Pagalba kelyje visą parą (24 val.)


Nutikus nemaloniems netikėtumams kelyje jus tikrai neliksite vieni. KIA techninė pagalba visą parą jums visuomet pasiruošusi padėti bet kokiose situacijose. Visai nesvarbu, kurioje Europos šalyje nebegalite tęsti kelionės, mes pasirūpinsime, kad užgriuvę nesklandumai nesustabdytų pasiekti savo galutinio taško.

Kas gali pasinaudoti techninės pagalbos kelyje paslauga?

KIA techninė pagalba (24/7) suteikiama visiems, įsigijusiems KIA lengvuosius automobilius įgaliotose atstovybėse nuo 2014 m. vasario 1 d. Ši paslauga yra nemokama trejus metus. Tiems, kurie įsigijo savo transporto priemones anksčiau nei 2014 m., rekomenduojame įsigyti 12 mėnesių pagalbos kelyje paslaugą su galimybe kas metus pratęsti. Metinis pagalbos kelyje mokestis 24 eur per mėnesį, o tai yra ganėtinai maža suma už galimybę gauti visokeriopą pagalbą ištikus nemalonumams kelionėje.

Norėdami išsikviesti KIA techninę pagalbą, skambinkite telefonu +370 52491108. Ištisą parą veikianti linija skirta pirmajai techninei pagalbai, nutikus netikėtiems techniniams gedimams, nuvažiavus nuo kelio, įvykus automobilio avarijai ar kitiems įvykiams, dėl kurių nebegalite tęsti kelionės.


Techninės pagalbos kelyje paslauga taip pat apima:

- ratų keitimą;

- variklio paleidimą;

- kuro atgabenimą pritrūkus;

- konsultacijas nelaimingo atsitikimo atveju;

- esant poreikiui - nemokamą vilkimą iki artimiausio serviso;

- keleivių nugabenimą į reikiamą vietą (šalies ribose).

Techninės pagalbos kontaktus, t.y. telefono numerį rasite ir savo automobilyje priklijuotame lipduke, kuriuo galėsite greitai ir paprastai susisiekti su pagalbos paslaugos teikėju.


Besikreipiantys dėl techninės pagalbos kelyje paslaugos teikėjui turi pateikti šiuos duomenis:

- automobilio registracijos numerį;

- automobilio markę ir modelį;

- vairuotojo vardą ir pavardę;

- vairuotojo telefono numerį;

- vairuotojo tikslią buvimo vietą;

- trumpą problemos apibūdinimą.

Pagalbos teikėjo atvikimo laikas miesto ribose trunka ne daugiau nei 40 minučių, tačiau, jeigu pagalba reikalinga už miesto ribų, atvykimas gali trukti ilgiau atsižvelgiant į esamą atstumą.