PICANTO

Jei dažnai važinėjate miestuose ir mėgaujatės kelionėmis atrandant naujas vietas, susipažinkite – Kia Picanto sukurtas būtent jums. Šis stilingas, patogus ir manevringas automobilis yra nedidelis, tačiau išties erdvus iš vidaus. Kompaktiškas salonas nustebins technologijomis, leisiančiomis kelyje jaustis maksimaliai užtikrintai, laisvai ir saugiai, o įspūdingas modernus dizainas nepaliks abejonių – vairuojate naujos kartos automobilį. Picanto neveltui pasaulyje susilaukė didelio dėmesio – šis Kia modelis išsiskiria ne tik savo išraiškingu stiliumi, bet ir praktiškumu, inovatyvumu ir ekonomiškumu, miesto gatvėse ir tolimesnėse kelionėse jums suteiksiančiu pačius geriausius malonaus vairavimo įspūdžius. Išbandykite Ivuana salone!
 
DIZAINAS
 • KAUSTANTI ŽVILGSNĮ IŠORĖ Didinti
  KAUSTANTI ŽVILGSNĮ IŠORĖ

  Žavingas naujasis „Kia Picanto“ sukurtas miesto džiunglėms. Aptakios linijos, priekinės dalies dizainas leis pasijusti stiliaus lyderiais kelyje. Jaunatvišką dvasią atspindintis automobilis kviečia keliauti ir pajausti visus šio automobilio privalumus.

 • APTAKŪS PRIEKINIAI ŽIBINTAI Didinti
  APTAKŪS PRIEKINIAI ŽIBINTAI

  Naujojo Kia modelio modernūs dviejų projekcijų žibintai patikimai nušvies kelią jūsų kasdieniams drąsiems nuotykiams mieste ir už jo ribų. Galite būti ramūs, nes visuomet būsite matomi nepaisant susidariusių oro sąlygų.

 • IŠSKIRTINIS VIDUS Didinti
  IŠSKIRTINIS VIDUS

  Išskirtinio stiliaus salonas nustebins savo ypač moderniu dizainu, erdvumu ir kompaktiškumu, o technologijos suteiks maksimalų komfortą. Atraskite taip norimą erdvę ir išskirtines detales, šiam modeliui suteikiančias originalumo.

 • PRITAIKYKITE SAU Didinti
  PRITAIKYKITE SAU

  Automobilio salonas bus toks, kokio norite jūs. Daugiau elegantiškumo? O galbūt salone norite atspindėti gyvybę ir jaunatvišką veržlumą? Peržvelkite spalvų ir medžiagų bei audinių arba dirbtinės odos variantus ir susikurkite tai, apie ką visuomet svajojote.

Ankstesnis Kitas

PATOGUS IR IŠMANUS
 • ERDVIAUSIA KLASĖJE BAGAŽINĖ Didinti
  ERDVIAUSIA KLASĖJE BAGAŽINĖ

  Mėgaukitės „Picanto“ kompaktiškumu. Erdviausia klasėje bagažinė užtikrins komfortą jūsų kelionėse – jos talpa – iki 225 litrų. Dabar galite nebesirūpinti dėl to, ką rinksitės - daiktus ar draugus. Dėka 60:40 proporcijomis padalintų sėdynių bei dviejų lygių bagažo skyriaus galėsite erdviai sutalpinti ilgesnius ar aukštesnius daiktus dar patogiau.

 • VISAPUSIŠKAS KOMFORTAS Didinti
  VISAPUSIŠKAS KOMFORTAS

  Nedidelis automobilis viduje nustebins savo erdvumu – tai vienas kompaktiškiausių automobilių segmente. Vidaus interjeras sukurtas taip, kad net 5 keleiviai automobilyje, įskaitant ir vairuotoją, jaustųsi laisvi ir nesuvaržyti, o važiuojant lydėtų pojūtis lyg būtumėte namuose.

 • PAŽANGI GALINIO VAIZDO KAMERA Didinti
  PAŽANGI GALINIO VAIZDO KAMERA

  Su „Kia Picanto“ vairuosite užtikrintai net sudėtingose situacijose. Manevringumą užtikrins integruota vandeniui atspari galinio vaizdo kamera.

 • PILNAS SLAPTŲ TALENTŲ Didinti
  PILNAS SLAPTŲ TALENTŲ

  Naujasis „Kia Picanto“ – naujos kartos automobilis, turintis daugybę modernių įrengimų, pavyzdžiui, išmanųjį raktą, kurio dėka daugybę veiksmų atliksite vieno mygtuko paspaudimu, kompaktišką sulankstomą jūsų gertuvės ar puodelio laikiklį, puikius apšviestus veidrodėlius netikėtai prireikus pasigražinti.

Ankstesnis Kitas

 • 7 COL. JUTIKLINIS EKRANAS Didinti
  7 COL. JUTIKLINIS EKRANAS

  Naviguoti su visiškai nauju „Kia Picanto“ nepaprastai lengva. Jo centre yra 7 col. jutiklinis ekranas su „Bluetooth®“. Įjunkite jį, norėdami rasti greičiausią kelią iki tikslo, klausykitės mėgstamiausios muzikos ir stebėkite galinio vaizdo kamerą. Stilinga peleko formos antena suteikia stiprų signalą. Daugybė funkcijų viename aukštųjų technologijų pakete. Ypač manevringas naujasis „Kia Picanto“ savo salono centre turi 7 col. jutiklinį ekraną palaikantį „Bluetooth®“ ryšį. Šio ryšio pagalba autmobilyje galite prisijungti ir valdyti kone viską: navigaciją, telefoną, automobilyje integruotas kameras ir dar daug kitų prietaisų.

 • IŠMANUS RYŠYS Didinti
  IŠMANUS RYŠYS

  Naujame Kia modelyje palaikomas "Android Auto™“ ir „Apple CarPlay™ programinės įrangos jūsų patogumui vairuojant. Pasiekite reikiamą informaciją vos keliais mygtukų paspaudimais, sužinokite orus, eismo intensyvumą, greičio kontrolės ženklus ir kitą informaciją su „Kia Connected Services“, veikiančiomis su „TomTom“. Papildomai įdiegtoms navigacijoms taikomi 7 metų žemėlapių naujiniai, kad visuomet pasiektumėte savo tikslus.

Ankstesnis Kitas

TECHNOLOGIJOS IR SAUGUMAS
 • „DRIVE WiSE“ Didinti
  „DRIVE WiSE“

  Su inovatyvia pagalbine vairuotojo įranga „DRIVE WiSE“ vairuodami jausitės užtikrintai ir saugiai. Įranga automobilyje sujungia tokias funkcijas kaip automatinis sustabdymas, siekiant išvengti avarijos arba jai sušvelninti,

 • PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMAS SU GREIČIO RIBOTUVU Didinti
  PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMAS SU GREIČIO RIBOTUVU

  Šis modelis iš kitų automobilių išsiskiria savo moderniomis greičio palaikymo ir greičio ribojimo sistemomis. Įmontuotos sistemos pagalba jūs galėsite palikyti pastovų greitį be papildomų veiksmų, o vos tik jį viršysite - iškart būsite įspėjami vaizdiniu ir garsiniu signalu. PAtogu yra tai, kad ši funkcija reguliuojama keletu mygtuko, easančio šalia vairo, paspaudimų.

 • PASYVUS SAUGUMAS Didinti
  PASYVUS SAUGUMAS

  „Picanto“ maksimaliai paruoštas kritinėms situacijoms – jame esančios saugumo įrangos pasirūpins jūsų saugumu bet kokiu atveju. Automobilyje sumontuotos oro pagalvės bei ypač kietas automobilio kėbulas padės jus visapusiškai apsaugoti.

 • AKTYVUS SAUGUMAS Didinti
  AKTYVUS SAUGUMAS

  Kia modelyje aktyvios saugumo sistemos su stabilumo ir greičio reguliavimo kontrolėmis – kasdienėms saugioms kelionėms. Aktyvaus saugumo sistemų pagalba automobilis geba sumažinti stabdymo kelią kartu padidindamas stabdymo galią. ESC stabilumo kontrolė padės optimaliai sustabdyti bei manevruoti skirtingose situacijose. Verta paminėti ir važiavimą į įkalnes. Su HAC sistema į bet kokią įkalnę užvažiuosite visiškai be jokio streso.

Ankstesnis Kitas

''GT'' LINE
 • ATSKLEISKITE SAVO SPORTIŠKĄJĄ PUSĘ Didinti
  ATSKLEISKITE SAVO SPORTIŠKĄJĄ PUSĘ

  Sportiškasis "Kia Picanto GT Line" automobilis išsiskiria savo ryškiomis priekio ir galo linijomis, kurių neįmanoma nepastebėti, nesvarbu, iš kurio taško bežiūrėtumėte. Mėgstate išsiskirti iš minios? Tad šis automobilis kaip tik jums! Išbandykite ir suprasite, kuo jis toks ypatingas.

 • VEIKITE RYŽTINGAI Didinti
  VEIKITE RYŽTINGAI

  Visiškai nauja „Kia Picanto GT Line“ dievina įžūlumą ir drąsą. Tad neturėtumėte nustebti, kad jis siekia padaryti įspūdį. Pradedant nuo priekinių grotelių ir apatinių oro angų, papuoštų jūsų pasirinkta spalva: raudona, sidabrine arba juoda. Taip pat galite pasirinkti ir norimus lengvojo lydinio ratlankius: 15 arba 16 colių. O dabar lipkite vidun. Įžūlus ir drąsus! Taip galima būtų apibūdinti šį naujutėlaitį automobilį. Sėdėdami už jo vairo padarysite įspūdį ne tik sau, bet ir kitiems. Pažvelkite į priekines groteles - jas galite pagražinti taip, kaip norisi. O kartu priderinę pasirinktus ratlankius susikursite įspūdingą automobilį tik sau.

 • PRIBLOŠKIANTIS SILUETAS Didinti
  PRIBLOŠKIANTIS SILUETAS

  Išsiskiriantis automobilio siluetas kartu su spalvų žaismingumu iškart pasako, ko galite tikėtis atsisėdę už vairo. Išorėje besikeičiančios dinamiškos linijos ir kiti išskirtiniai automobilio bruožai sukuria tobulą ir malonų vairavimo pojūtį keliaujant.

Ankstesnis Kitas

 • PARTNERIS, KURIUO GALITE PASIKLIAUTI

  Įsigijusiems naują „Kia Picanto“ automobilį suteiksime 7 metų garantiją – tai todėl, kad neabejojame savo automobilių kokybe. Nusprendę automobilį parduoti, turėsite galimybę garantiją perduoti naujajam savininkui.
   

 • „KIA“ 7 METŲ TRUKMĖS ŽEMĖLAPIO NAUJINIAI

  Maksimaliam jūsų patogumui, naujuose „Kia“ automobiliuose gamykloje įdiegta navigacijos sistema kasmet bus automatiškai atnaujinama nemokamai.

Variklis Versija Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina € Speciali kaina €
1,2 MPI, 84 AGGT Line NaviMechaninė5,211914 19013 690
B (1,2MPI)
15 000 KM / 12 MĖNESIŲ

Dimension image
Dimension image