"Kia automobilių gamintojas neabejingas ir įvairiems sporto renginiams, tad remti juos yra viena iš papildomų „Kia Motors" veiklų. Tenisas, futbolas, automobilių sportas - tai tik kelios atšakos, kurių renginiuose galite pastebėti KIA prekinį ženklą. Gamintojui ypač svarbu, kad sportas gyvuotų ir kuo daugiau žmonių galėtų mėgautis savo mėgiamomis rungtynėmis ir varžybomis bei palaikyti savo mėgstamiausius žaidėjus. Apie tai, kuo šiandien džiaugiasi „Kia Motors" pateikėme apačioje. Galbūt tai ir jūsų mėgstamiausios sporto šakos? Jei taip, tuomet nepraleiskite KIA renginių naujienų!

 

ivuana-sportas-rėmimas

„Australian Open“ rėmimas nuo 2002-ųjų.

Nuo 2002 metų KIA yra pagrindinis „Australian Open“ rėmėjas, prisidedantis prie sėkmingos renginio eigos. Nuo tų pačių metų, kasmet kiekviename renginyje buvo skirta daugiau nei 100 naujųjų „Kia“ automobilių „Tenis Australia“, siekiant sukurti kuo įsimintinesnį ir patogesnį geriausių pasaulio tenisininkų, žurnalistų, teisėjų bei kitų svarbių žmonių dalyvavimą.

tenisas-remimas-ivuana

Rafaelis Nadalis — „Kia“ prekės ženklo ambasadorius

Jaunosios kartos Ispanijos teniso žvaigždė Rafaelis Nadalis nuo 2006 metų paskirtas „Kia Motors Corporation“ prekės ženklo ambasadoriumi. Kartu su šiuo nuostabiu tenisininku „Kia“ susibūrė į komandą, kur siekė bendro tikslo - pasauliniu mastu reklamuoti „Kia“ prekės ženklą „The Power to Surpise“.

kia-futbolas-ivuana-rėmimas

Nuo 2007 m. iki 2022 m - KIA Oficialus „FIFA“ automobilių partneris

Būdami oficialiu „FIFA“ rėmėju, „Kia“ teikia įvairius automobilių modelius „FIFA“ ir „FIFA“ renginiams taip didindami savo prekės ženklo žinomumą per įvairius rinkodaros renginių metu ir stadionuose iškabintus A lygio reklaminius stendus.

kia futbolas ivuana

„Kia“ „UEFA EURO“ 

„Kia Motors Corporation“ džiaugiasi galėdama būti nuo 2006 iki 2017 metų vieno prestižiškiausių pasaulio lygio „EUROTOP“ partneriu bei svarbia UEFA“ Europos futbolo čempionato (UEFA EURO), didžiausio futbolo renginio Europoje, dalimi.

kia motorsport

„Kia“ ir motosportas

KIA automobilių gamintojas nepraleido progos išbandyti savo automobilių galimybių tokio valstybinio lygio renginiuose kaip „The Polish Lotos Race“ ir „Kia Lotos Race“. „Kia Motors Polska“, jau nuo 2006 metų rengiamos motosporto varžybos, kur savo jėgas išbando įvairūs sportininkai su sureguliuotais „Kia Picanto“ automobiliais. Smagu yra tai, kad KIA prisideda ir prie jaunųjų talentų skatinimo pradėti savo lenktynininkų karjerą dalyvaujant (dabar jau ir pasauliniu lygiu) „Kia Lotos Race“ varžybose (daugiau informacijos apie šias lenktynes rasite: www.kialotosrace.pl). KIA turi ir daugiau planų, susijusių su motosportu, tad šį prekės ženklą, be abejonės, išvysite dar ne vienose tokio tipo sporto renginiuose.