VISIŠKAI ELEKTRINIS KIA EV9
 • Su Kia EV9 pirkimu 2000 eurų vertės įkrovimo kreditas Didinti
  Su Kia EV9 pirkimu 2000 eurų vertės įkrovimo kreditas

  Įsigiję „Kia EV9“ gausite „Ignitis On“ įkrovimo kortelę su 2000 Eur įkrovimo kreditu. Akcijos sąlygos ČIA

 • Itin greitas įkrovimas Didinti
  Itin greitas įkrovimas

  Vos per 15 minučių galite įkrauti elektros energijos, kurios pakaktų nuvažiuoti iki 249 km, todėl kelyje galite būti ilgiau.

 • Ilgas elektra nuvažiuojamas atstumas Didinti
  Ilgas elektra nuvažiuojamas atstumas

  Su 99,8 kWh akumuliatoriumi ši galinių ratų pavara vienu įkrovimu padeda nuvažiuoti iki 563 km. AWD – visų varančiųjų ratų pavara nuvažiuojamas atstumas: iki 505 km (21 colio ratai)

 • Iki 7 sėdimų vietų Didinti
  Iki 7 sėdimų vietų

  Naująjį EV9 galite rinktis kaip 6 vietų su pasukamomis arba poilsio sėdynėmis arba kaip 7 vietų su patogiomis sėdimomis vietomis visiems keleiviams.

Ankstesnis Kitas

DIZAINAS
 • Ateities forma Didinti
  Ateities forma

  Naujasis Kia EV9 apjungia geriausias abiejų sričių savybes. Tvirtas visureigis, pasižymintis galinga išvaizda. Ir vikrus elektromobilis, puikiai tinkantis miestui. Įkvėptas gamtos ir modernumo, EV9 pritraukia dėmesį drąsia geometrija ir futuristinėmis linijomis. Nuo priekio iki galo išskirtiniai dizaino bruožai papildo unikalų charakterį ir pasitikėjimą. Kelyje ir už jo ribų.

 • Išskirtiniai priekiniai žibintai Didinti
  Išskirtiniai priekiniai žibintai

  „Cube“ LED priekiniai žibintai su Z formos dienos žibintais suteikia drąsaus, futuristinio dizaino estetikos naujojo Kia EV9 „GT-line“ priekinei daliai, prikaustančiai kiekvieno dėmesį.

 • Išskirtiniai skaitmeniniai šoniniai veidrodėliai Didinti
  Išskirtiniai skaitmeniniai šoniniai veidrodėliai

  Švarios, aštrios skaitmeninių šoninių veidrodėlių linijos suteikia aiškesnį vaizdą bet kokiomis sąlygomis ir padeda važiuoti atbuline eiga ir persirikiuoti (galima nuo 2024 m. antrojo pusmečio).

 • Firminiai LED galiniai žibintai Didinti
  Firminiai LED galiniai žibintai

  Kiekvienas elementas yra svarbus. Švariu dizainu pasižyminčios bagažinės dangčio korpuse yra paslėpti valytuvai ir unikalaus dizaino, žvaigždžėlapį primenantys šviestuvai, kad kelyje jaustumėtės išskirtiniai.

 • Drąsios išvaizdos 21 colio „GT-line“ lengvojo lydinio ratlankiai Didinti
  Drąsios išvaizdos 21 colio „GT-line“ lengvojo lydinio ratlankiai

  Geometrinis lengvų 21 colio aliuminio ratų dizainas ir akį traukiančios formos rato gaubtas papildo EV9 įsimintinas detales.

 • Dvigubas panoraminis stoglangis Didinti
  Dvigubas panoraminis stoglangis

  Jūs ir Jūsų keleiviai visada galėsite mėgautis aplinkos vaizdu su dviem puikiai išdėstytais stoglangiais, skirtais užpildyti saloną lauko šviesa.

 • Trigubas panoraminis ekranas Didinti
  Trigubas panoraminis ekranas

  Svarbiausius duomenis matykite tada, kai jų labiausiai reikia. Ilgas, lengvas, minimalistinis prietaisų skydelis su aiškia sąsaja pateikia informaciją 12,3 colio ekrane, 5,3 colio centriniame ekrane ir 12,3 colio jutikliniame informacijos ir pramogų sistemos ekrane.

 • Patogios pasukamos sėdynės Didinti
  Patogios pasukamos sėdynės

  Mėgaukitės laisve keliauti būtent taip, kaip norite, nes antroje eilėje įrengtos pasukamos sėdynės, kurias galite pasukti, kad galėtumėte bendrauti ir lengvai pasiekti vienas kitą.

 • Aukščiausios kokybės atpalaiduojančios sėdynės Didinti
  Aukščiausios kokybės atpalaiduojančios sėdynės

  Įsitaisykite, išsitieskite ir mėgaukitės keliomis ramybės minutėmis, kol įkraunamas EV9. Pirmoje ir antroje eilėje yra atpalaiduojančios sėdynės, kurios užtikrina visišką komfortą Jums ir Jūsų keleiviui.

 • Vairas su šviečiančiu Kia ženkleliu* Didinti
  Vairas su šviečiančiu Kia ženkleliu*

  LED apšvietimas ant vairo vairuojant apšviečia Kia ženklelį centre ir suteikia dar vieną stilingą akcentą dailiam naujojo EV9 „GT-line“ interjerui. *Užsisakyti galima tik „GT-line“ versijoje.

 • Erdvė, kuria galės mėgautis visi Didinti
  Erdvė, kuria galės mėgautis visi

  Pirmasis Kia 3 sėdimų eilių elektromobilis suteikia daug erdvės visiems, vienodai patogus kiekvienoje sėdynėje nuo pirmos iki trečios eilės. O dėl talpios bagažinės galite pasiimti viską, ko Jums reikia.

 • Patogi erdvė daiktams Didinti
  Patogi erdvė daiktams

  Papildoma erdvė yra ten, kur jos reikia. Tiesiog naudokite elektrifikuotą bagažinės atidarymo sistemą, kad pasiektumėte didelę bagažinės erdvę.

Ankstesnis Kitas

ŽENKITE TOLYN. DARYKITE DAUGIAU.
 • Įkrovimas ir nuvažiuojamas atstumas Didinti
  Įkrovimas ir nuvažiuojamas atstumas

  Naujojo Kia EV9 prioritetas – Jūsų patogumas. Tai reiškia itin greitą ir rūpesčių nesukeliantį įkrovimą, kad galėtumėte savo namuose ar viešoje įkrovimo stotelėje vos per 15 minučių įkrauti elektros energijos, kurios pakaktų nuvažiuoti iki 249 km. Energijos tiekimą užtikrina aukštos įtampos, didelės talpos baterija. O viena įkrova nuvažiuojamas atstumas maloniai stebina. Galite nuvažiuoti taip toli, kaip tik leidžia kelias ir Jūsų vaizduotė.

 • Išmanioji įkrovimo technologija Didinti
  Išmanioji įkrovimo technologija

  EV9 energijos vartojimo efektyvumą perkelia į kitą lygį. Naudodami V2L (vehicle-to-load) funkciją, savo automobiliu galite įkrauti tokius daiktus kaip nešiojamieji kompiuteriai ir stovyklavimo įranga, kurios maksimali galia yra 3,68 kW. Žvelgiant į ateitį, V2G (vehicle-to-grid) įkrovimas leis Jums grąžinti elektros energiją atgal į tinklą.

Ankstesnis Kitas

JUNGIAMUMAS
 • Jūsų ryšio centras Didinti
  Jūsų ryšio centras

  Tobula kelionė – tai žinojimas, kad viską, ko reikia, turite ten, kur reikia. EV9 rasite funkcijų, kurios kelionę padaro tokią pat sklandžią ir sujungtą, kokios reikalauja aktyvaus gyvenimo ritmas. Dideli, aiškūs visos svarbiausios informacijos ekranai. Garso sistema, kad galėtumėte pasinerti į mėgstamą muziką. Ir pakankamai įkrovimo galimybių, kad visi keleiviai liktų patenkinti.

 • Trigubas panoraminis ekranas Didinti
  Trigubas panoraminis ekranas

  Sklandžiai susisiekite su pasauliu ir vieni su kitais naudodami trigubą panoraminį ekraną. Išskirtiniai ekranai yra pakankamai dideli, kad Jūs ir Jūsų keleiviai matytumėte visus esminius dalykus, o unikali, pažangi grafika aiškiai pabrėžia informaciją.

 • Kia skaitmeninis raktas Didinti
  Kia skaitmeninis raktas

  Suteikite savo kelionėms dar daugiau patogumo su Kia skaitmeniniu raktu, kuris leidžia pasiekti ir užvesti automobilį išmaniuoju telefonu. Laikykite raktą savo skaitmeninėje piniginėje ir bendrinkite su keliais vairuotojais, kad galėtumėte lengvai patekti į automobilį.

 • „Meridian“ aukščiausios kokybės garso sistema Didinti
  „Meridian“ aukščiausios kokybės garso sistema

  Mėgaukitės sodria aukščiausios kokybės „Meridian“ garso sistemos kokybe, kuri užtikrina aiškų garsą visiems formatams – nuo mėgstamo grojaraščio iki pasirinktų tinklalaidžių. „Intelli Q“ funkcija koreguoja garsumą ir garso kokybę keičiant greitį ir užtikrina, kad Jūsų garsas visada būtų tobulas.

 • C tipo USB įkrovimas Didinti
  C tipo USB įkrovimas

  EV9 suteikia ryšį kiekvienam keleiviui, todėl yra daug įkrovimo prievadų. Automobilyje rasite patogius, greitam įkrovimui skirtus USB-C prievadus, patogiai išdėstytus nuo pirmos iki trečios sėdynių eilės.

 • Belaidis telefono įkroviklis Didinti
  Belaidis telefono įkroviklis

  EV9 suteikia galimybę palaikyti ryšį su viskuo, ko Jums reikia. Patogiai įkraukite telefoną naudodami belaidį įkroviklį, kai esate kelyje. Guminis padas neleis telefonui nuslysti, o aušinimo ventiliatorius sumažina šilumą kraunant.

 • „Kia Connect“ Didinti
  „Kia Connect“

  Sklandžiai sujunkite telefoną su EV9 naudodami „Kia Connect“ programėlę ir būkite ramūs pasinaudodami visais papildomais patogumais ir praktine pagalba. Automobilyje esančios paslaugos suteikia Jums naujausią informaciją apie eismo duomenis realiuoju laiku, netoliese esančias įkrovimo stoteles, automobilių stovėjimo aikšteles, orus ir daug kitos naudingos informacijos. Taip pat patogiai galima naudotis išorinėmis paslaugomis, kaip kad nuotoliniu baterijos valdymu, klimato kontrole ir navigacija iki galutinio kelionės tikslo. Tai tik keletas iš daugybės funkcijų.

Ankstesnis Kitas

ATNAUJINKITE SAVO „KIA“ PATIRTĮ
 • Padidinti Didinti
  Padidinti

  Pagerinkite savo automobilio važiavimo savybes arba padidinkite našumą važiuojant per purvą ar smėlį. Naudodami „Kia Connect“ parduotuvėje įsigytą galios didinimo priemonę, galite 0,7 sekundės paspartinti pagreitėjimą, suteikdami didesnį sukimo momentą priekiniam elektriniam varikliui.

 • Parkavimo pagalba Didinti
  Parkavimo pagalba

  Jums daugiau niekada nereikės nerimauti dėl automobilio įvažiavimo ar išvažiavimo iš ankštų vietų. „Remote Smart Parking Assist 2“ (RSPA2) funkcija atliks visą sunkų darbą už Jus – automatiškai nukreips Jus į vietą ir netgi atliks parkavimą įstrižai – visa tai paspaudus išmanųjį raktą. Įsigiję RSPA2 taip pat atrakinsite parkavimosi susidūrimo išvengimo pagalbinę sistemą, veikiančią į priekį ar į šoną, kuri įspėja apie pėsčiuosius ar šalia automobilio esančius objektus šone ir gale.

 • Muzikos transliacija Didinti
  Muzikos transliacija

  Mėgaukitės visa mėgstama muzika neprijungę telefono. Ši vientisa ir intuityvi garso patirtis sujungs Jus su muzikos programėlėmis, naudojant nemokamą duomenų perdavimą, kuriuos pirmuosius 3 metus apmoka „Kia“. „Amazon Music“ bus prieinama automobilio išleidimo metu, o daugiau turinio teikėjų prisijungs vėliau.

Ankstesnis Kitas

PLATFORMA
 • „Electric Global Modular“ platforma (E-GMP) Didinti
  „Electric Global Modular“ platforma (E-GMP)

  Ilga ratų bazė ir visiškai plokščia elektrinės visuotinės modulinės platformos (E-GMP) konstrukcija suteikia daugiau erdvės, pagerina bendrą našumą ir nuvažiuojamą atstumą. Įspūdingos vairavimo ir stabdymo savybės, tylus salonas net važiuojant dideliu greičiu ir mažas apsisukimo spindulys – visa tai suteikia vairavimo malonumą.

 • Ketvirtosios kartos baterijų elementai Didinti
  Ketvirtosios kartos baterijų elementai

  Dėl ketvirtosios kartos baterijų elementų galite nuvažiuoti tiek, kiek veda kelias. Puikus vien elektriniu režimu nuvažiuojamas atstumas pasiekiamas naudojant 99,8 kWh bateriją, montuojamą tiek galinių ratų pavaros (RWD), tiek visų ratų pavaros (AWD) variantuose.

 • Daugiau vietos mėgautis Didinti
  Daugiau vietos mėgautis

  Dėl ilgo, plokščio E-GMP platformos dizaino, EV9 suteikia daug erdvės kiekvienam atsisėsti ir mėgautis važiavimu. Trys erdvių sėdynių eilės, įskaitant pasirenkamas pasukamas arba atsipalaiduojančias sėdynes antroje eilėje, leidžia kiekvienam keleiviui patogiai atsipalaiduoti, prisijungti ir judėti.

 • Geresnis našumas. Dar daugiau malonumo. Didinti
  Geresnis našumas. Dar daugiau malonumo.

  Naujasis EV9 sukurtas vairavimo malonumui. Galite tikėtis sklandaus, subalansuoto, stabilaus ir tylaus važiavimo. Padangos optimizuotos taip, kad sumažintų triukšmą, vibraciją ir pritaikytos geresniam valdymui, todėl salonas yra nuostabiai ramus ir tylesnis nei važiuojant vidaus degimo varikliu varomu automobiliu, kad ir koks bebūtų greitis. Dėl plokščio E-GMP dizaino galėsite mėgautis visų trijų sėdynių eilių patogumu ir praktiškumu, o našumas žavi kiekviename posūkyje.

Ankstesnis Kitas

 • „Highway Driving Assist“ sistema su „Hands-On“ funkcija Didinti
  „Highway Driving Assist“ sistema su „Hands-On“ funkcija

  „HDA2“ sistema su „HoD“ funkcija automatiškai nustato Jūsų automobilio greitį, kad neviršytumėte leistino greičio ir išlaikytumėte saugų atstumą nuo priekyje važiuojančių transporto priemonių. Atnaujinti rankų ant vairo aptikimo jutikliai net Jums neatliekant judesių nustato, ar jį liečiate, ir atitinkamai nustato Jūsų greitį.

 • „Lane Following Assist 2“ sistema (LFA2) Didinti
  „Lane Following Assist 2“ sistema (LFA2)

  Naudojant „Lane Following Assist 2“ sistemą dabar lengviau nei bet kada anksčiau išlaikyti automobilį važiuojamoje eismo juostoje. „LFA2“ naudoja priekinio vaizdo kamerą, kad atpažintų eismo juostas ir padėtų išlaikyti Jūsų transporto priemonės centrą reikiamoje trajektorijoje. Jei Jums prireiktų pagalbos koreguojant padėtį, sistema padės nukreipti Jus reikiama kryptimi.

Ankstesnis Kitas

 • „Blind-Spot Collision-Avoidance Assist“ sistema (BCA) Didinti
  „Blind-Spot Collision-Avoidance Assist“ sistema (BCA)

  Atsikratykite rūpesčių dėl nematomų zonų. Naudodami BCA sistemą gausite įspėjimus, kai tik artėja transporto priemonės, kurios Jus aplenks, arba bus Jums nematomoje zonoje. Jei sistema nustato, kad yra susidūrimo rizika, ji sumaniai padės stabdyti automobilį, kad to išvengtų, ir nukreips Jus atgal į savo eismo juostą.

 • „Forward Collision-Avoidance Assist 2.0“ sistema Didinti
  „Forward Collision-Avoidance Assist 2.0“ sistema

  „Forward Collision-Avoidance Assist 2.0“ sistema suteikia papildomos ramybės ir padeda išvengti galimų susidūrimų su pėsčiaisiais, dviratininkais ir kitais automobiliais kelyje. Jei nespaudžiate stabdžių pakankamai stipriai, kad išvengtumėte susidūrimo, Jūsų EV9 tai padarys automatiškai.

 • „Rear Cross-Traffic Collision-Avoidance Assist“ sistema Didinti
  „Rear Cross-Traffic Collision-Avoidance Assist“ sistema

  Paprastai ir lengvai išvažiuokite iš stovėjimo vietos ar važiuojamosios dalies. „Rear Cross-Traffic Collision-Avoidance Assist“ sistema praneš, jei už Jūsų vairuojamo automobilio važiuos automobiliai ar bus pėstieji. Jei kyla susidūrimo pavojus, sistema automatiškai stabdys.

 • „Multi-Collision Brake“ sistema Didinti
  „Multi-Collision Brake“ sistema

  „Multi-Collision Brake“ sistema suteikia Jums ir Jūsų keleiviams papildomos apsaugos ir užtikrintumo avarijos atveju. Avarijos atveju, po pirminio susidūrimo tai padeda išvengti nenuspėjamų Jūsų transporto priemonės manevrų ir taip sumažina pakartotinių smūgų pavojų.

Ankstesnis Kitas

 • „Remote Smart Parking Assist 2“ sistema (RSPA2) Didinti
  „Remote Smart Parking Assist 2“ sistema (RSPA2)

  Jums niekada nebereikės nerimauti dėl automobilio įvažiavimo į ankštas vietas ir iš jų. Nuotolinio parkavimo funkcija atlieka sunkų darbą už Jus – automatiškai nukreipia Jus į vietą ir netgi atlieka parkavimą įstrižai – visa tai paspaudus išmanųjį raktą.

 • „Parking Collision-Avoidance Assist“ sistema Didinti
  „Parking Collision-Avoidance Assist“ sistema

  Automobilio statymas ar išvažiavimas iš vietos nesukels jokio vargo, nes yra „Parking Assist Side Forward Reverse“ funkcija, kuri įspėja apie pėsčiuosius ar šalia automobilio esančius objektus.

Ankstesnis Kitas


 • Kia garantija apima 7 laikotarpį nuo pirmosios registracijos arba 150 000 km, priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau. Garantija galioja visose ES šalyse (taip pat Norvegijoje, Šveicarijoje, Islandijoje ir Gibraltare). Galimos papildomos garantijos sąlygos, pavyzdžiui, baterijai, dažams ir papildomai įrangai skirtingose šalyse gali skirtis. Daugiau informacijos apie Kia garantiją galite rasti [www.Kia.com].

KĖBULAS Variklis Pavarų dėžė Versija Kaina €
SUVElektra 282 kWAutomatinėGT-Line TX89 990
Dimension image
Dimension image

1) Kia elektromobiliuose (EV), hibridiniuose modeliuose (HEV) ir įkraunamuosiuose hibriduose (PHEV) montuojamos aukštos įtampos ličio jonų baterijos pritaikytos ilgalaikei eksploatacijai. KIA baterijoms suteikiama 7 metus arba 150 000 km galiojanti garantija, priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau. Švelniuosiuose hibriduose (MHEV) naudojamoms žemos įtampos (48 arba 12 V) baterijoms Kia suteikia 2 metų garantiją be ridos apribojimų. Kia taip pat užtikrina, kad elektromobilių ir įkraunamųjų hibridų baterijos garantijos laikotarpiu išlaikys 70 proc. įkrovimo talpos. Hibridinių modelių ir švelniųjų hibridų talpos sumažėjimas neįtrauktas į garantijos sąlygas. Siekiant maksimaliai išvengti galimo talpos sumažėjimo vadovautis naudojo vadove pateiktomis rekomendacijomis. Daugiau informacijos apie Kia garantiją galite rasti [www.Kia.com].

2) Kiekvienai po 2021 m. gegužės mėn. parduotai naujai transporto priemonei Kia siūlo du nemokamus navigacijos sistemos žemėlapių bei informacinės ir pramogų sistemos programinės įrangos atnaujinimus belaidžiu („Over-the-air“) būdu. Atlikę du nemokamus atnaujinimus belaidžiu būdu, nemokamai gauti transporto priemonės navigacijos sistemos žemėlapių bei informacijos ir pramogų sistemos programinės įrangos naujinius (i) galėsite apsilankę šioje svetainėje https://update.kia.com/EU/E1/Main arba (ii) oficialioje atstovybėje.