e-NIRO

Šiuolaikiškasis KIA e-Niro

Susipažinkite – naujos kartos elektrinis SUV automobilis KIA e-Niro sužavės savo stilingu dizainu ir modernia įranga. Jungtinėje Karalystėje šis modelis paskelbtas geriausiu verslo elektriniu automobiliu. Jis apdovanotas ne tik dėl ekologiškumo, bet ir patogaus naudojimo vairuotojams ir keleiviams. Kia e-Niro greitai įsikrauna ir su viena įkrova nuvažiuoja gana ilgą atstumą, todėl tai supaprastina elektrinio automobilio turėjimą ir suderina aukščiausio lygio elektromobilio savybes su paprastais savininkų poreikiais. Tyliai dirbančiame, erdviame automobilyje rasite inovatyvias vairuotojo pagalbos įrangas, modernią multimedijos ir technologijų sistemą. Laikas gyventi šiuolaikiškai – užsiregistruokite ir e-Niro išbandykite Ivuana salone jau dabar!

NAUJASIS KIA E-NIRO
 • NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS Didinti
  NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

  Viena įkrova su 64kWH talpos baterija nuvažiuosite iki 455 km.

 • KAIP ĮKRAUTI Didinti
  KAIP ĮKRAUTI

  Prijungus automobilį prie 80kW ar galinės įkrovos stotelės, vos per 42 min. bateriją įkrausite nuo 20% iki 80%.

 • BAGAŽO TALPA Didinti
  BAGAŽO TALPA

  451 l talpos bagažinė.

Ankstesnis Kitas

DIZAINAS
 • ELEKTRINIS KROSOVERIS Didinti
  ELEKTRINIS KROSOVERIS

  Su Kia e-Niro bet kokiame kelyje jausitės patikimai. Krosroverio savybes turintis automobilis su bėgeliais ant stogo, išraiškingomis priekinėmis grotelėmis leis mėgautis puikia aerodinamika. Pailgos formos LED žibintai su mėlynu akcentu leidžia akimirksniu suprasti – vairuojate modernų elektromobilį.

 • MĖGAUKITĖS MODERNIA ERDVE Didinti
  MĖGAUKITĖS MODERNIA ERDVE

  7" skersmens prietaisų skydelio ekrane ir 10.25" skersmens lietimui jautriame navigacijos erkane matysite visą jums reikalingą informaciją – nuo likusio įveikti atstumo, baterijos įkrovos lygio, iki naudojamos energijos. Jutikliniai centrinėje konsolėje įtaisyti prietaisai, pavyzdžiui, pavarų keitimo ratukas, elektrinio stovėjimo stabdžio jungiklis, vidaus apšvietimo skirtingų spalvų valdiklis užtikrins geriausią vairavimo patirtį.

 • ERDVĖ IR UNIVERSALUMAS Didinti
  ERDVĖ IR UNIVERSALUMAS

  Kia e-Niro vairuotojai ir keleiviai galės mėgautis erdvės prabanga. Vietos užteks patogiai įsitaisyti ir ištiesti kojas, o vairuotojas mėgausis aukšta sėdėjimo pozicija. Keliaujantiems ypač pravers 451 l talpos bagažinėje, kurioje tilps visi daiktai. Prireikus dar daugiau erdvės, galėsite nulenkti galines sėdynes proporcija 60:40 ir naudotis net 1405 l erdve bagažui.

Ankstesnis Kitas

 • 100% ELEKTRINIS - 100% NUOSTABUS Didinti
  100% ELEKTRINIS - 100% NUOSTABUS

  Inovacijų ir sumanių technologijų pasaulis – jums. Su naujuoju e-Niro patirsite šiuolaikišką vairavimo malonumą – keliausite ekologiškai ir automobilį įkrausite greitai, o su vienu įkrovimu nuvažiuosite toli. Erdvus, stilingas ir ypač tylus automobilis – moderniems.

 • PATOGUS KROVIMAS Didinti
  PATOGUS KROVIMAS

  Automobilį galėsite įkrauti daugelyje viešų įkrovimo stotelių su CCS jungtimi arba namuose – tai standartinis arba greito buitinio įkrovimo funkcijos. Trifaziu buitiniu automobilio krovikliu iki 100% automobilį pakrausite per 9,5 val, o apie įkrovimo lygį nė neįlipus vidun praneš įkrovimo indikatorius priekinio stiklo apačioje.

 • LENGVA PRIEŽIŪRA IR GARANTIJA Didinti
  LENGVA PRIEŽIŪRA IR GARANTIJA

  Pamirškite tepalus ir reguliavimus. Su šiuo moderniu modeliu priežiūros reikės labai mažai. Svarbiausia – suteiksime net 7 metų gamyklinę garantiją, kuri galios ne tik automobiliui, bet ir baterijoms.

Ankstesnis Kitas

 • ATRASKITE TYLAUS KOMFORTO PASAULĮ Didinti
  ATRASKITE TYLAUS KOMFORTO PASAULĮ

  Absoliutus elektromobilio privalumas – tylus ir ramus važiavimas. Su įprasto variklio automobiliu to pasiekti neįmanoma. Beje, Kia e-Niro yra tylus ne tik dėl to, kad yra varomas elektra, bet ir dėl Kia sprendimo saloną apsaugoti nuo pakabos keliamo triukšmo ir vibracijų. Tokia ramybė – tik Kia e-Niro.

 • IŠMANUS REGENERACINIS STABDYMAS Didinti
  IŠMANUS REGENERACINIS STABDYMAS

  Vos su vienu pedalu taupysite energiją, įkrausite bateriją ir mėgausitės ypač komfortabiliu vairavimu. Tam, kad baterijas pakrautumėte kinetinės energijos pagalba, naudokite 1 iš 4 regeneracinio stabdymo režimų. Mieste ypač lengvai galėsite vairuoti pasirinkę „vairavimo vienu pedalu“ režimą – paprasčiausiai atkėlus nuo pedalo koją, automobilis ims stabdyti. Atsižvelgiant į priekyje važiuojančių automobilių greitį, išmani greičio palaikymo sistema e-Niro sustabdys parinkusi tinkamiausią stabdžių regeneracijos lygį.

 • SPORTIŠKAS ĮSIBĖGĖJIMAS Didinti
  SPORTIŠKAS ĮSIBĖGĖJIMAS

  Elektrinė galia – stulbinanti. Akceleratorius į paspaudimą sureaguos žaibiškai be perjunginėjamų pavarų: elektros variklis leidžia iš vietos iki 100 km/h įsibėgėti vos per 7,8 sek. Su Kia e-Niro galite pasiekti maksimalų 167 km/h greitį.

 • KETURI VAŽIAVIMO REŽIMAI Didinti
  KETURI VAŽIAVIMO REŽIMAI

  Vairuokite taip, kaip norite Jūs. Su keturiais skirtingais važiavimo režimais pajusite kitokį automobilio judėjimo charakterį. Si Eco+ tausosite baterijos energiją – ši funkcija labiausiai koncentruojasi į automobilio energijos taupymą. Comfort – kasdienėms jūsų kelionėms, o su Sport programa pajusite tikrą dinamiško vairavimo malonumą.

Ankstesnis Kitas

 • EISMO JUOSTOS LAIKYMOSI PAGALBA (LFA) Didinti
  EISMO JUOSTOS LAIKYMOSI PAGALBA (LFA)

  Intensyvaus eismo metu su eismo juostos laikymosi pagalba išlaikysite saugų atstumą tarp automobilių. Taip spūstyse vairuoti bus kaip niekad paprasta ir saugu. Ši automatinė vairavimo sistema padės kontroliuoti automobilio greitį, pajudėti iš vietos, be to, e-Niro pradės judėti, jei stovėsite ilgiau nei 3 sek. ir automobilis, esantis priekyje, pajudės.

 • PRIEŠPRIEŠINIO SUSIDŪRIMO IŠVENGIMO PROGRAMA (FCA) Didinti
  PRIEŠPRIEŠINIO SUSIDŪRIMO IŠVENGIMO PROGRAMA (FCA)

  Priešpriešinio susidūrimo išvengimo programa (FCA) perspės apie kelyje esančius pėsčiuosius ar dviratininkus. Automobilis bus sustabdytas automatiškai, jei vairuotojas pats nesureaguos į kelyje pasitaikiusį objektą – taip bus išvengtas arba sumažintas susidūrimas.

 • IŠMANI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA (SCC) Didinti
  IŠMANI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA (SCC)

  Greičio palaikymo sistemos funkcija "Stop & Go" sustojus išjungia variklį, taip užtikrindama taupų kuro naudojimą bei aplinkos tausojimą. Tačiau bene svarbiausias šios sistemos privalumas - tai galimybė reguliuoti atstumą ir lygiagrečiai greitį pagal priešakyje važiuojančią transporto priemonę. Tad jūsų e-Niro automobilis, atsižvelgdamas į priekyje įtaisyto radaro duomenis, greitės ir lėtės atitinkamai laikydamasis atstumo.

 • ILGŲ ŠVIESŲ PERJUNGIMO SISTEMA (HBA) Didinti
  ILGŲ ŠVIESŲ PERJUNGIMO SISTEMA (HBA)

  Ilgas šviesas dabar perjungsite be jokio vargo, nes Ilgų šviesų perjungimo sistema (HBA) tai tiesiog padarys už jus. Atpažindama priešais važiuojančias transporto priemones, ši sistema išmaniai perjungia tolimąsias šviesas į artimąsias ir vos tik jums prasilenkus ir įsitikinus, kad kelyje daugiau transporto priemonių nėra - automobilyje vėl įsijungs tolimosios šviesos.

 • ELEKTRINIS STOVĖJIMO STABDYS Didinti
  ELEKTRINIS STOVĖJIMO STABDYS

  Vieno mygtuko paspaudimu galite įsijungti stovėjimo stabdį, kuris neleis jums netikėtai pajudėti iš vietos.

Ankstesnis Kitas

 • RhFHffh PARTNERIS, KURIUO GALITE PASIKLIAUTI

  Pasitikime savo automobiliais. Įsigiję Kia e-Niro taip pat gausite ypatingą 7 metų gamyklinę garantiją, įskaitant ir bateriją. Jei automobilį norėsite perleisti kitam vairuotojui, jam atiteks ir garantija.

 • 10,25'' NAVIGACIJA IR PUIKUS GARSAS Didinti
  10,25'' NAVIGACIJA IR PUIKUS GARSAS

  Ypač raiškus 10,25" skersmens jutiklinis multimedijos ekranas yra ryškus ir patogus. Su navigacija galėsite pasirinkti norimą maršrutą, jį optimizuoti ir gauti reikalingos informacijos. Navigacijos žemėlapiai septynerius metus atnaujinami nemokamai. Su 8 garsiakalbių JBL® Premium Sound garso sistema ir Clari-Fi™ technologija galėsite mėgautis puikia garso kokybe.

 • KIA IŠMANIOJO RYŠIO PASLAUGOS Didinti
  KIA IŠMANIOJO RYŠIO PASLAUGOS

  Keliaudami su Kia, būsite visada pasiekiami. Kia medijos technologijos su "Tom Tom Live Services" 10.25" raiškiame jutikliniame ekrane pateiks visą reikalingą informaciją apie įkrovos stoteles, orą, transporto spūstis, parkavimo ir įkrovimo vietas.

 • ANDROID AUTO IR APPLE CARPLAY Didinti
  ANDROID AUTO IR APPLE CARPLAY

  Savo išmanųjį galėsite valdyti ir keliaudami. Su Android Auto™ ir Apple CarPlay™ programomis programėlėmis galėsite naudotis nenukreipdami dėmesio nuo kelio. Su „Bluetooth“ sistema laisvai galėsite klausytis savo mėgiamos muzikos ar kalbėtis telefonu.

 • BEVIELIS TELEFONO KROVIKLIS Didinti
  BEVIELIS TELEFONO KROVIKLIS

  Išsikrovė telefonas? Ne bėda! Padėkite savo išmanųjį specialioje vietoje centrinėje konsolėje ir jūsų išmanusis pasikraus, kol vairuosite.

Ankstesnis Kitas

Dimension image
Dimension image