OPTIMA SW

Nauja era su KIA Optima SW

Daug patogios įrangos ir akiai malonus stilius KIA Optima SW modelyje užtikrins, kad keliaudami ilgus ir trumpesnius atstumus patirsite aukščiausią komfortą. Gamintojo automobilių dizainas bėgant metams keičiasi į vis modernesnį. Pristatant šį modelį, Kia skelbė pradėjusi „naują dizaino istorijos erą“. Moderni įranga taip pat žengia kartu su technologijomis – šiame automobilyje rasite visus patogumus maloniausioms ir saugioms savo kelionėms: šis modelis erdvus, jame įrengta puiki garso sistema, patogios šildomos sėdynės, didelė bagažinė ir inovatyvi įranga pagalbai vairuojant. Atvykite išbandyti!

DIZAINAS
 • NAUJOVIŠKAS DIZAINAS Didinti
  NAUJOVIŠKAS DIZAINAS

  Automobilis įkvėptas „Sportspace" koncepcijos žengia į naują savo dizaino erą. Gamintojas sutelkė visą dėmesį į novatorišką išorę tarpusavyje derindamas patobulintas funkcijas ir išskirtinį stilių. Kartą išbandę, nebenorėsite sustoti.

 • DINAMIŠKA IŠORĖ Didinti
  DINAMIŠKA IŠORĖ

  Dinamiška išorė be abejonės prikaustys kiekvieno žvilgsnį. Automobilio kraštai, galingai atrodantys šonai ir išlenktos stogo linijos bei Technologiškai pažangūs priekiniai žibintai naujame KIA modelyje sukuria išskirtinę šio automobilio visumą. Būkite tikri, kad dabar praktiškumas gali būti ir gražus ir stilingas.

 • SKONINGAS VIDUS Didinti
  SKONINGAS VIDUS

  Automobilio dizainas - tai nėra vien tik paviršius. Modernus, skoningomis detalėmis bei išmaniosiomis technologijomis papildytas vidus suteiks tikrą vairavimo malonumą.

Ankstesnis Kitas

 • AUKŠČIAUSIOS KLASĖS MEDŽIAGOS Didinti
  AUKŠČIAUSIOS KLASĖS MEDŽIAGOS

  Aukštos kokybės oda aptrauktos sėdynės pabrėžia automobilio salono rafinuotumą. Puikiai parinktos salono spalvos ir skoningi akcentai sukuria erdvės ir jaukios ramybės įspūdį vos įsėdus į vidų. Temdyti galiniai stiklai suteikia privatumo jums ir jūsų keleiviams, tad šis automobilis tikrai vertas pasitikėjimo.

 • PRITAIKOMA BAGAŽINĖ Didinti
  PRITAIKOMA BAGAŽINĖ

  Prisitaikykite bagažinę savo poreikiams, nes 552 l talpoje sutalpinsite lengvai bet kokius daiktus. Net jeigu ketinate dėti tik pirkinių krepšį, ištaukiamų bėgelių pagalba prilaikysite jį savo vietoje. Atitvėrimo tinklelis padės gabenti viską saugiai, o sumaniai įrengta daiktadėžė po grindimis sukurs papildomos vietos kitiems jūsų sprendimams.

 • ERDVI BAGAŽINĖ Didinti
  ERDVI BAGAŽINĖ

  Nebaisu net ir didesnių gabaritų daiktai, nes šioje bagažinėje talpa gali siekti 1 686 l nulenkus proporcingai 40:20:40 santykiu paskirstytas užpakalines sėdynes. Bagažinės pakete taip pat rasite 12 V maitinimo lizdą ir atjungiamą bagažinės lemputę dar patogesniam daiktų gabenimui.

 • KOMFORTĄ UŽTIKRINANČIOS SAVYBĖS Didinti
  KOMFORTĄ UŽTIKRINANČIOS SAVYBĖS

  Mažos detalės dažniausiai tampa labai svarbios kuomet kalbama apie patogumą. Užtikrinkite savo komfortą įsitaisydami sėdynėje su šildymo arba ir ventiliavimo funkcijomis. Pasirinkite salono atspalvius, audinio bei odos elementus savo asmeniniam vidaus dizainui. Be papildomų funkcionalumų, tokių kaip išmaniojo rakto dėka automatiškai atsidarančios bagažinės durelės, savo automobilio nebegalėsite įsivaizduoti.

Ankstesnis Kitas

 • PAGALBA STATANT AUTOMOBILĮ Didinti
  PAGALBA STATANT AUTOMOBILĮ

  Pasistatykite savo automobilį be vargo. SPAS sistemoje naudojami jutikliai aptinka laisvą vietą ir į ją nukreipia automobilį, o jūs reguliuojate pavaras, greitį bei stabdymą. 360° aplinkinio vaizdo monitoriuje matysite visus savo automobilio šonus, tad galėsite įsitikinti, jog parkuojatės sklandžiai ir saugiai.

 • AUTONOMINIS AVARINIS STABDYMAS Didinti
  AUTONOMINIS AVARINIS STABDYMAS

  Pažangių technologijų dėka dabar šis „KIA Optima SW“ automobilis gali sustabdyti savarankiškai. Dėka į AEB sistemą integruotų radaro (priekiniame buferyje) ir kameros (priekiniame stikle) stebimos priešais automobilį susidariusios kliūtys: kitos transporto priemonės ar pėstieji ir atitinkamai reaguojama į susidariusią pavojingą situaciją.

 • JUOSTOS KIRTIMO ĮSPĖJIMO SISTEMA Didinti
  JUOSTOS KIRTIMO ĮSPĖJIMO SISTEMA

  Dabar galite saugiai važiuoti neiškrypdami iš savo kelio juostos dėka „juostos kirtimo įspėjimo sistemos“ (LKAS). Be rodomo posūkio signalo krypstant į kitą eismo juostą, būsite iškart įspėjami garsiniu ir vaizdiniu signalais. Taip pat SLIF sistema jus automatiškai įspės apie greitį ribojančius bei lenkimą draudžiančius ženklus iš anksto.

Ankstesnis Kitas

 • AKLOSIOS ZONOS APTIKIMO SISTEMA Didinti
  AKLOSIOS ZONOS APTIKIMO SISTEMA

  Išvažiuokite į kitą juostą saugiai, nebijodami, jog akloje zonoje nepastebėsite automobilio. Aklosios zonos aptikimo sistema (BSD) jus automatiškai įspėja garsiniu ir vaizdiniu signalais apie automobilį „nematomoje“ teritorijoje, tokiu būdu apsaugodama jus nuo galimo susidūrimo.

 • PAŽANGI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA Didinti
  PAŽANGI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

  Palaikykite pastovų greitį ir atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės su ASCC pastovaus greičio palaikymo sistema. Ši sitema automatiškai didna arba mažina „Optima SW“ greitį pagal priekyje esančio automobilio važiavimo manieras ir esant reikalui savarankiškai sustabdo.

 • ORO PAGALVĖS Didinti
  ORO PAGALVĖS

  7 oro pagalvės (į kurias įeina ir vairuotojo kelių oro pagalvė) bei sutvirtintas kėbulo korpusas apsaugos visus sėdinčius automobilyje susidūrimo atveju. Šis oro pagalvių komplektas įeina į standartinę „Kia Optima Sportswagon“ modelio komplektaciją.

Ankstesnis Kitas

PRIJUNGTAS PRIE INTERNETO IR MOBILUS
 • IŠMANIOSIOS FUNKCIJOS Didinti
  IŠMANIOSIOS FUNKCIJOS

  Turite išmanųjį su mobiliuoju internetu? Tuomet jis pasitarnaus ir automobilyje kartu su „Kia Connected Services“ iš „TomTom“, palaikomos „Android Auto™“ bei „Apple CarPlayTM“ sistemų, kurios pateiks pilną informaciją apie eismo intensyvumą, greičio apribojimus bei orą kelionės metu. Būtina paminėti ir belaidžio įkrovimo funkciją bei puikią garso sistemą patogesniam bei malonesniam keliavimui.

 • BELAIDIS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ ĮKROVIKLIS Didinti
  BELAIDIS IŠMANIŲJŲ TELEFONŲ ĮKROVIKLIS

  Įkraukite savo išmanųjį telefoną be laidų! Taip, tai gali būti tiesa, nes „Optima SW“ automobilyje įmontuota belaidžio įkrovimo vieta, į kurią pakanka tiesiog padėti savo telefoną ir daugiau nebesibaiminti dėl išsekusios baterijos. KIA pagalvojo ir apie gale sėdinčius keleivius. Specialiai jiems integruoti USB lizdai, kad kelionės metu visi būtiniausi prietaisai neišsikrautų.

 • AUKŠTOS KOKYBĖS GARSO SISTEMA Didinti
  AUKŠTOS KOKYBĖS GARSO SISTEMA

  Ypač aukštos kokybės 490 vatų garso sistema „Harman/KardonTM“ su 8 garsiakalbiais, išoriniu stiprintuvu ir „Clari-FiTM“ sukuria visiškai kitą muzikos klausymo vertę. Išbandykite ir suprasite, ką reiškia puikus garsas.

Ankstesnis Kitas

 • NAŠŪS VARIKLIAI Didinti
  NAŠŪS VARIKLIAI

  Našūs benzininiai ir dyzeliniai varikliai su dar daugiau galios. Rinkdamiesi „Kia Optima SW“ automobilį, taip pat galite nuspręsti, kokio variklio 2.0 CVVL 163 AG benzininio ar 1.7 CRDi 141 AG dyzelinio jums norėtųsi labiausiai. Be jokios abejonės, abu varikliai užtikrina puikų automobilio našumą ir efektyvumą.

 • 7 PAVARŲ DVIGUBOS SANKABOS PAVARŲ DĖŽĖ Didinti
  7 PAVARŲ DVIGUBOS SANKABOS PAVARŲ DĖŽĖ

  7 pavarų dvigubos sankabos pavarų dėžė leis jums mėgautis geriausiomis automatinės bei rankinės pavarų dėžių savybėmis. Tikslingesnis ir greitesnis įsibėgėjimas, didelis manevringumas ir mažesnės degalų sąnaudos - visa tai telpa naujajame KIA modelyje.

 • PAKABA IR VAIRAVIMAS Didinti
  PAKABA IR VAIRAVIMAS

  Kia automobilių mėgėjai dabar papildomai gali pasirinkti elektroniniu būdu valdomą pakabą kartu su 7 pavarų dvigubos sankabos pavarų dėže. Be viso to, dyzelinis variklis pasižymi ant vairo kolonėlės sumontuota naujoviška varo stiprintuvo sistema, kurią lengvai valdysite elektriniu varikliu.

Ankstesnis Kitas

Variklis Versija Pavarų dėžė Kuras Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Speciali kaina € Kaina €
1.6 T-GDI 7DCT MY19EXAutomatinėBenzinas6,514923 49025 490
1.6 CRDi 7DCT MY19EXAutomatinėDyzelinas4,311224 99026 990
1.6 CRDi 7DCT MY19TXAutomatinėDyzelinas4,311230 99033 990
1.6 CRDi 7DCT MY19TX+SunroofAutomatinėDyzelinas4,311231 94034 940

B (MPI)
15 000 КМ / 12 MĖNESIŲ
B (T-GDI)
15 000 КМ / 12 MĖNESIŲ
D (CRDi)
30 000 КМ / 24 MĖNESIŲ

 

Dimension image
Dimension image