"KIA" garantija – 84 mėnesių arba 150 000 kilometrų ridos pagrindinė garantija (pirmuosius 36 mėnesius be ridos apribojimo) suteikiama naujiems automobiliams ir laikoma vienu geriausių pasiūlymų KIA pirkėjams. 

Kia garantija - kokybės užtikrinimas kiekvienam

KIA automobilių gamintojas žengia koja kojon su technologijomis, tad vairuotojų pasitenkinimui apgalvotos net ir mažiausios smulkmenos, suteiksiančios vairavimui ypač didelį saugumą ir komfortą. Vos tik įsėdę į KIA automobilį iškart pasijusite lyg būtumėte namie, nes automobilis prisitaiko prie jūsų patogumo poreikių. Su didele atsakomybe gaminamos transporto priemonės pateisins visus savininko lūkesčius.

Pasitikime savo automobiliais, todėl KIA įsigytiems naujiems automobiliams suteikia 84 mėnesių arba 150 000 kilometrų ridos pagrindinę garantiją (pirmuosius 36 mėnesius be ridos apribojimo). Tai – be abejonės vienas geriausių ir išskirtiniausių pasiūlymų KIA pirkėjams. Rūpinamės jais!


Su KIA garantija galite būti užtikrinti kokybe ir ilgalaikiškumu


KIA automobilių gamintojas vis labiau atsinaujina ir koja kojon žengia kartu su moderniausiomis technologijomis, tad tam, kad KIA vairuotojai ir bendrakeleiviai jaustų maksimalų komfortą vairuojant, apgalvotos net ir mažiausios smulkmenos. Jos įrengtos taip, kad tiek ilgose, tiek trumpesnėse kelionėse suteiktų patį didžiausią saugumą ir komfortą. Nustebins ne tik automobilių funkcionalumas ir praktiškumas, bet ir salono įrengimas. Vos tik įsėdę į KIA automobilį iškart pasijusite lyg būtumėte namie, nes automobilis prisitaiko prie jūsų patogumo poreikių ir yra sukurtas taip, kad vairuoti būtų malonu kasdien. KIA modelius pristato su didele atsakomybe, tad šios transporto priemonės pateisins visus savininko lūkesčius. Atvykite įsitikinti patys!
Kiekvienam naujam automobiliui pagal KIA gamyklinius standartus yra nustatomas optimalus techninės priežiūros intervalas. Pagal jį žinosite, kuomet rekomenduojama pasitikrinti savo automobilį. Jo laikydamiesi užtikrinsite maksimalų savo KIA efektyvumą (daugiau apie „Kia garantija“ rasite ČIA).

Kadangi esame oficialus KIA atstovas, rūpinamės viskuo, kas reikalinga eksploatuojant ir remontuojant šiuos automobilius, pasirūpiname atsarginėmis originaliomis dalimis ir taip užtikriname tikrąją gamintojo kokybę. Dėl savo klientų į šį darbą dedame visas pastangas, nes norime, kad įsigijus transporto priemonę būtų ne tik patenkinti, bet ir viršyti visi jūsų lūkesčiai. Mes manome, kad automobiliai turi ne tik gražiai atrodyti iš išorės ir vidaus, bet ir būtinai turi kiekvienam klientui suteikti daugelį metų truksiantį vairavimo malonumą.
Jeigu pageidaujate sužinoti daugiau informacijos apie visas sąlygas ir KIA automobilių garantiją, kviečiame nieko nelaukiant su mumis susisiekti nurodytais kontaktais arba atvykti į IVUANA atstovybę Kaune. Taip pat išsamiau susipažinti su garantijos sąlygomis galite ČIA.