IŠORĖ
 • Drąsios ateities veidas Didinti
  Drąsios ateities veidas

  Naujojo „Kia Niro“ išorės stilius elegantiškas ir kartu įspūdingas: dėmesį prikausto unikalus, abiejose pusėse įgaubtas variklio dangtis, pabrėžiantis firminį „tigro veido“ priekinės dalies dizainą, ir „Heartbeat“ technologijos dienos šviesos žibintai. Dvispalvis matinių ir išryškintų blizgių priekinių grotelių derinys suteikia unikalumo pojūtį, o šešiakampių formų grotelių raštas byloja apie futuristinę aukštųjų technologijų stilistiką. Ją papildo masyvus apatinių grotelių apvadas, sukuriantis ypač plačios priekinės dalies įspūdį, su centre integruota įkroviklio jungtimi.

 • Išskirtinis krosoverio profilis Didinti
  Išskirtinis krosoverio profilis

  Naujojo „Kia Niro“ šoninis profilis, kuriame dera paprastos linijos ir drąsus krosoverio stilius, pasižymi unikaliomis, išskirtinį įspūdį sukuriančiomis kėbulo apdailos detalėmis. Jį dar labiau sustiprina ypač modernus dviejų spalvų kėbulas su blizgiais juodais arba plieno pilkumo apdailos elementais ir stilingu bei aptakiu galiniu statramsčiu, kuris pagerina oro srauto tėkmę ir aerodinamines savybes.

 • Trykštantis galia iš visų pusių Didinti
  Trykštantis galia iš visų pusių

  Visapusiškai ryškus ir stilingas. Galinė dalis pasižymi patrauklia minimalistinio dizaino koncepcija, apimančia bumerango formos galinius žibintus, „Heartbeat“ atšvaitus, tvirtą apatinę buferio apsaugą ir masyvų, paprastų linijų buferį. Jis harmoningai papildo priekinę elektromobilio dalį, išsiskiriančią sklandžiomis, rafinuotomis kėbulo linijomis, bei aerodinamiką pagerinantį unikalų galinį statramstį.

Ankstesnis Kitas

SALONAS
 • Svetingas visais atžvilgiais Didinti
  Svetingas visais atžvilgiais

  Erdvus, minimalistinio stiliaus salonas pasižymi svetinga atmosfera. Mūsų dizaineriai suderino aukštųjų technologijų įkvėptą dizainą ir naujausias technologijas su patogiomis sėdynėmis ir išmaniosiomis funkcijomis. Kurdami saloną didžiausią dėmesį jie skyrė Jūsų ir kartu keliaujančių keleivių gerovei.

 • Gamtos įkvėptos tvarios medžiagos Didinti
  Gamtos įkvėptos tvarios medžiagos

  Aiškiai patvirtindami nuolatinį „Kia“ įsipareigojimą siekti tvarumo, naujajam „Niro“ sukūrėme skirtingas sėdynių medžiagas. Priklausomai nuo įrangos lygio, galima rinktis sėdynių apmušalus, pagamintus iš tekstilės, tekstilės ir dirbtinės odos derinio, sintetinės PVC odos arba dirbtinės poliuretano odos – abi pastarosios medžiagos tinka veganams. Poliuretano odos sėdynių apmušaluose naudojamas iš eukalipto medienos pagamintas „Tencel™“ audinys suteikia natūralumo pojūtį.

 • Novatoriška kabina Didinti
  Novatoriška kabina

  Įsitaisę prie vairo, žavėkitės pažangiu naujuoju „Kia“ dizaino stiliumi – jis vadinasi „Suderintos priešingybės“ (angl. „Opposites United“). Drąsias, netradicines salono formas pabrėžia horizontalios ir įstrižos prietaisų skydo bei durų apdailos elementų linijos, o intuityvius valdiklius ypač lengva pasiekti ir patogu naudoti. Salono visumą papildo keičiamos spalvos foninio salono apšvietimo linijos.

 • Sklandžiai integruoti ekranai Didinti
  Sklandžiai integruoti ekranai

  Priešais vairuotoją įrengtas pažangus, griežtų formų, didelės raiškos, dvigubas 10,25 colio panoraminis skaitmeninis ekranas, prietaisų skydelį bei informacijos ir pramogų sistemos ekraną sujungiantis į vieną visumą.

 • Stilingai išdėstyti instrumentai Didinti
  Stilingai išdėstyti instrumentai

  Iš perdirbtų medžiagų pagamintus tekstūrinius paviršius ir atpalaiduojantį aplinkos apšvietimą papildančioje centrinėje konsolėje su integruotais daugiafunkciais valdikliais galima patogiai valdyti informacijos ir pramogų sistemos bei klimato kontrolės parinktis. Viduje Jus supa nepriekaištingas dizainas, apimantis funkcionalią daiktadėžę centrinėje konsolėje ir perkeliamus puodelių laikiklius.

Ankstesnis Kitas

RYŠYS
 • Palaikantis ryšį ir įkvepiantis Didinti
  Palaikantis ryšį ir įkvepiantis

  Naujajame „Kia Niro“ įdiegtos pažangiosios technologijos ir funkcijos, skirtos visapusiškam ryšiui užtikrinti, leis džiaugtis sklandžiu ir intuityviu vairavimu.

 • Integruotos „Kia Connect“ paslaugos Didinti
  Integruotos „Kia Connect“ paslaugos

  Lengvai pasiekite visą reikiamą informaciją apie savo keliones. Navigacijos sistemoje rasti greičiausią kelią bet kurio tikslo link padės realiuoju laiku pateikiama informacija apie eismą, nuolat patikslinami maršruto duomenys ir numatomas atvykimo laikas. Naudokitės „Kia Connect Live Services“ paslaugomis, kad galėtumėte sekti orų prognozes, patikrinti automobilių stovėjimo aikštelių užimtumą ir rasti lankytinas vietas bei įkrovimo stoteles. Be to, aktyvinę balso atpažinimo funkciją, naudodamiesi „Android Auto™“ ir „Apple CarPlay™“ galite valdyti funkcijas balso komandomis – nepatraukdami rankų nuo vairo.

 • Interaktyvi „Kia Connect“ programėlė Didinti
  Interaktyvi „Kia Connect“ programėlė

  Net nebūdami automobilyje galite naudotis „Kia Connect“ programėle išmaniajame telefone – taip sutaupysite laiko ir lengvai bei patogiai palaikysite ryšį. Naudokitės funkcija „Find My Car“, kad prireikus galėtumėte lengviau rasti savo transporto priemonę. Pastatę automobilį, leiskite „Last-Mile Navigation“ Jus kone už rankos vesti iki galutinio kelionės tikslo. Jei Jūsų automobilį vairuoja kitas asmuo, „Valet Parking“ funkcija stebi kelionę už Jus. Taip pat galite iš anksto suplanuoti savo kelionę, nustatyti maršrutą naudodamiesi „Send To Car“ funkcija ir prieš išvykdami patikrinti automobilio būseną.

 • Sklandžiai integruoti ekranai Didinti
  Sklandžiai integruoti ekranai

  Vairuotojo vieta suprojektuota taip, kad vairuojantis asmuo galėtų mėgautis visiškai intuityviu valdymu, o asmeninio profilio sąranka maksimaliai pritaikyta kiekvieno poreikiams. Patogumu sužavės centrinė konsolė su integruotais daugiafunkciais jutikliniais valdikliais, skirtais informacijos ir pramogų sistemai bei klimato kontrolės funkcijoms valdyti.

 • Projekcinis ekranas Didinti
  Projekcinis ekranas

  Visą reikiamą informaciją galite matyti savo akių lygyje. „Niro“ įrengtas projekcinis ekranas su vairavimu susijusius rodmenis pateikia tiesiai ant priekinio stiklo, kad galėtumėte visą laiką stebėti kelią. Artėjant posūkio link, navigacijos sistemos nuorodos rodomos priešaky, be to, projekcinis ekranas informuoja, jeigu nukrypstate iš savo eismo juostos, ir nurodo, kuri transporto priemonė aptikta priekyje – kad kelionės būtų saugios ir be rūpesčių.

 • Greitas įrenginių įkrovimas visame salone Didinti
  Greitas įrenginių įkrovimas visame salone

  Pasirūpinkite, kad visi Jūsų išmanieji prietaisai visada būtų visiškai įkrauti. Jei norite savo išmanųjį telefoną įkrauti belaidžiu būdu (iki 15 įkrovimo W galia), tiesiog padėkite jį ant įkrauti skirto kilimėlio, esančio centrinės konsolės priekyje. Turint įkroviklio laidą, galima naudoti sparčiojo įkrovimo USB jungtis ir sėdynėse sumontuotus USB-C prievadus, skirtus visiems keleiviams.

Ankstesnis Kitas

SAUGOS FUNKCIJOS
 • Vairavimo greitkelyje pagalbos sistema (HDA) Didinti
  Vairavimo greitkelyje pagalbos sistema (HDA)

  HDA sistema sukurta tam, kad be vargo važiuotumėte greitkeliais. Ji automatiškai palaiko atstumą iki kitos priekyje judančios transporto priemonės ir išlaiko „Niro“ esamos greitkelio eismo juostos centre, tuo pat metu ji valdo vairavimą, greitėjimą ir lėtėjimą, kai esate eismo juostoje.

 • Priekinio susidūrimo išvengimo pagalba sukant sankryžoje (FCA) Didinti
  Priekinio susidūrimo išvengimo pagalba sukant sankryžoje (FCA)

  Vertindama Jūsų „Niro“ automobilio kameros ir radaro duomenis, FCA sistema analizuoja informaciją apie judėjimo trajektoriją kertančius automobilius, pėsčiuosius ar dviratininkus, kad padėtų išvengti galimo susidūrimo. FCA 1.5 sistema taip pat padeda išvengti susidūrimų su transporto priemonėmis atliekant posūkį ar sukant į kairę sankryžoje. Jei sistema nustato galimą susidūrimą, prietaisų skydelyje pasirodo įspėjamasis signalas, o stabdžiai aktyvuojami didžiausia jėga.

 • Galinio susidūrimo nematomoje zonoje vengimo pagalbos sistema (BCA-R) Didinti
  Galinio susidūrimo nematomoje zonoje vengimo pagalbos sistema (BCA-R)

  Ši sistema garsiniu ir vaizdiniu signalu įspėja apie riboto matomumo zonoje esančias transporto priemones ir aktyviai valdo Jūsų automobilį, kad padėtų išvengti susidūrimo. Taip pat judant atbuline eiga vairuotojui padeda ir galinio susidūrimo su skersiniu eismu vengimo pagalbos sistema (RCCA), jei kitos transporto priemonės artėja iš kairės arba dešinės pusės.

 • Navigacijos duomenimis pagrįsta išmanioji greičio palaikymo sistema (NSCC) Didinti
  Navigacijos duomenimis pagrįsta išmanioji greičio palaikymo sistema (NSCC)

  NSCC sistema palaiko Jūsų nustatytą greitį ir užtikrina saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės, kontroliuodama greitėjimą ir lėtėjimą. Sistema taip pat automatiškai sumažina greitį bet kokiame posūkyje, atsižvelgdama į navigacijos sistemos pateiktą eismo informaciją.*

 • Galinio susidūrimo vengimo pagalbos sistema (PCA-R) Didinti
  Galinio susidūrimo vengimo pagalbos sistema (PCA-R)

  Jokių nemalonių netikėtumų išvažiuojant iš stovėjimo vietos ar kitos riboto matomumo erdvės. Ši sistema įspėja, jei judant atbuline eiga nustatoma susidūrimo su pėsčiaisiais ar kitais objektais rizika. Jei susidūrimo pavojus kyla net ir po įspėjimo, sistema padeda automatiškai sustabdyti Jūsų automobilį.

 • Nuotolinis išmanusis parkavimo asistentas (RSPA) Didinti
  Nuotolinis išmanusis parkavimo asistentas (RSPA)

  Naudodamiesi šia sistema galite pastatyti savąjį „Kia Niro“ į stovėjimo vietą ar iš jos išvažiuoti, net jei nesėdite prie vairo – tai ypač pravartu ankštose stovėjimo vietose. Jums naudojantis rakteliu, automobilis gali saugiai judėti tiesia linija, įvažiuoti į stovėjimo vietą arba iš jos išvažiuoti. Automobilio sistemoms aptikus kliūtį, aktyvuojamas automatinis stabdymas (priklausomai nuo įrangos lygio).

Ankstesnis Kitas

PATOGUMAS
 • „Premium Relaxation“ keleivio sėdynė Didinti
  „Premium Relaxation“ keleivio sėdynė

  Visada keliaukite įsitaisę patogiausioje padėtyje – pakanka spustelėti tik vieną mygtuką. Specialiai suprojektuotą „Relaxation“ priekinę keleivio sėdynę galima atlošti iki gulimosios padėties, reguliuojant didelį atlošo padėties diapazoną apimančias parinktis. Tai sumažina nuovargį ir padidina komfortą, ypač ilgesnėse kelionėse.

 • Sumanus erdvės panaudojimas Didinti
  Sumanus erdvės panaudojimas

  Dėl ilgesnio ir platesnio kėbulo bei ilgesnės ratų bazės naujajame „Kia Niro“ yra dar daugiau erdvės keleiviams ir vietos kroviniams. Kai prireikia daugiau vietos didesniam kroviniui, galines sėdynes, priklausomai nuo pasirinkto „Niro“ modelio, galima nulenkti ir taip suformuoti iki 1 445 litrų talpos krovinių skyrių.

 • „Harman/Kardon Premium Sound“ garso sistema Didinti
  „Harman/Kardon Premium Sound“ garso sistema

  Trokštate nepriekaištingos garso kokybės savo automobilyje? Rinkoje lygių neturinti „Harman/Kardon Premium Sound“ garso sistema, apimanti po sėdynėmis sumontuotus žemųjų dažnių garsiakalbius ir „Clari-Fi™“ bei „QuantumLogic™“ erdvinio garso technologijas, suteikia visiškai įtraukiantį muzikos klausymosi potyrį, kad ir kurioje sėdynėje įsitaisytumėte.

 • Dar ekonomiškesnis ir įtraukiantis vairavimas Didinti
  Dar ekonomiškesnis ir įtraukiantis vairavimas

  Daugybė automobilyje diegiamų naujoviškų technologijų užtikrina tikslesnį valdymą ir suteikia išgrynintą vairavimo malonumą – pavyzdžiui, „Eco“, „Comfort“ ir „Sport“ režimai visada leidžia pritaikyti važiavimo savybes, priklausomai nuo kelio dangos.

Ankstesnis Kitas


 • Kia garantija apima 7 laikotarpį nuo pirmosios registracijos arba 150 000 km, priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau. Garantija galioja visose ES šalyse (taip pat Norvegijoje, Šveicarijoje, Islandijoje ir Gibraltare). Galimos papildomos garantijos sąlygos, pavyzdžiui, baterijai, dažams ir papildomai įrangai skirtingose šalyse gali skirtis. Daugiau informacijos apie Kia garantiją galite rasti [www.Kia.com].

B

15 000 KM / 12 MĖNESIŲ

 

Variklis Versija Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina € Speciali kaina €
1,6 GDI 6DCT MY25EXAutomatinė4,4 (16") / 4,7 (18")100,4 (16") / 107,3 (18")31 49028 490
1,6 GDI 6DCT MY25EX Comfort PackAutomatinė4,4 (16") / 4,7 (18")100,4 (16") / 107,3 (18")34 99031 490
1,6 GDI 6DCT MY25TXAutomatinė4,4 (16") / 4,7 (18")100,4 (16") / 107,3 (18")37 49033 990
1,6 GDI 6DCT MY24EXAutomatinė4,416-4,719100,4-107,331 49028 490
1,6 GDI 6DCT MY24EX Comfort PackAutomatinė4,416-4,719100,4-107,334 99031 490
1,6 GDI 6DCT MY24TXAutomatinė4,416-4,719100,4-107,337 49033 990

1) Kia elektromobiliuose (EV), hibridiniuose modeliuose (HEV) ir įkraunamuosiuose hibriduose (PHEV) montuojamos aukštos įtampos ličio jonų baterijos pritaikytos ilgalaikei eksploatacijai. KIA baterijoms suteikiama 7 metus arba 150 000 km galiojanti garantija, priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau. Švelniuosiuose hibriduose (MHEV) naudojamoms žemos įtampos (48 arba 12 V) baterijoms Kia suteikia 2 metų garantiją be ridos apribojimų. Kia taip pat užtikrina, kad elektromobilių ir įkraunamųjų hibridų baterijos garantijos laikotarpiu išlaikys 70 proc. įkrovimo talpos. Hibridinių modelių ir švelniųjų hibridų talpos sumažėjimas neįtrauktas į garantijos sąlygas. Siekiant maksimaliai išvengti galimo talpos sumažėjimo vadovautis naudojo vadove pateiktomis rekomendacijomis. Daugiau informacijos apie Kia garantiją galite rasti [www.Kia.com].

2) Kiekvienai po 2021 m. gegužės mėn. parduotai naujai transporto priemonei Kia siūlo du nemokamus navigacijos sistemos žemėlapių bei informacinės ir pramogų sistemos programinės įrangos atnaujinimus belaidžiu („Over-the-air“) būdu. Atlikę du nemokamus atnaujinimus belaidžiu būdu, nemokamai gauti transporto priemonės navigacijos sistemos žemėlapių bei informacijos ir pramogų sistemos programinės įrangos naujinius (i) galėsite apsilankę šioje svetainėje https://update.kia.com/EU/E1/Main arba (ii) oficialioje atstovybėje.