STONIC

Geidžiamasis KIA Stonic automobilis

Žvilgsnius prikaustantis visureigis KIA Stonic – pažangus modelis, tęsiantis drąsius Kia planus. Modelis išsiskiria savo drąsiomis ir veržliomis linijomis, puikiai derančiomis su elegantiška kėbulo forma. Išskirtiniais bruožais pasižymintis automobilis maloniai nustebina ir iš vidaus – erdvus salonas leidžia pasijusti laisvai, modernus stilius suteikia išskirtinumo, o funkcionalumas užtikrina visapusišką komfortą tiek vairuotojui, tiek keleiviams. Inovatyvios technologijos palengvins kiekvieną jūsų kelionę, o tikslus automobilio mechanizmo darbas užtikrins saugumą vairuojant bet kokiomis sąlygomis. Užsiregistruokite bandomajam važiavimui Ivuana salone ir įsitikinkite patys.

DIZAINAS
 • RYŠKUS VIDUS Didinti
  RYŠKUS VIDUS

  Originaliu sportišku dizainu trykštantis „Kia Stonic“ žavi savo aptakiomis išorės linijomis. Stogo bėgeliai šiam automobiliui suteikia SUV bruožų, o tamsinti stiklai - asmeninės erdvės pojūtį. Priekiniai žibintai su posūkių ir LED DRL rūko žibintais šį KIA modelį padaro ypač dailiu žvelgiant tiek iš priekio, tiek ir iš šono.

 • PRITAIKYMO PARINKTYS Didinti
  PRITAIKYMO PARINKTYS

  Norite turėti originalų automobilį? Su šiuo KIA tai tikrai įmanoma. Pasirinkite iš dvidešimt dviejų stogo ir korpuso spalvų derinių, o salone net iš šešių bronzinių spalvų paketų, į kurį taipogi įeina bronzos, oranžinės, žalios ir pilkos spalvos. Susikurkite interjerą ir išorę pagal savo asmenybę!

 • NORI BŪTI PASTEBĖTAS Didinti
  NORI BŪTI PASTEBĖTAS

  Nors ir nedidelė "Kia Stonic" kaina, tačiau tai, ką galima už ją gauti išties stebina. Pastebėkite dizaino galią, kuri traukte traukia praeivių žvilgsnius. Galite net neabejoti, tikrai neliksite nepastebėti. Šiame miesto visureigyje dizainą vainikuoja galingi sparnai ir akį rėžiantis buferis bei oro srautą reguliuojanti slydimo plokštė, kurių dėka automobilis įgauna drąsią išvaizdą.

 • ĮKVEPIANTIS VIDUS Didinti
  ĮKVEPIANTIS VIDUS

  Vos tik įsėdę į šį naujutėlaitį automobilį, suprasite, jog niekuomet nebenorėsite išlipti. Lai vidus tampa jūsų tvirtove, kurioje dominuoja audinio ir odos kombinacijos. Tvirtai laikydami prabangų odinį vairą pajusite, jog norite važiuoti ir nesustoti. Suteikite sau džiaugsmo ir su mažomis detalėmis: spalvotais įdėklais, kontrastingais dygsniais dekoruosiančiais jūsų vairą bei sėdynes.

Ankstesnis Kitas

KOMFORTAS IR PATOGUMAS
 • IŠMANI NAVIGACIJA Didinti
  IŠMANI NAVIGACIJA

  Išvaizdi technologija - tai dar vienas „Kia Stonic“ elementas be kurio šis modelis neįsivaizduojamas. Patrauklus 7 col. slankiojantis jutiklinis ekranas - tai jūsų langas į viską. Valdykite savo automobilį ir jame esančius įrenginius išmaniai. Radijo, telefono, navigacijos ar kitų prietaisų valdymas dar niekuomet nebuvo toks patogus. Ne tik jūs, bet ir su jumis kartu keliaujantys asmenys galės pasinaudoti USB jungtimis savo prietaisams pasikrauti.

 • PASIRUOŠĘS LĖKTI Didinti
  PASIRUOŠĘS LĖKTI

  Sėskite, prisisekite ir pasiruoškite išnaršyti visas miesto gatves su automobilyje integruotu 1,0 T-GDI varikliu, viduje slepiančiu net 120 AG. Vos paspaudę akseleratorių suprasite apie ką kalbame.

 • VAIRUOTOJUI PRITAIKYTA KABINA Didinti
  VAIRUOTOJUI PRITAIKYTA KABINA

  Įsitaisydami erdviame automobilyje galėsite džiaugtis išskirtiniu vairavimo malonumu kartu su pažangiausių technologijų teikiamais patogumais. Kabinoje jūs esate svarbiausias, todėl automobilio ekranas yra nukreiptas link vairuotojo sėdynės, o visi jame integruoti mygtukai pasiekiami itin lengvai. Visa tai sukurta tam, kad mėgautumėtės vairavimu nenukreipdami akių nuo kelio.

 • DINAMIŠKAS VAŽIAVIMAS Didinti
  DINAMIŠKAS VAŽIAVIMAS

  Dinamika ir puikiu valdymu pasižymintis „Kia Stonic“ automobilis yra ypač manevringas ir jautrus, kad kiekvienas posūkis ar tiesi atkarpa būtų įveikti be kliūčių. Iš tvirto plieno pagaminta važiuoklė suteikia stabilumo ir kaskart sėdant už vairo sukuria dar didesnį vairavimo malonumą.

 • PUIKUS ERDVUMAS Didinti
  PUIKUS ERDVUMAS

  Apie automobilio erdvumą galite susidaryti klaidingą įspūdį, nes šiame modelyje jos apstu. Galite patogiai keliauti ne tik vieni, bet ir su draugų kompanija. Norėtumėte vežtis didesnius daiktus? Sutalpinti viską galite patogiai nulenkdami 60:40 santykiu padalintas sėdynes.

Ankstesnis Kitas

TECHNOLOGIJOS IR SAUGUMAS
 • „DRIVE WiSE“ Didinti
  „DRIVE WiSE“

  „DRIVE WiSE“ technologijų asortimente surinkome visas novatoriškiausias funkcijas užtikrinančias jūsų saugumą bet kokiomis sąlygomis. Susitelkite ties vairavimo malonumu, nes šis automobilis padės jums saugiai pasiekti kelionės tikslus.

 • ĮSPĖJIMAS APIE IŠVAŽIAVIMĄ UŽ EISMO JUOSTOS (LDW) Didinti
  ĮSPĖJIMAS APIE IŠVAŽIAVIMĄ UŽ EISMO JUOSTOS (LDW)

  Prieš akis staiga į kelią išbėgus pėsčiajam arba netikėtai sustojus automobiliui naujasis KIA dabar gali būti suvaldomas. Dėka priekinio susidūrimo išvengimo pagalbinės sistemos - automobilis padės išvengti tiesioginio susidūrimo arba jį sušvelninti automatiškai sustabdydamas. Priekiniame stikle esanti kamera bei radaras įmontuotas buferyje stebi netoliese esančias kliūtis ir esant pavojaus tikimybei iškart reaguoja, kad jus apsaugotų.

 • PRIEKINIO SUSIDŪRIMO IŠVENGIMO PAGALBA (FCA) Didinti
  PRIEKINIO SUSIDŪRIMO IŠVENGIMO PAGALBA (FCA)

  Prieš akis staiga į kelią išbėgus pėsčiajam arba netikėtai sustojus automobiliui naujasis „Kia Stonic“ dabar gali būti suvaldomas ir be jūsų. Dėka priekinio susidūrimo išvengimo pagalbinės sistemos - automobilis padės išvengti tiesioginio susidūrimo arba jį sušvelninti automatiškai sustabdydamas. Priekiniame stikle esanti kamera bei radaras įmontuotas buferyje stebi netoliese esančias kliūtis ir esant pavojaus tikimybei iškart reaguoja, kad jus apsaugotų.

 • VAIRUOTOJO DĖMESIO ĮSPĖJIMAS (DAW) Didinti
  VAIRUOTOJO DĖMESIO ĮSPĖJIMAS (DAW)

  Priešakyje ilga kelionė? Su DAW sistema jausitės saugiai keliaudami net ir ilgesnius atstumus. Šios sistemos pagalba stebimas jūsų elgesys prie vairo ir vos tik ji užfiksuoja pakitimus, prietaisų skydelyje ir automobilio ekrane atsiranda pranešimas, rekomenduojantis jums pasidaryti pertraukėlę.

 • TOLIMŲJŲ ŽIBINTŲ PAGALBOS SISTEMA (HBA) Didinti
  TOLIMŲJŲ ŽIBINTŲ PAGALBOS SISTEMA (HBA)

  Dažnai tamsiu paros metu pamirštame perjungti tolimąsias šviesas, kad neapakintume kitų eismo dalyvių. Tačiau su šia sistema apie tai galite nebegalvoti. HBA sistema aptikdama artėjančią transporto priemonę automatiškai pritemdo žibintus, kad prasilenkiant šių netikėtai neapakintų ilgosios automobilio šviesos.

 • AKLOSIOS ZONOS SUSIDŪRIMO PERSPĖJIMAS (BCW) Didinti
  AKLOSIOS ZONOS SUSIDŪRIMO PERSPĖJIMAS (BCW)

  Aklosiomis vadinamos zonos, kuriose galime nepastebėti priartėjusio automobilio ir su šiuo susidurti. Būtent dėl jūsų ir kitų eismo dalyvių saugumo naujajame „Kia Stonic“ įmontuota aklosios zonos perspėjimo sistema (BCW) su galinio skersinio eismo susidūrimo perspėjimu (RCTCW), kurie praneša apie „akloje zonoje" atsiradusį automobilį.

Ankstesnis Kitas

 • DIRBTINĖS ODOS VIDUS Didinti
  DIRBTINĖS ODOS VIDUS

  Dirbtinės odos vidus įeina į standartinį „TX“ apdailos įrangos paketą. Kitų apdailų atveju odinis salonas gali būti kaip papildoma įranga.

 • ORANŽINIO PAKETO VIDUS Didinti
  ORANŽINIO PAKETO VIDUS

  Standartinės „TX“ įrangos versijoje į „Kia Stonic“ kainą įeina oranžinio paketo vidus, kur ypač dailiais oranžiniais papuošimais ir dygsniais apsiūtos audinio ir dirbtinės odos sėdynės. Tačiau šią spalvų gamą galite pasirinkti ir kaip papildomą su kitais automobilio įrangos paketais.

 • PILKO PAKETO VIDUS Didinti
  PILKO PAKETO VIDUS

  Pilka spalva nebūtinai turi būti nuobodi. Standartinė „TX“ versijos įrangos komplektacijoje galite pasirinkti pilkos spalvos medžiagines ir oda dekoruotas sėdynes, apsiūtas pilkais dygsniais ir papuošimais

 • ŽALIO PAKETO VIDUS Didinti
  ŽALIO PAKETO VIDUS

  Žalia spalva automobilio viduje? Taip, su šiuo automobiliu tai įmanoma. Rinkdamiesi „TX“ versijos paketą - žaliai dekoruotą medžiaginių sėdynių su dirbtine oda saloną galite turėti standartiškai arba pasirinkti kaip papildomą su kitų komplektacijų paketais.

Ankstesnis Kitas

Modelis Variklis Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina € Speciali kaina €
1,0 T-GDI EX1,0 T-GDI 120 AGMechaninė5,512518 99017 490
1,0 T-GDI EX Comfort Pack 7DCT1,0 T-GDI 120 AG 7DCTAutomatinė5,212021 69020 190

15 000 КМ / 12 MĖNESIŲ
30 000 КМ / 24 MĖNESIŲ

 

Dimension image
Dimension image

Ratlankių dydis Padangų gamintojas Padangų dydis Ant sausos dangos Ant šlapios dangos Klasė Rezultatas