, pastebėta, kad naudojimasis atnaujintais žemėlapiais per metus reiškia:

18% sutaupytas laikas
16% mažiau nuvažiuotų kilometrų
12% mažiau sunaudotų degalų
20% mažesnius išmetamųjų teršalų į aplinką kiekius.

* Tyrimo rezultatai grindžiami NAVTEQ navigacinės sistemos privalumų tyrimu (2009 m. balandžio mėn.).

Į NAVTEQ žemėlapių sistemos sudėtį įeina:

* Europos žemėlapis (įskaitant Rusiją ir Turkiją), t. y. daugiau nei 40 šalių;

* Pradinis žemėlapis ir + 6 žemėlapių atnaujinimai;

* Daugiau nei 2 000 000 turizmo objektų ir lankytinų vietų pažymėtų žemėlapyje

* Garso sistemos, iPod®, CD-MP3, CD-A, USB, MP3, WMA, AUX ir Bluetooth® sąsajos

Žemėlapių atnaujinimo programa senesniems „Kia“ automobiliams

„Kia žemėlapių atnaujinimo programa gali pasinaudoti ir kiti savininkai, kurių automobiliuose įdiegta ši navigacinė sistema.
„Kia“ žemėlapių atnaujinimo programa „Retrofit“ tinka transporto priemonėms, tokioms kaip „Rio“, „Cee‘d“, „Carens“, „Sportage“, „Sorento“, „Venga“ ir „Optima“, kuriose įrengtas AVN LG navigacijos prietaisas (gaminamas nuo 2010 metų).

Senųjų „Kia“ automobilių savininkai, turėdami įdiegtą „Retrofit“ programą - savo navigacinę sistemą gali atnaujinti tik už 19 eurų! Pasiūlymas galioja tik iki šešių žemėlapių atnaujinimų. Norėdami gauti išsamesnę informaciją, susisiekite su oficialiu „Kia“ atstovu Kaune - „Ivuana“.