KIA AUTOMOBILIAI

1944 m. įkurta "KIA Motors Corporation" yra seniausia automobilių gamykla Korėjoje. 13 KIA gamyklų, įsikūrusių 8-je skirtingų šalių, per metus iš viso pagaminama daugiau nei 2,1 milijoną automobilių, kurie vėliau parduodami per daugiau nei 172 įvairių šalių apimantį atstovų tinklą. Nuo 2006 m. vasaros "Hyundai - KIA" grupė tapo viena iš šešių stambiausių automobilių gamintojų pasaulyje.

2004 m. balandžio 7 d. Slovakijos mieste Žilinoje buvo padėtas kertinis akmuo naujos KIA gamyklos statybai. Į gamyklą investuota daugiau nei vienas milijardas eurų ir sukurta beveik 3000 naujų darbo vietų. KIA gamykla Slovakijoje gamina automobilius visiems Europos atstovams, įskaitant Estiją, Latviją ir Lietuvą. Gamyba Žilinoje prasidėjo 2006 m. gruody, planuojamas pajėgumas – 300 000 automobilių per metus. Pirmasis modelis, 2007 m. pasiekęs ir Liertuvos klientus, buvo naujasis šeimyninis automobilis cee`d, o šiek tiek vėliau – miesto visureigis "Sportage".

Šiuo metu KIA Sportage modelis yra pats populiariausias modelis visame KIa automobilių segmente. Šis SUV modelis taip pat yra vienas populiauriausių ir Lietuvoje. Klientai šį modelį pamilo ne vien dėl gražaus dizaino, bet ir dėl puikios ir turtingos įrangos už protingą kaina. Bet turbūt didžiausias prvialumas KIA automobilių, tai 7 metų garantija!