OPTIMA

Naujos kartos KIA Optima 

Naujasis Kia Optima modelis – naujos kartos patogumas ir stilius. Šis automobilis inovatyvumo link žengia kartu su jumis. Modernios vairavimo pagalbos sistemos (parkavimo pagalbos, grečio palaikymo sistemos ir t.t.), žavintis dizainas, komfortą užtikrinančios technologijos ir saugumas KIA modelyje leis mėgautis kiekviena kelione ir užtikrins, kad savo tikslą pasieksite užtikrintai. Užsiregistruokite bandomajam važiavimui Ivuana salone ir atvykite išbandyti!

PRISTATYMAS
 • VISIŠKAI NAUJAS „KIA OPTIMA“. TOKS PAT NAUJOVIŠKAS, KAIP IR JŪS Didinti
  VISIŠKAI NAUJAS „KIA OPTIMA“. TOKS PAT NAUJOVIŠKAS, KAIP IR JŪS

  Nuo naujovių neatsiliekantis modelis, sekantis paskui šiuolaikišką žmogų. Visa tai galima pajusti įsėdus į spinduliuojantį idėjomis ir technologijomis pulsuojantį automobilį. Išmaniai įrengti patogumas ir saugumas skirti tam, kad kiekvienas galėtų važiuoti be įtampos. Išnaudokite visas galimybes savo tikslams pasiekti su naujuoju KIA.

 • NIEKADA NESTOVĖKITE VIETOJE Didinti
  NIEKADA NESTOVĖKITE VIETOJE

  Pirmasis įspūdis išlieka ilgam, tad su naujuoju „KIA Optima“ modeliu jūs tikrai jį paliksite visiems. Sportiškumą ir išraiškingus kontūrus apjungiantis į visumą automobilis - puikus pasirinkimas išskirtiniams asmenims.

 • VISIŠKAI NAUJAS INTERJERAS Didinti
  VISIŠKAI NAUJAS INTERJERAS

  Aukšta kokybė ir subtilumas viršijantis lūkesčius - tai pagrindiniai aspektai, kurių gamintojas siekė kurdamas šį modelį. Reprezentatyvus, su suderintomis naujausiomis technologijomis bei inovacijomis ir turintis dar daugiau erdvės. O visa tai kuria jūsų komfortą ir malonumą vairuoti.

Ankstesnis Kitas

AKCENTAI
 • „BI-LED“ PRISITAIKANTYS ŽIBINTAI SU AUTOMATINIU SPINDULIO LYGIO KOREKTORIUMI Didinti
  „BI-LED“ PRISITAIKANTYS ŽIBINTAI SU AUTOMATINIU SPINDULIO LYGIO KOREKTORIUMI

  Dar viena idėja išsiskiriantis naujasis KIA - tai prisitaikantys žibintai su automatinius spindulio lygio korektoriumi. Ši sistema priderina šviesos spindulį pagal kelio posūkius, kitų automobilių šviesas bei kelio sąlygas. Būkite pastebimi ir saugūs!

 • PAGERINTA GARSO IZOLIACIJA Didinti
  PAGERINTA GARSO IZOLIACIJA

  Daugiau jokio išorinio triukšmo! Su šiuo KIA modeliu dabar galite mėgautis ramybe ir tyla, nes šis automobilis gali didžiuotis turėdamas mažiausią triukšmo ir vibracijos (NVH) lygį. Metas atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis vairavimu.

 • PATOGUMAS IŠTISUS METUS Didinti
  PATOGUMAS IŠTISUS METUS

  Priekinės sėdynės automobilyje taps jūsų komforto pagalbininkės, nes ventiliuojamos ir šildomos padės reguliuoti jūsų savijautą bet kokiu metų laiku ar oru.

 • MOBILIŲJŲ TELEFONŲ BELAIDĖ ĮKROVIMO SISTEMA Didinti
  MOBILIŲJŲ TELEFONŲ BELAIDĖ ĮKROVIMO SISTEMA

  Įkraukite savo mobilųjį telefoną be laidų! „Qi" sistemos pagalba pakrausite savo išmanųjį įrenginį, šį tiesiog padėję specialiai tam skirtoje vietoje. Pamirškite laidus ir išsekusią bateriją, nes šiame modelyje - viskas jūsų patogumui.

 • AUKŠČIAUSIO LYGIO GARSO SISTEMA Didinti
  AUKŠČIAUSIO LYGIO GARSO SISTEMA

  Kelionės be muzikos neįsivaizduojamos. Atraskite muziką kitokiu garsu su naujuoju KIA modeliu. Su pasirenkama „Harman Kardon“ galinga 590 W aukščiausio lygio garso sistema pamiršite, ką reiškia keliauti tyloje, nes su kokybiško garso muzika patirsite kitokį vairavimo malonumą.

Ankstesnis Kitas

KIA Optima TECHNOLOGIJA
 • PARKAVIMO PAGALBOS SISTEMA Didinti
  PARKAVIMO PAGALBOS SISTEMA

  Tapkite tikru parkavimosi asu su naujuoju „Kia Optima“. Su SPAS sistemos pagalba automobilis dabar gali prisiparkuoti jums neliečiant vairo. Dėka automobilyje įmontuotų ultragarso daviklių, automobilis įvertins parkavimosi vietos galimybes ir jums spaudžiant tik akseleratorių ir stabdį prisiparkuos tiek atbuline eiga, tiek lygiagrečioje ar skersinėje parkavimosi vietoje.

 • AKTYVI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA Didinti
  AKTYVI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

  Palaikykite pastovų greitį kelyje ir saugų atstumą nuo kitų transporto priemonių su ASCC sistema. Priekyje įmontuoto radaro dėka sistema palaiko greitį atsižvelgdama į prieš jus keliaujantį automobilį, tad galite jaustis ramūs bet kokios kelionės mėtu.

 • AUTONOMINIS AVARINIS STABDYMAS Didinti
  AUTONOMINIS AVARINIS STABDYMAS

  „Kia Optima" įmontuota AEB sistema taps tikru jūsų pagalbininku kelyje. Iš anksto nustatydama galimus susidūrimus ji automobilį sustabdys automatiškai, siekdama išvengti susidūrimo arba sušvelninti smūgį.

 • 360° PARKAVIMO PAGALBOS ĮRANGA Didinti
  360° PARKAVIMO PAGALBOS ĮRANGA

  Prisiparkuokite savo automobilį kaip tikri asai Su 360° parkavimosi įranga. Visuose automobilio šonuose įmontuotos kameros jums padės matyti automobilį iš visų įmanomų pusių. Taip parkavimasis taps paprastu, greitu ir saugiu bet kokioje aikštelėje.

Ankstesnis Kitas

ĮKRAUNAMO KIA OPTIMA DIZAINAS
 • NAUJOVIŠKAS DIZAINAS Didinti
  NAUJOVIŠKAS DIZAINAS

  Įkraunamas hibridinis automobilis išsiskiria novatoriškomis dizaino idėjomis ir kyla į naująjį lygmenį. Išmaniai įrengtas automobilis savyje talpina ne tik puikų dizainą, bet ir tvarumą su modernia hibridine technologija. Susipažinkite, tai į ateitį keliaujantis automobilis!

 • ĮKRAUNAMO AUTOMOBILIO DIZAINAS Didinti
  ĮKRAUNAMO AUTOMOBILIO DIZAINAS

  Aerodinamiškumu išsiskiriantis automobilis kartu su išskirtiniu korpuso dizainu užtikrina didesnį energijos tausojimą. Ryškios mėlynos detalės sukuria originalų automobilį pabrėžiantį tvaraus energijos naudojimo idėją.

Ankstesnis Kitas

 • PARTNERIS, KURIUO GALITE PASITIKĖTI

  „Kia Optima“ modeliui buvo atlikti griežti ir išsamūs bandymai, kurių dėka galime drąsiai pasigirti galėdami suteikti vieną ilgiausių garantijų rinkoje. Garantinio aptarnavimo metu jūsų automobiliu bus pasirūpinama siekiant užtikrinti ilgą ir saugų eksploatacinį laikotarpį. Nusprendus parduoti automobilį, KIA garantija gali būti lengvai perleidžiama ir kitam savininkui, todėl galite būti tikri, jog gausite maksimalią jo vertę.

B (MPI)
15 000 КМ / 12 MĖNESIŲ
B (T-GDI)
15 000 КМ / 12 MĖNESIŲ
D (CRDi)
30 000 КМ / 24 MĖNESIŲ

Variklis Versija Pavarų dėžė Kuras Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina € Speciali kaina €
1.6 T-GDI 7DCT MY19EXAutomatinėBenzinas6,1-6,5140-14824 49022 490
1.6 CRDi 7DCT MY19EXAutomatinėDyzelinas4,3-4,7112-12325 99023 990
1.6 CRDi 7DCT MY19TX SunroofAutomatinėDyzelinas4,3-4,7112-12333 94030 940
KIA automobilio garantija: 7 metai, iki 150.000 km ridos. Pirmiesiems 36 mėnesiams ridos apribojimai netaikomi. Kainos būti 21% PVM. Rekomenduojamos mažmeninės kainos. KIA Auto AS pasilieka teisę keisti kainas ar įrangą bei gali nutraukti kokio nors modelio pardavimą be išankstinio pranešimo.
Dimension image
Dimension image

Ratlankių dydis Padangų gamintojas Padangų dydis Ant sausos dangos Ant šlapios dangos Klasė Rezultatas
16 Kumho 215/60R16 C B https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/twobar.png 71
16 Nexen 215/60R16 C B https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/twobar.png 70
17 Continental 215/55R17 E A https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/twobar.png 71
18 Michelin 235/45R18 E A https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Vehicles/OPTIMA-2016/Colors/kia_optima_my17_18_alloy_wheel_8907_47901.jpg 71